reklama
Země: Česko Česko

Na kole na výlet

Dobrý den prosím někoho o rychlou radu nebotˇ se o výkendu chystám na kolo a to do jeseníku přesněji do města Jeseník ,který je od naší Kopřivnice vzdálen 120 km a cesta tam i zpět na kole bych byla téměř nemožná zvládnout za jeden den.Atak jsem se rozhodl že pojedu z Opavy vlakem,zeptat bych se vás chtěl jestli se přepravuje kolo na peážní trati tedy přes glucholazy a za kolik popřípadě za jakých podmínek děkuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.05.2014
Autor: kismulu
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kalendář – Rájem rozhlednovým 2017

Velký nástěnný kalendář s rozhlednami ve Středních Čechách
Rozhledny Středních Čech Kalendář RÁJEM ROZHLEDNOVÝM 2017 je celobarevný, obsahuje 14 listů velikosti A3 na výšku (30×42 cm), na lesklém…
250 Kč

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu
dnes
Uvítám inteligentní a (pozor, není totéž) rozumnou ... nejlépe dámskou ... společnost na celodenní cyklistiku (40…

Hledám: spolujezdkyni na občasné nenáročné cyklovýlety

dnes
, podle nálady zajedeme i dál Spíše se kochám než uháním. Sdílená radost je dvojnásobná

Hledám: Kamarádka na kolo

dnes
Nenajde se partačka na výlety do 36 let.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

291 cyklistů (18 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | včera

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | včera

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017