reklama
Země: Francie Francie, Španělsko Španělsko

Vlakem s kolem po Spanelsku

V létě planujeme jet do Spanelska a z casovych duvodu by se hodilo jet kus cesty vlakem. Nevite prosim, jak se da cestovat vlakem s kolem po Spanelsku (a pripadne ve Francii)?

[ Zpět ]
Datum: 07.01.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Filip)
  • Re: Vlakem s kolem po Spanelsku

Zdravím.
    Uvažuji o stejném nesmyslu ale mám strach že to bude náročné na čas a peníze.Letadlo bude asi výhodnější.

[ Zpět ]
    Datum: 09.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jabrd (info@sklenarstvi-vitraze.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vlakem s kolem po Spanelsku

Takovou cestu mám za sebou. Francie: TGV bere kola zadara, jen musí být v krabici příslušných rozměrů, berou to jako zavazadlo, ale mam pocit, že některé mají i místo speciálně pro kolo, to se ale musí nějak rezervovat. Ve Španělsku jsme jezdili už jen na kole. Cesta vlakama do španělska zabere spustu času. Letadlo je rychlejší a na tu vzdálenost možná i levnější. My letěli z Malagy domu za 1000/os. A to cestou tam do toulozse nás to stálo 1500Kč+25e/os :) koukni na http://tskpraha.net/kolotoulky

[ Zpět ]
    Datum: 12.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (strudlas (strudlas@centrum.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Burgundsko na lodi a na kole – Canal du Centre

(CK Extrem Tour)
02.06.2017, 10 dní
17 490 Kč
plavba na lodi Autobusem

Korsika cyklistická

(CK Kudrna)
07.06.2017, 13 dní
15 400 Kč
cyklistický Autobusem

Kaňony jižní Francie

(CK Kudrna)
13.06.2017, 11 dní
13 600 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Bikera od Liberce / z Lužických hor / Praha sever

včera
1) Miluješ jízdu na biku v terénu, po trailech i po pěšinách nebo po lesních i polních cestách v našich luzích a…

Hledám: kámoše na kolo

25.05.2017
Cyklistka hledá zábavného kámoše na kolo z východních čech.

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu
24.05.2017
Cyklo-sezóna vypukla, aktivní čtyřicátník hledá parťačku pro radost ze společných vyjížděk v okolí Prahy i dál. E…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

108 cyklistů (9 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017