reklama
Země: Česko Česko

Santiniho cyklotrasa

Prosím o vyplnění dotazníku pro mou bakalářskou práci, moc mi tím pomůžete! Děkuji.
http://umbrela.mendelu.cz/vyzkumy/vyzkum?id=1313

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.01.2016
Autor: Haňas
  • Re: Santiniho cyklotrasa

Možnost některých odpovědí mi nesedí: neznám např. cyklostezky na Vsočině - uvítal bych tedy ještě třetí odpověď "nedokážu posoudit". Stejně tak "jak často jezdíte" - mohla by být i odpověď "více než 2 x týdně" (jezdím hodně, ale přece jenom ne každodenně).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Airline
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ty že nejezdíš každodeně? Ale 360 dní v roce určitě. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To se někdo má. Já jezdím na kole skoro denně, ale rozhodně to není cykloturistika, k té se dostanu tak 1-2x do měsíce. ;)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: petrp
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky vyplněno.
    Jen nevím, jak se cykloturistice věnovat závodně. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já jsem asi nepomohla, protože na Vysočinu nejezdím a nevyplnila jsem tedy všechno.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak jsem to vyplnila, zaujala mě totiž ta cyklotrasa, díky za tip! Až na ty otázky ohledně cyklostezek na Vysočině, to fakt nedokážu posoudit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.01.2016
    Autor: aila
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Cyklistické maso v české kotlině

Milan Silný
Čtvrtá kniha Milana Silného pojednává o nejdelších, nejdobrodružnějších a možná i nejúchylnějších cyklistických akcích v ČR
Ve světě se jezdí spousta extrémních cyklistických akcí. I u nás se jezdí závody, které dávají lidskému životu jiný rozměr, závody, při …
389 Kč

Každý kopec má své … NEJ - 2. vydání

Milan Silný
Druhé vydání úspěšné knihy, která byla oceněna v mezinárodní soutěži TOURMAP.
Celkem 54 vrcholů Čech, Moravy a Slezska soustřeďuje tento první díl trilogie, kterou je možno považovat za netradičního cykloturistického…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Šumava na běžkách

(CK Kudrna)
02.02.2018, 3 dny
3 000 Kč
zimní Vlastní doprava

Krkonoše na sněžnicích

(Pavel Šustr, CK Kudrna)
01.03.2018, 4 dny
3 000 Kč
pěší turistika Vlastní doprava

Šumava na sněžnicích

(CK Kudrna)
01.03.2018, 4 dny
3 000 Kč
pěší turistika Vlastní doprava
Seznamka

Hledám: kamarádku

dnes
Ahoj, hledám sportovně založenou kamarádku na kolo i na lyže. UO a okolí. Já 54/170/70.

Hledám: Kamaráda

včera
Hledám kamaráda na společné pohodové jízdy po cyklostezkách. Nehledám závodníka. Prostě ježdění na pohodu. Praha…

Hledám: Na kole po Evropě

17.01.2018
Ahoj, hledám parťáka a nebo parťačku na cca měsíční cestu po Evropě. Já 28 let, více informací osobně.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

231 cyklistů (20 přihlášených)

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (3.)

Bělorusko Měli jsme před sebou druhou zemi, Bělorusko. Již jsme v minulosti tento nepříliš známý a málo…
Peggy | včera

Polsko 2014 - 4.část

13. den (28 km, Jája 20 km)Neměli jsme nastavený budík a vstáváme dost pozdě - skoro v devět. Ono to ale zas…
Santi | 14.01.2018

Za sluníčkem na Hebridy (2017)

Celý měsíc kolmo-tlačmo-pěšmo po ostrovech západní Vysočiny, krásné počasí skoro bez deště, žádné úmorné…
cyklo-poustevnik | 14.01.2018