Země: Česko Česko

Poradí mi někdo????

Ví někdo o slušném ubytování i cenově v lokalitě Karlových Varů -Loket
Díky Renda50

[ Zpět ]
Datum: 28.07.2010
Autor: Renda-50
  • Re: Poradí mi někdo????

Ale, ale, to jsou k nám hosti :o)))
    Už jsem si říkala, co se děje, že jsi na nás zanevřel...

[ Zpět ]
    Datum: 29.07.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj Ráďo kdepak zanevřít ,každou chvíli vzpomínáme ale tento rok je pro nás dost ve fofru tak že na kolo je málo času. Letos jsme zvládli jen nějaké ty výkendy kolem Prahy ,týden v Českém Ráji ,tři dny kolem Třince a Nymbursko. Máme toho naježděno málo ale rád bych Šumavu tak na 5 dní a tento výkend až do úterka jedeme kolem Lokte a KV

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Při bowlingu v KV nás vždycky ubytovávají tady
    http://www.stavebniskolakv.cz/new/index.php...

Nečekej ale zázraky - sprchy a WC společné, na chodbě kuchyňská linka s mikrovlnkou a konvicí.
    Myslím, že to provozují i jako intr, takže děti mají skříně zamknuté.
    Na přespání je to ale dostačující - je tam čisto a klid. A nonstop služba na recepci, takže se tam nikdo cizí opravdu nedostane.

[ Zpět ]
    Autor: radka

zdravím, chtěla jsem od Tebe nějaké fotky z loňské Rozkoše, ale nejsi nikde k dohledání. Ubytování vím jen v Mariánských Lázních, jinak přeji hezké léto.

[ Zpět ]
    Autor: HMS

ahojky Já jsem Ti je ale posílal hned druhý den :-((( Tak jsem to asi domotal :-))) Prosím napiš mi ještě jednou Tvoji Email adresu pošlu Ti to hned . Renda 50

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec stojí za … TO

Milan Silný
Volné pokračování knihy „Každý kopec má své ... NEJ“, oceněné 3. místem mezi cestopisy v mezinárodní soutěži TOURMAP 2010
Motto knihy: „Ti, kdož kopce vynechávají, polovičními cyklisty zdají se býti, neb zejména kopce pepřem a solí cyklistiky jsou.“ …
299 Kč

333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska

Jiří Štekl
Čtvrté, rozšířené a aktualizované vydání knihy RÁJEM ROZHLEDNOVÝM
po rozhlednách ČR na kole, pěšky, vlakem, lanovkou i tramvají čtvrté, rozšířené a aktualizované vydání knihy Rájem rozhlednovým vložena…
333 Kč
Seznamka

Hledám: Barma v lednu 2017

dnes
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

160 cyklistů (17 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016