Země: Česko Česko

Poradí mi někdo????

Ví někdo o slušném ubytování i cenově v lokalitě Karlových Varů -Loket
Díky Renda50

[ Zpět ]
Datum: 28.07.2010
Autor: Renda-50
  • Re: Poradí mi někdo????

Ale, ale, to jsou k nám hosti :o)))
    Už jsem si říkala, co se děje, že jsi na nás zanevřel...

[ Zpět ]
    Datum: 29.07.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj Ráďo kdepak zanevřít ,každou chvíli vzpomínáme ale tento rok je pro nás dost ve fofru tak že na kolo je málo času. Letos jsme zvládli jen nějaké ty výkendy kolem Prahy ,týden v Českém Ráji ,tři dny kolem Třince a Nymbursko. Máme toho naježděno málo ale rád bych Šumavu tak na 5 dní a tento výkend až do úterka jedeme kolem Lokte a KV

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Při bowlingu v KV nás vždycky ubytovávají tady
    http://www.stavebniskolakv.cz/new/index.php...

Nečekej ale zázraky - sprchy a WC společné, na chodbě kuchyňská linka s mikrovlnkou a konvicí.
    Myslím, že to provozují i jako intr, takže děti mají skříně zamknuté.
    Na přespání je to ale dostačující - je tam čisto a klid. A nonstop služba na recepci, takže se tam nikdo cizí opravdu nedostane.

[ Zpět ]
    Autor: radka

zdravím, chtěla jsem od Tebe nějaké fotky z loňské Rozkoše, ale nejsi nikde k dohledání. Ubytování vím jen v Mariánských Lázních, jinak přeji hezké léto.

[ Zpět ]
    Autor: HMS

ahojky Já jsem Ti je ale posílal hned druhý den :-((( Tak jsem to asi domotal :-))) Prosím napiš mi ještě jednou Tvoji Email adresu pošlu Ti to hned . Renda 50

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Atlas ČR s cyklotrasami

Česká republika 1:240 000
Nové vydání Aktualizované vydání Atlasu České republiky zobrazuje úplnou silniční síť a je doplněno značenými mezinárodními, dálkovými a…
164 Kč

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
14.06.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem

Cyklostezka z Prahy do Míšně

(CK Hoška Tour)
19.07.2017, 5 dní
4 950 Kč
cyklistický Autobusem

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parnerku či partnera na výlety

Hledám: Parnerku či partnera na výlety
17.01.2017
Vitální senior (71) hledá partnerku či partnera na výlety, ev. i dovolenou s elektrokolem. Moje žena má bohužel…

Hledám: Parťačku nebo parťáka

Hledám: Parťačku nebo parťáka
16.01.2017
na cyklovýlety kolem Brna. Jezdím v pohodovém tempu 20 - 50 km. Upřednostňuji polňačky, les, cyklostezky, hlavně…

Hledám: Společné cyklovýlety

16.01.2017
Manželé 47/43 hledají pár k společným cyklovýletům na kole.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

183 cyklistů (22 přihlášených)

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017

7001

3. (poslední) část trilogie Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v…
Quatsch | 04.01.2017