reklama

České e-shopy: Počkat si na kolo je normální

Kolo z e-shopu můžete dostat za tři dny. Na některé dražší modely ale můžete čekat i půl roku.

Datum: 14.03.2008
Autor: Redakce
  • Re: České e-shopy: Počkat si na kolo je normální

Tak tohle se mi taky stalo. Čekal jsem a čekal jsem a zboží nešlo a nešlo. Po 14 dnech jsem se tedy sám dotázal prodejce, co se děje, a pak mi teprve odpověděli, že zboží nemají a není dostupné. Dal jsem jim ještě jeden měsíc a zase se nic nedělo. Takže: Stornoval jsem objednávku a objednal jinde, kde mi prokázali, že je to skladem. Navíc jsem to po těch dvou měsících měl ještě díky pohybu cen na trhu o něco levnější. Takže z mého pohledu se skutečně vyplatilo počkat.:-)

[ Zpět ]
    Datum: 17.03.2008
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Co takhle do clanku pridat pak odkazu na obchody? Alespon nejake osvetcene, srovnat par stejnych veci, kdo ma jake ceny a podobne?

[ Zpět ]
    Datum: 26.03.2008
    Autor: BorgMcz
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To by byla neplacená reklama ;-) To sem redakce sama od sebe nedá ani náhodou ;-) A přehledy cen ? Kdo to bude asi tak dělat ??? Nereálné... Už jenom proto, že ceny se dost často mění.

Pročti si diskuzi, tam už se nějaké přehledy inet obchodů občas objevily...

[ Zpět ]
      Datum: 26.03.2008
      Autor: Jarda

Já mám vynikající zkušenosti s internetovým obchodem www.laubrsport.cz
    Vše pohotové, bez problémů, navíc doprava zadara!

[ Zpět ]
    Datum: 06.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Karla)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

203 cyklistů (15 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017