reklama
Země: Česko Česko, Francie Francie, Německo Německo, Lucembursko Lucembursko

Po stopách Jana Lucemburského

Do redakce dorazila výzva od Petra Bízy, který už několik let pořádá pro své kamarády výpravy na kolech. Projekt vypadá moc zajímavě, redakce NaKole.cz se do něj určitě nějakým způsobem zapojí. Pokud můžete pomoci radou nebo pokud byste se chtěli připojit k cestě "Po stopách Jana Lucemburského", ozvěte se v tomto diskusním fóru nebo na e-mail biza(zavinac)hzs.mepnet.cz.

A tady je Petrova výzva:
U příležitosti sedmistého výročí příchodu Jana Lucemburského do Čech, které oslavíme v roce 2009, spolupořádám vzpomínkovou jízdu z Lucemburska na Pražský Hrad. Pro přípravu cesty nutně potřebuji znát přesnou osu jeho putování - od města k městu. Idea je taková, že v každém městě, které Jan Lucemburský navštívil, přiberu jednoho až dva cyklisty, kteří nadále pojedou s námi až do Prahy. K této akci mě přistrčila skupinka přátel Jana Lucemburského, působící v Lucembursku, která se stará o celkové zabezpečení akce. Já mám na starosti trasu jako celek včetně rozpracování denních etap. Pokud mi můžete a chcete s přípravou pomoci, ozvěte se mi na e-mail. Můžete mi pomoci jak v rovině teoretické, tak i praktické - účastí na této akci. Z Čech pojede 9 lidí - čtyři už mám. Děkuji. Petr Bíza

[ Zpět ]
Datum: 04.03.2009
Autor: Redakce
  • Re: Po stopách Jana Lucemburského

Ahoj, zijeme s zenou v Lucembursku. Posles nam, prosim, nejake blizsi informace o vasi akci a o te skupine pratel J. Lucemburskeho?
    Treba vam budeme moct nejak pomoci nebo vas aspon kolmo na kousek cesty doprovodit. Diky vasek.z(zavinac)centrum.cz

[ Zpět ]
    Datum: 04.03.2009
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Up

[ Zpět ]
    Datum: 19.03.2009
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ten nápad se mi moc líbí, rád bych se zúčastnil, když né celé, tak alespoň části. Pošli mi prosím nějaké další podrobnosti (termín, předpokládaná doprava, atd.)

[ Zpět ]
    Datum: 20.03.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jikojako)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři cesty: do Santiaga de Compostela, odtamtud zpět a ještě do Paříže
Kniha akademického malíře Jiřího Boudy (syn Cyrila Boudy) shrnuje zážitky z jeho velkých cest na kole po Evropě, které absolvoval v…
499 Kč

Kolmo na Moskvu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě
Severní polární kruh, Balkán, Moskva, Cabo da Roca Zaslechnete občas dálek volání a máte chuť vyrazit na kole někam hodně daleko? Říkáte…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bodamské jezero na kole

(CK Rubikon)
04.05.2017, 5 dní
9 400 Kč
cyklistický Autobusem

Ammer stezka a bavorské zámky na kole

(CK Rubikon)
06.05.2017, 4 dny
6 800 Kč
cyklistický Autobusem

Podél Nisy a Odry na kole

(CK Toufar.cz)
18.05.2017, 4 dny
6 300 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: cyklovýlet

dnes
Ahoj, nějaká cyklistka, která by chtěla jet 27.5.17 do Zbraslavic na cyklopochod? Mě je 36.

Hledám: pohodovou cykloturistku 50+

včera
nejlépe z Plzeňského kraje,pro sdílení zážitků na cestách i výletech za poznáním po Čechách i Evropě-vše v pohodě…

Hledám: Na cesty po Evropě

25.04.2017
hledáme společníky - páry 60+. Blíže viz na www.jak-cestujeme.cz
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

229 cyklistů (20 přihlášených)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017