reklama
Země: Česko Česko

Poradí mi někdo????

Ví někdo o slušném ubytování i cenově v lokalitě Karlových Varů -Loket
Díky Renda50

[ Zpět ]
Datum: 28.07.2010
Autor: Renda-50
  • Re: Poradí mi někdo????

         

    Ale, ale, to jsou k nám hosti :o)))
    Už jsem si říkala, co se děje, že jsi na nás zanevřel...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.07.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poradí mi někdo????

           

      Ahoj Ráďo kdepak zanevřít ,každou chvíli vzpomínáme ale tento rok je pro nás dost ve fofru tak že na kolo je málo času. Letos jsme zvládli jen nějaké ty výkendy kolem Prahy ,týden v Českém Ráji ,tři dny kolem Třince a Nymbursko. Máme toho naježděno málo ale rád bych Šumavu tak na 5 dní a tento výkend až do úterka jedeme kolem Lokte a KV

      [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2010
      Autor: Renda-50
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poradí mi někdo????

         

    Při bowlingu v KV nás vždycky ubytovávají tady
    http://www.stavebniskolakv.cz/new/index.php...

    Nečekej ale zázraky - sprchy a WC společné, na chodbě kuchyňská linka s mikrovlnkou a konvicí.
    Myslím, že to provozují i jako intr, takže děti mají skříně zamknuté.
    Na přespání je to ale dostačující - je tam čisto a klid. A nonstop služba na recepci, takže se tam nikdo cizí opravdu nedostane.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.07.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poradí mi někdo????

         

    zdravím, chtěla jsem od Tebe nějaké fotky z loňské Rozkoše, ale nejsi nikde k dohledání. Ubytování vím jen v Mariánských Lázních, jinak přeji hezké léto.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.07.2010
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poradí mi někdo????

           

      ahojky Já jsem Ti je ale posílal hned druhý den :-((( Tak jsem to asi domotal :-))) Prosím napiš mi ještě jednou Tvoji Email adresu pošlu Ti to hned . Renda 50

      [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2010
      Autor: Renda-50
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

405 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024