reklama

Levná koloběžka

Pár lidí tu koloběh provozuje tak se zeptám. Našel jsem toto https://www.sedco.cz/cz/eshop/k/kolobezky-pro...
Je to nesmysl? Brzda bude asi šmejd, ale tu si klidně vyměním za lepší co se mi válí v dílně. Stejně i přední kolo tu mám navíc s deore nábojem. Spíš mi jde o tu geometrii jestli to bude fungovat na mojich cca 184cm. Jezdil bych jen trasy do 5 km max

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.09.2019
Autor: Billicek
  • Re: Levná koloběžka

         

    Ještě mají tuto variantu, lepší brzda vzadu. Ale odpružená vidlice má smysl? Akorát to bude žrát výkon ne? https://www.sedco.cz/cz/eshop/k/kolobezky-pro...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2019
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Levná koloběžka

         

    Už jsi to sám ohodnotil, tak doporučím spíše nějakou "značkovou" ojetinu z půjčovny, jak jsem to svého času udělal. Třeba tady:
    https://www.kolobezky-ceskyraj.cz/vyprodej

    nebo někde jinde, bo půjčoven kolobek je vícero. Brzda vzadu u kolobky je kosmetická záležitost.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2019
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Levná koloběžka

         

    Nebo tady
    https://www.pustevny.cz/kolobezky/

    jsou to tedy větší kolobky než 20/16.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2019
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Levná koloběžka

         

    Na obe, co jsi tu dal, bych se vykaslal - maji naslap strasne vysoko - neskutecne se nadres.

    Koukni treba na K5/6/7 od Vavruši, cenove to vyjde podobne a kvalita a svezeni nekde jinde. A jezdi tu na nich i dvoumetrovi borci ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2019
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Levná koloběžka

         

    tyhlencty kolobky cos dal odkaz neznám. Protože sem těžký fotr tak preferuju do 150 kg. takže za mě spíše ty ojeté z půjčovny. Mimo město 26/20 do města 20/20 a menší. Jako skládačku sem si pořídil ke kostkám Mibo a musím říct, že jak sem byl proti nim tak jsem po deseti kilometrech změnil názor a beru Mibo na výlety taky a docela rád. Jednou jsem zkusil nějakého Kickbika a to bylo taky moc pěkné povození.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2019
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Levná koloběžka

         

    Jestli si nechceš koloběžky zhnusit,nekupuj to.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2019
    Autor: mech
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Levná koloběžka

         

    Pekelně vysoký nášlap. 11 cm se dává na elektrokoloběžky, na kterých se nikdo neodráží. Na tom se nedá jezdit. Kotoučové brzdy jsou na koloběžce nesmysl. Zadní brzda z principu nebrzdí a přední když zabere, tak půjdeš rovnou přes řídítka. Odpružená vidlice je úplná blbost. Každého Joule energie, který se zničí v pružení je u koloběžky škoda. Už takhle se jich nedostává. Spíš řeš tuhost rámu, než pružení navíc. Připlať si a kup si pěknou TUHOU koloběžku od osvědčeného výrobce, který ví, co vytvořil a proč. Když nevíš, tak si nech poradit a zkus si několik koloběžek v obchodě. Třeba pražský Svět koloběžek jich má mnoho a je v areálu, po kterém ti na nich nechají jezdit. No a nejlepší je půjčit si od někoho standardní koloběžku na pár dnů. Zjistíš, co nechceš. Na druhou stranu je nebezpečí, že tě ta půjčená koloběžka přetáhne na svou stranu a budeš vlastně kupovat její ekvivalent. Nevím jak proti tomu bojovat. Mně s stalo přesně to.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2019
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Levná koloběžka

           

      Nevím, jaký robot mi ten přispěvek takhle pokurvil. Takhle to v okamžiku odeslání nevypadalo. Moc se za to omlouvám, ale není to moje dílo a už to nejde opravit.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.09.2019
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Levná koloběžka

         

    Když zvládáš Drtiče na skládačce, tak je to na 5km možná až zbytečný luxus. Šetři a vem tu z Lídlu. Marin7 s ňou jel aji přes poušť a šlo to :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2019
    Autor: bara2
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Levná koloběžka

         

