reklama
Země: Španělsko Španělsko

Hodně Španělska za málo peněz 2023/11

Přemýšlel jsem, jak využít státního svátku v listopadu. Zpáteční letenky byly nesmyslně drahé, tak jsem zvolil kombinaci levných jednosměrných letenek a rychlovlaků.

Ve středu večer do Vídně, noc na letišti a brzo ráno letecky do Madridu. Odtud vlakem do Toleda. Večer zpátky do Madridu. Přes noc jsem prošel Madrid a dokonce i našel místo na chvilku spánku. V pátek brzo ráno rychlovlakem do Valencie, což je asi 300 km. Krátká prohlídka Valencie a v poledne letecky do Santanderu. Zbytek pátku a sobota v Santanderu, sobota večer odlet do Vídně. Tam jsem ještě přespal na letišti a v neděli ráno vlakem do Ostravy.

Bylo krásné a teplé počasí, i koupat v moři by se dalo. Narozdíl od ČR, kde bylo kolem nuly a déšť.

Celkově se mi tohle přeskakování hodně líbilo a už se těším na něco podobného.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.11.2023
Autor: Marin7
  • Re: Hodně Španělska za málo peněz 2023/11

         

    Ty jsi logistický démon :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2023
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hodně Španělska za málo peněz 2023/11

         

    Levné letenky do světa mě nabízí Skrblík. Porovnával jsem cílové destinace s Tvými spanilými jízdami, ale obvykle jsi jel někam jinam a za míň peněz.
    Budu muset Skrblíkům snížit rating!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2023
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hodně Španělska za málo peněz 2023/11

           

      Já si právě vybírám hlavně podle ceny. Co je levné, je dobré a nezáleží na tom, kam přesně to je.

      Teď jsem nepotřeboval dokonce ani dovolenou, byl jsem tradičně darovat plazmu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2023
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hodně Španělska za málo peněz 2023/11

         

    Ty jo, tak to je hustý. Já bych byla celou dobu nervózní, abych nezmeškala další spoj.
    Hele a ty spoje sis dohledával sám nebo přes nějakou aplikaci kam si zadal průjezdní místa?!?

    Bude víc fotek?!?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2023
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hodně Španělska za málo peněz 2023/11

           

      Našel jsem si jedinou levnou letenku do Španělska a ta byla do Madridu. A jediná levná možnost, jak se dostat zpátky byla ze Santanderu.

      To jsou dva pevné body. A mezi ně jsem si vyskládal vláčky a ještě jednu letenku. :-)

      Koupil jsem všechno dopředu, je to snadné. A k tomu ještě cestovní pojištění, které by mohlo teoreticky pomoct, kdyby některý spoj selhal. Ale nejpíše by to nebylo k ničemu, už dvakrát se mi pojišťovny vysmály.

      Ony si ty letecké společnosti dobře hlídají, aby se náhodou někdo nedostal levně tam i zpátky. A tak je dobré zvolit návrat z jiného letiště. Navíc mi vyhovuje, že je cesta zajímavější.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2023
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hodně Španělska za málo peněz 2023/11

             

        "...To jsou dva pevné body..."

        Tak to je pak jasné. Nějak mi to v tom cestovním guláši uniklo :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2023
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hodně Španělska za málo peněz 2023/11

           

      Aplikaci na vyhledávání takových tras nemám a nejspíš ani neexistuje. Už jsem se o to zajímal. A kupodivu by o ni asi nebyl ani zájem. Vypadá to, že lidi chcou někam letět a k tomu místu si najdou letenku. Ne naopak.

      Já bych uvítal, kdybych mohl na začátku zadat 8 letišť pro odlet a návrat, přibližný termín a aplikace by mi řekla, kam všude poletím a jak dlouho se na jednotlivých místech zdržím. Prostě trasa s přestupy za nejnižší cenu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2023
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hodně Španělska za málo peněz 2023/11

             

        Je mi divné, že bys neznal možnost na kiwi.com zadávat OKRUH odkud / kam a k tomu přidat další letiště viz foto. Teda ono je opruz najít jak to zadat…

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.03.2024
        Autor: Julek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Hodně Španělska za málo peněz 2023/11

               

          Ale jo, to znám, ale není mi to k ničemu. Alikace sama musí vytvořit ten okruh jako nejlevnější variantu a to neumí. :-(

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.03.2024
          Autor: Marin7
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hodně Španělska za málo peněz 2023/11

         

    Jsem vůl, zase jsem zapomněl na fotky. :-)

    https://www.rajce.idnes.cz/marin7/album/2023-11...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2023
    Autor: Marin7
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hodně Španělska za málo peněz 2023/11

           

      Naprostá paráda. Díky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2023
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hodně Španělska za málo peněz 2023/11

           

      Jako vždy, paráda. Ne že bych Ti záviděl, ale asi mi stačí se pokochat textem a fotkama. Dík.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.11.2023
      Autor: Pepíček
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hodně Španělska za málo peněz 2023/11

         

    Nádherný prodloužený víkend! :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2023
    Autor: bara2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Menorca na kole

 (CK Extrem Tour)
15.05.2024, 8 dní
19 880 Kč 15 880 Kč
cyklistický Letecky

Andalusie na kole

 (CK Extremtour)
18.05.2024, 9 dní
17 670 Kč
cyklistický Letecky

Mallorca na kole: Svěží vítr

 (CK Bondo)
19.09.2024, 11 dní
28 940 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

256 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024