reklama
Země: Česko Česko

nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

Prosím o radu nemohu se rozhodnout v neděli 15.6. se chci vydat z naší Kopřivnice autem do Hranic na
Moravě a dále vlakem do Břeclavi. Zde.Zde však nevím.Chtěl bych navštívit plochu jižně od Břeclavi. Možnost A je objetí přes Honenau an der March,dále do Slovenska na Moravský svatý Ján a přes Kuty a Lanžhot zpět do Břeclavi možnost B by byla navštívení soutoku Moravy a Dyje ale, i Lednicko valtický areál.NUTNO PODOTKNOUT ,že trojmezí místo navštívím tak či tak a to při možnosti A přeplaváním/přebroděním přes Dyji/Moravu.Prosím o radu jakou možnost si mám vybrat a kde je pěkněji či lépe.(Úschova během přepravy se platí desetikoruna ŽE?)Za radu děkuji.a ještě bych jsem vás chtěl pozvat na můj blog http://cykloline.blog.cz/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.06.2014
Autor: kismulu
  • Re: nejjižnější cíp Moravy-Břeclavsko

S tou desetikačkou jako úschova během přepravy jsem to nějak nepochopil. Jel jsem onehdá dvěma rychlíkama s úschovou během přepravy. Na oba sem si kupoval rezervaci na jízdní kolo. A desetikačku ode mne nechtěli ani na jednom vlaku.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

na rezervačku nejedu pouze jako uschova zavazadla a na stránkách ČD je ,že za desetikorunu ,ale jinak nevím já stejně asi pojedu osobákem a rychlíkem přepravující kola jako zavazadlo bez uschovy -pro mně to tak vyjde o něco lépe ,ale ještě nevím .

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

u osobaku to je jednoduche to platiš u průvodčího. U rychlíků bez povinné rezervačky nevím, tak jsem ještě letos nejel.
        A s tím broděním Dyje nebo Moravy. Nevím jak to bývá jindy ale tam bývá docela dost vody. Asi bych s broděním moc nepočítal.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Dobre vlakama obřčas jezdím takže v pohodě a vydám se asi si vyberu možnost B a ještě to spojím s Mikulovem-No vstávám tedy po zítřku ve 3:30 a z Hranic vyjíždím v 5:03 takže to bude drsné.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Jinak díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

To sis vybral dost blbý termín. Měl jsi přijet o den dřív. :-)))
        Zrovna se tam koná nějaká akce. http://www.stezky.cz/Kalendar-akci/Akce-Jizni...

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Akce je v sobotu já jedu až zítra,takže se spokojím bez akce mnoho lidí nemusím radši jezdím sám maximálně s kámošem.takže termín je dobrý a dneska zase bude pršet.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.06.2014

A stejně akce začíná až v devět vlakem tam jsem v 7:25 a dvě hodiny čekat fakt nikde nebudu ,ale díky za typ dnešek je dnešek a zítřek je zítřek.Jen doufám že bude pršet dnes a zítra ne.Nio jelikož je 9 a spadlo už pár kapek tak si myslím ,že zítra pršet nebude.No ještě se mrknu na seznam ,na počasí.Takže díky za typ.Možná příště.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

fajn aplikace na přepověď počasí je aladin na chytré telefeny s androidem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

tu aplikaci sice mám ,ale vždycky se dívám i tak na seznam-nevím proč asi ze zvyku od doby kdy jsem jí neměl.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

včera jsem se vrátil až ve 20:30 a ještě jsem mněl nějaké povinnosti dnes jsem neměl čas vůbec takže dávám hlášení až dneska.Vlaky jeli na čas přesně
    a počasí bylo krýásné.Místní přírodou a historickými památkami jsem byl okouzlen.I když je to defakto rovina a já mám radši hory(čím vyšší tím lepší) místní příroda je opravdu užasná díky dobrému naplánování jsem stihl i Lednici s čímž jsem moc nepočítal.§Zde je opravdu krásně a jistě se sem ještě několikrát podívám.Vše o výletě s veřejním a to na webu cykloline.cz, a na you to be v prezentačním videu,nestíhám takže se to zde objeví až zítra nebo večer ,adresu vide na you to be pro zájemce ještě zveřejním.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.06.2014
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

video zde:https://www.youtube.com/watch?v=HByqVH2NniI&...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Takové pěkné výletní poježdění

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Na Cykloline.cz jsem to napsal až dnes -neustále jsem neměl čas.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.06.2014

Takhle hrozným způsobem píšeš všechny práce a texty? Minimálně se to blbě čte a když se něco špatně čte, tak ani není důvod to číst, pokud člověk opravdu nemusí a tohle se fakt nemusí číst. Mezery za tečkami, čárkami, atd. Dělej s tím něco, už tě tady na to mnozí upozorňovali.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 17.06.2014
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nějakou chybku udělá v texti asi každý, ale, promiň, toto je na hranici nečitelnosti.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.06.2014
          Autor: hekynen

o častých chybách vím a pracuji na zlepšení.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.06.2014
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec má své … NEJ - 2. vydání

Milan Silný
Druhé vydání úspěšné knihy, která byla oceněna v mezinárodní soutěži TOURMAP.
Celkem 54 vrcholů Čech, Moravy a Slezska soustřeďuje tento první díl trilogie, kterou je možno považovat za netradičního cykloturistického…
299 Kč

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo
včera
Ahoj, hledám sportovního kamaráda na vyjížďky na silničním nebo horském kole. Uvítám pokud by měl zájem i o lezení…

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
22.07.2017
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…

Hledám: Altiplano 2018

22.07.2017
Ahoj, chystám na zimu jízdu na kole po části Jižní Ameriky (Chile, Bolivie, Peru) Někdo, kdo na to má koule a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

170 cyklistů (6 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017