Země: Francie Francie

Francie

...na léto 2006 plánujeme cyklovýpravu na MTB do Francie. Hezky z Čech přes Německo a Francii objet téměř po obvodu dokolečka, na jihu západně od Marseille (teď nevim jak se to město jmenuje...) přejedeme trajektem na Korsiku, kterou taktéž objedem prakticky po obvodu, trajektem zpátky, šup zpátky do Německa a jsme doma. Dálkový rozpočet i s tou Korsikou je předběžně kolem 5000km, máme na to spoustu času, plánujem kolem 150km/den. Nocleh klasický širák ve spacáku, v případě deště každý ve svém levném stanu (kapesníku) za pětistovku ze supermarketu, jídlo do 5E/den (ovšem to je opravdu horní hranice, zbytečný přepych...), trajekt tam a zpátky kolem 20E. To je zatim všechno, uvítám cizí zkušenosti s podobným způsobem cestování...

[ Zpět ]
Datum: 11.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (RadekII)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři cesty: do Santiaga de Compostela, odtamtud zpět a ještě do Paříže
Kniha akademického malíře Jiřího Boudy (syn Cyrila Boudy) shrnuje zážitky z jeho velkých cest na kole po Evropě, které absolvoval v…
499 Kč

Na kolech pod Mt. Blanc

Michal Ivasienko
Putování se třemi malými dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy
Ještě rok před popisovanou cestou k nejvyššímu vrcholu Evropy neměli účastníci této expedice naprosto žádné zkušenosti s cykloturistikou a…
289 Kč
Seznamka

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?

Hledám: Parťáka nebo parťačku

28.11.2016
Hledám parťáka nebo parťačku na silniční kolo Teplice a okolí. Už mě nebaví jezdit pořád sám. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

183 cyklistů (20 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016