Země: Švédsko Švédsko

Švédsko, Goteborg a okolí

Zajímalo by mě, zda má někdo zkušenosti s cykloturistikou kolem Goteborgu. Budu tam trávit pár dní a rád bych udělal nějaké výlety na kole, kde je něco zajímavého, dobrá cesta apod.

Také by mě zajímalo, jestli někdo nejel z Varbergu po North Sea Cycle Route (http://www.northsea-cycle.com/) do Goteborgu, jestli to není moc nuda.

Rád bych také koupil nebo si půjčil u ještě u nás nějakou mapu cyklotras ve Švédsku, pokud by někdo měl.

[ Zpět ]
Datum: 04.05.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (n. Šlojíř ([email protected]))
  • Re: Švédsko, Goteborg a okolí

Ahoj, G. je jako město docela jetelný, hezká stezička je zhruba od opery na jih k maríně Nya Varvet,projezdit i centrum a křížem krážem jde také, ale okolí je dost rozsáhlé, průmyslově zastavěné všemi směry (aspoň co jsem viděl já) a na ježdění bych to neviděl. To bych radši vzal kolo do vlaku (nebo se nechal hodit?) do Stennungsundu a projel ostrovy Tjörn a Orust. Varberg nahoru jsem nikdy na kole nejel, ale ta vedlejší silnice může být za hezkého počasí docela příjemná... jako intro.
    Cyklotrasy ve Švédsku moc nejsou, určitě ale nic moc v okolí G.

[ Zpět ]
    Datum: 06.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Švédsko, Goteborg a okolí

Díky za tipy, v jednom www cestopisu ty ostrovy taky doporučují, ta na tom třeba něco bude :-)

Ještě něco prý vede kolem kanálu Gota (nebo alespoň část northsea-cycle), pokud by to někdo zažil na vlastní galusky, tak uvítám poreferování.

[ Zpět ]
      Datum: 07.05.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (n. Šlojíř ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Na běžkách horami Švédska

(CK Rajbas)
18.03.2017, 9 dní
24 000 Kč
zimní Letecky
Seznamka

Hledám: Parnerku či partnera na výlety

Hledám: Parnerku či partnera na výlety
17.01.2017
Vitální senior (71) hledá partnerku či partnera na výlety, ev. i dovolenou s elektrokolem. Moje žena má bohužel…

Hledám: Parťačku nebo parťáka

Hledám: Parťačku nebo parťáka
16.01.2017
na cyklovýlety kolem Brna. Jezdím v pohodovém tempu 20 - 50 km. Upřednostňuji polňačky, les, cyklostezky, hlavně…

Hledám: Společné cyklovýlety

16.01.2017
Manželé 47/43 hledají pár k společným cyklovýletům na kole.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

203 cyklistů (19 přihlášených)

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017

7001

3. (poslední) část trilogie Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v…
Quatsch | 04.01.2017