    Děkuji všem za rady. Dnes jsem zkoušel pár kolobezek. Ta výška naslapu je opravdu celkem znát, nicméně i ta s vysokým mi nepřišla nijak strašná. Navíc to, že se víc nadřu, mi spíš vyhovuje. Jsem jakési vyzranej a na pořádné trénování není čas. Tak to zkusím, jeden shop nabízí možnost vrácení do tří měsíců, tak o nic nejde.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2019
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Levná koloběžka

           

      Fakt skoda peněz, jedna vec je vyzkouseni, druha, co to s tebou udela po tech 5 km ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.09.2019
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Levná koloběžka

             

        Tak ta dnešní zkoušená má výšku naslapu 9,7 podle webu. Najeto podle mapy.cz 2,8 km a dobrý. Ale po rovině a já chci jezdit do práce kde je to do kopce. Tak uvidíme co těch 15 milimetrů udělá. Ještě taky je otázkou jak ten popis bude odpovídat realitě.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.09.2019
        Autor: Billicek
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Levná koloběžka

               

          Deset je porad moc, pripocitej jeste dalsi 2 cm podrazky...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.09.2019
          Autor: Bruca
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Levná koloběžka

               

          Šíleně vysoký nášlap, raději se nezmiňují o světlosti, stojánek v naprosto debilním místě. A nosnost pouhých 90 kilo, to si moc nevěřej. Normální kolobky mají 150 kg. To bych nechtěl ani zadarmo.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.09.2019
          Autor: JNSK
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Levná koloběžka

           

      Újezďák si na koloběžce zničil koleno. Vysoký nášlap je přesně to, co to koleno nemá rádo. Nekupuj to, nebo se pak nediv.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.09.2019
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Levná koloběžka

         

    Tak se to vyřešilo samo, není prý skladem. Respektive by byla, ale prý za jinou cenu. Tak nic, ani zkouška nebude.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2019
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Levná koloběžka

         

    Nemůžu si pomoct, já jsem stále spokojen s Oxelo 9. :-)
    https://www.decathlon.cz/kolobezka-town-9-ef...

    Parádní skládání, lehká, nizké stupátko a po dobrém asfaltu jezdí moc hezky. Ale záleží kudy plánuješ jezdit, přes dlažební kostky ani štěrk se s tvrdými kolečky jezdit nedá...
    Kromě potřeby asfaltové trasy jsou mínusem dost slabé brzdy, na rovině v pohodě, ale v dešti s kopce holt musí člověk opatrně...

    Když se neflákám, mívám průměrku 15-16 km/h na trase 25 km.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2019
    Autor: Jrr
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Levná koloběžka

           

      To je moc pěkný průměr. Na mém Friday s 20" koly mám z průměru 15km/h velikou radost a pot ze mne jen stříká. Namontoval jsem si na ní tachometr a na asfaltu mám při odrazu 18km/h maximum a hned to klesá. Rychleji se neodrazím.
      Brzdí to dobře, ale jen jako koloběžka. Nějaké nouzové brzdění bych nechtěl zažít.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.09.2019
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Levná koloběžka

             

        Jako minulý týden, když jsem potřeboval nutně stihnout vlak, jsem na mé koloběžce ujel 5.5 km s průměrkou 18 km/h, ale to už bylo tempo na hranici mých možností a měl jsem příznivý vítr...

        Ale docela by mě zajímalo nějaké srovnání jízdních odporů malé Oxelo koloběžky oproti nějakému velkému stroji. Sice mám kolečka jen 20 cm, ale valivý odpor tvrdých PU koleček na hladkém asfaltu určitě nebude oproti nafukovacím zlý...

        Už mě napadalo zkusit najít nějaký koloběžkový závod v okolí a zjistit, zda budu alespoň předposlední... ale zatím zůstalo jen u úvah... :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.09.2019
        Autor: Jrr
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Levná koloběžka

               

          Zkus tenhle: https://www.pardubickyvinarskypulmaraton.cz/cs...
          Pro tvrdá kolečka je klíčový povrch. Podle mého na "bruslařské" kvalitě povrchu nebude rozdíl valivého odporu nijak drastický, ale stačí malé zhoršení a je hotovo, stejně jako u bruslí.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.09.2019
          Autor: JNSK
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Levná koloběžka

                 

