reklama
Země: Česko Česko

Santiniho cyklotrasa

Prosím o vyplnění dotazníku pro mou bakalářskou práci, moc mi tím pomůžete! Děkuji.
http://umbrela.mendelu.cz/vyzkumy/vyzkum?id=1313

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.01.2016
Autor: Haňas
  • Re: Santiniho cyklotrasa

Možnost některých odpovědí mi nesedí: neznám např. cyklostezky na Vsočině - uvítal bych tedy ještě třetí odpověď "nedokážu posoudit". Stejně tak "jak často jezdíte" - mohla by být i odpověď "více než 2 x týdně" (jezdím hodně, ale přece jenom ne každodenně).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Airline
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ty že nejezdíš každodeně? Ale 360 dní v roce určitě. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To se někdo má. Já jezdím na kole skoro denně, ale rozhodně to není cykloturistika, k té se dostanu tak 1-2x do měsíce. ;)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: petrp
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky vyplněno.
    Jen nevím, jak se cykloturistice věnovat závodně. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já jsem asi nepomohla, protože na Vysočinu nejezdím a nevyplnila jsem tedy všechno.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak jsem to vyplnila, zaujala mě totiž ta cyklotrasa, díky za tip! Až na ty otázky ohledně cyklostezek na Vysočině, to fakt nedokážu posoudit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.01.2016
    Autor: aila
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
Po cyklostezce ODRA-NISA k moři na Rujanu a Polskem zpět domů
První knižní přiblížení krásné, ale lehce opomíjené dálkové cyklostezky lemující hraniční řeky mezi Německem a Polskem. Tento cestopis…
259 Kč

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

dnes
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.

Hledám: Ahoj chlape,cyklisto,turisto

dnes
Ahoooj všíchni pohodoví cyklisti a i turusti.Jsem přímo z Prahy a na kole jezdím vetšinou buď jednodenní výlet…

Hledám: Partner nejen na kolo

včera
Ahoj, hledám partnera, který jezdí v okolí Prahy nebo kdekoliv jinde na kole (třeba Šumava). Mimo to rád chodí po…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

264 cyklistů (20 přihlášených)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | včera

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017