reklama
Země: Francie Francie

ČR-Paříž-ČR

Ahoj, potřeboval bych poradit jak je to s ubytováním v Paříži? S tím že jedem na kolech a nekde je tam nechat a nejake duležité body v Paříži ? O prázdninách jsme jeli ČR - Ženeva a bylo to celkem kruté sehnat neco levnejsiho.

[ Zpět ]
Datum: 23.10.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin)
  • Re: ČR-Paříž-ČR

Hoi Martine,letos jsem tam mela jet na kole. Hledali jsme kemp a ne prilis daleko od centra za asi 12-16 eur na osobu. Nachazi se v Boulognskem lesiku. Maliri tak kdysi pobyvali ;-) Najdes to i na netu.

[ Zpět ]
    Datum: 24.10.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (evina)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

ahoj,docela by me zajimal ten kemp,jen se mi to zda dost drahy.ja byl v parizi loni na podzim a spal sem v parku u eiffelovky.sice se mi pri vareni pod dominantou parize zdalo,ze sem pro fotografujici turisty zajimavejsi nez osvicena eiffelovka,ale jinak prima.nic se mi neztratilo.zatim mam zkusenosti takovy,ze plne nalozeny kolo vzbuzuje spis zvedavost,nez choutky na cizi majetek.asi sem naivni.parizsky bezdomovci sou prima. martin

[ Zpět ]
      Datum: 26.11.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (martin (marlun@centrum.xx))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak co řešíš? Lehni si i s kolem pod Eiffelovku, když jseš takovej magor...

[ Zpět ]
        Datum: 18.01.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (b i c i n (xbicano@seznam.xx))

Proč by měl bejt magor? To že to něco nechápeš neznamená že je to špatný.

[ Zpět ]
          Datum: 18.01.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Miki (vobludazvobludova@seznam.xx))

Ahoj,
    zkus se podivat na couchsurfing.com. Najdes tam lidi, kteri jsou ochotny zadarmo ubytovat cestovatele - z Parize je jich tam myslim docela hodne.

[ Zpět ]
    Datum: 25.02.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ivca (ivana.ticha@atlas.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři cesty: do Santiaga de Compostela, odtamtud zpět a ještě do Paříže
Kniha akademického malíře Jiřího Boudy (syn Cyrila Boudy) shrnuje zážitky z jeho velkých cest na kole po Evropě, které absolvoval v…
499 Kč
Tip na letošní dovolenou

Burgundsko na lodi a na kole – Canal du Centre

(CK Extrem Tour)
30.06.2017, 10 dní
18 490 Kč 14 490 Kč
plavba na lodi Autobusem

Queyras - „Malý Tibet“

(CK Kudrna)
30.06.2017, 10 dní
10 600 Kč
pěší turistika Autobusem

Řeka Lot a moře

(CK Rubikon)
30.06.2017, 11 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na spolecne vyjizdky

včera
Ahoj, timto zdravim vsechny kdo bude tento text cist Hledam cyklistku, cyklistu, ktery(a) nema s kym jezdit jako…

Hledám: Bulharsko na kole

19.06.2017
Někdo s CK Alpina Bulharské hory na kole? Červenec nebo srpen. 48+, je jedno odkud jsi Míša

Hledám: Vídeň

18.06.2017
Zdar sportovci/kyně, v týdnu 10.-14.7. plánuju cyklo výlet z FM do Vídně a zpět na silničce, nejlépe za příznivého…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

240 cyklistů (18 přihlášených)

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017

Jak jsem nedokončil Půlželezňák

Jelikož moje videa zatím úspěchy neslaví, zkusím opět napsat nějakou pohádku a uvidím, zda to dopadne lépe...…
Jrr | 29.05.2017

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017