reklama
Země: Francie Francie

Kto pozna zajazdy do Francie..niečo bližšie

Chcem vediet niečo bližšie o zajazdoch do Francie cez cestovku ...ako to tam prebieha či je všetko take ako je písane v cestovkách a poprípade ktory zajazd je najlepší myslím tým zajazdy na bicykli...dakujem

[ Zpět ]
Datum: 01.02.2010
Autor: strejdo13
  • Re: kto pozna zajazdy do Francie..niečo bližšie

Podle dotazu bych tipovala, že jsi s cestovkou ještě na zájezdě nebyl, že ne...

Hodně důležité je, kterou CK si vybereš.
    Pokud zvolíš nějakou zkušenou, pak máš kvalitu zaručenou a můžeš si být jist, že ve zvolené destinaci poznáš co nejvíce a zátěžové dny se budous třídat s oddychovými.
    Já mám z těchto důvodů oblíbenou Adventuru, ale vím, že chválený je i Kudrna a S.E.N.
    No a pokud zvolíš za levný peníz nějakou "rychlokvašku", tak můžeš být i nemile překvapen.

Já jsem s Adventurou nikdy neměla zásadní problémy a ikdyž se ti může stát, že si prostě s průvdocem nesedneš, tak on je tam od toho, aby to zvládnul.
    A jejich zájezdy byly vždy dodrženy podle toho, co v katalogu nabízeli.

[ Zpět ]
    Datum: 01.02.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kto pozna zajazdy do Francie..niečo bližšie

Ještě doplnění: je důležité zvolit vhodnou náročnost zájezdu (pozor na různé číslování u jednotlivých cestovek) a formu ubytování.
      Moje vlastní zkušenost - pod stany jezdí většinou pohodoví účastníci zájezdu, při ubytování pod střechou se občas objeví i prudící účastníci.

[ Zpět ]
      Datum: 02.02.2010
      Autor: Burajda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč

Kolmo na Moskvu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě
Severní polární kruh, Balkán, Moskva, Cabo da Roca Zaslechnete občas dálek volání a máte chuť vyrazit na kole někam hodně daleko? Říkáte…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Provence na kole

(CK Kudrna)
23.08.2017, 12 dní
13 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bretaň na kole

(CK Extrem Tour)
24.08.2017, 11 dní
10 990 Kč
cyklistický Autobusem

Bretaň + Normandie na kole

(CK Extrem Tour)
24.08.2017, 11 dní
9 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo ?
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Velké Losiny zastavil ses na Ipu

včera
Velké Losiny - byl jsi tam se svými dvěma kamarády ve středu možná ve čtvrtek 8.či 9. kolem 18 hodiny. Zastavil…

Hledám: Najdu partnera?

19.08.2017
Hledám partnera na cyklovýlety, pro načerpání energie, zlepšení kondice.....a do budoucna pro vytvoření pevného…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

298 cyklistů (21 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017