reklama
Země: Česko Česko

poradí někdo?

Zdravím a prosím o radu, jak se nejlépe a nejpohodlněji dostat z Prahy do Milevska na kole? ZAJÍMÁ MĚ, JETLI NĚKDO MÁ ZKUŠENOST A MŮŽE DOPORUČIT TU NEBO ONU TRASU.JINAK VÍM, JAK SE TAM DOSTAT.Jsem ale 55+ a tak hledám nejschůdnější cestu.
Díky.Veronika
guidev@volny.cz

[ Zpět ]
Datum: 25.05.2013
  • Re: poradí někdo?

Teď nedávno se až skoro k Milevsku jely "Prčice". Ta trasa není špatná. Určitě sem někdo hodí přesnou mapku trasy z GPS.

[ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pokud ji nemáte vy dva s lelkem, tak nevím o nikom, kdo by ji mohl mít. Leda snad snailard, jestli má GPS.

Není ale důvod dávat trasu z GPS - je to cyklo 11 Greenways - Praha.

[ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pravda, 11. Já to nějak nesledoval, nechal jsem se unášet davem :-)

[ Zpět ]
        Autor: ronda

Trasu jsem dával, je v tématu Prčice.

[ Zpět ]

Po cyklotrase Praha - Prčice a dál rovně už to je napřímo a kousek do Milevska.

[ Zpět ]

Sápat se přes Borotín je hovadina. Lepší je držet se té cyklo 11 a objet ho.

[ Zpět ]
      Autor: radka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

233 cyklistů (29 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017