            Díky, na jaře o tom zauvažuji. :-)
            Jojo, povrch je klíčový, znám v okolí jednu hrubší asflatku, nevypadá zle, na kole v pohodě, ale koloběžka tam drnčí a skoro nechce jet...
            Největší rozdíl oproti bruslím je, že koloběžku vezmu do ruky a přes schody nebo pár metrů bláta, štěrku a podobně ji prostě přenesu, zatímco sundávat brusle je hrozná otrava...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.09.2019
            Autor: Jrr
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Levná koloběžka

             

        Spatna technika odrazu ;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.09.2019
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Levná koloběžka

               

          Jak jsi na tom s rychlostí na koloběžce ty?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.09.2019
          Autor: Jrr
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Levná koloběžka

                 

            Na Mastrovi 16/12 jsem nemival problem drzet se na prumeru 20, v kopeckach to klesalo, ale po rovince to nebyl problem. Na Geroyovi 26/20 tak o 2-3 km vic.
            A to, jak se odrazis, dela fakt obrovsky rozdil, jak ve vynalozene namaze, tak na konecne rychlosti

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.09.2019
            Autor: Bruca
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Levná koloběžka

                   

              Nechci to nějak shazovat, zpochybňovat, nebo tak podobně - ale už jsem nemálo kolobrnd předjížděl, i těch vyloženě sporťáckých, kde se dotyčný fakt evidentně snažil. Třeba na vyžehleném rovinatém asfaltu podle trati u Chocně. Některé jsem předjížděl snadno, jiné méně snadno, ale obecně měli teda špatnou techniku odrazů úplně všichni. Přes dvacet po rovince nešli ani náhodou, v průměru už vůbec ne. Nemáš nastavený jiný průměr kol na compu? ;-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.09.2019
              Autor: ronda
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Levná koloběžka

                     

                Taky jsem rychlé koloběžky viděl akorát na nějakém závodním videu. Když jedu na kole, všechny koloběžky předjíždím (jejich rychlost si odhadovat netroufám), když jedu na koloběžce, tak koloběžky potkávám jen v protisměru, z čehož usuzuji, že jedou podobným tempem jako já.

                Nicméně, že je nepotkávám neznamená, že nejsou. Ono i na kole potkám cyklistu jedoucího svižným tempem mým směrem maximálně dvakrát za měsíc, potom na závodech je to dost jinak... :-D

                Teď si vybavuji, že na cyklo 24hodinovce, kde jezdily i koloběžky, mě dost šokovalo, když jsme se trochu zakecali a najednou koukám, že v cca 26 km/h se za námi držela koloběžka... takže jo, viděl jsem, že to fakt jde! Ale schopných jezdců nebude mnoho.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 16.09.2019
                Autor: Jrr
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Levná koloběžka

                       

                  Ale jo, ale bude to trochu jiná liga se systematickým tréninkem (jako na kole, nebo v kterémkoliv jiném sportu, kde mají být výsledky) a na tomu odpovídajícím nářadí - ta první půlka tabulky z odkazu kolegy JNSK dost pravděpodobně nejezdí na průměrné konfekci.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 16.09.2019
                  Autor: ronda
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Levná koloběžka

                         

                    Jel jsem ten závod v roce 2014. Špička jela na kolobkách 28/28 na galuskách, i technika kopání byla úplně jiná. Kamarád, který v té době dost jezdil jel na kolobce 20/20 a měl průměr trochu přes 23, já ja běžné kolobce 26/20 necelých 21.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 16.09.2019
                    Autor: JNSK
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Levná koloběžka

                     

                Psal o průměru kol, o motoru nic nepsal, víš houby, co tam má :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 16.09.2019
                Autor: bara2
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Levná koloběžka

                   

              To by ses měl přihlásit na závody, když se podíváš na výsledky tady: https://www.pardubickyvinarskypulmaraton.cz...
              tak bys na tom vůbec nebyl špatně. A jezdí tam česká špička.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.09.2019
              Autor: JNSK
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Levná koloběžka

               

          Asi ano.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 17.09.2019
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Levná koloběžka

         

    jestli zvažuješ levnou ale funkční koloběžku, určitě vcelku v poho poslouží tady ta

    https://www.kolobezky-novak.cz/cz-kategorie...

    mám je tři--já dvě, manželka třetí, máme je elktrifikované, manželka vepředu brašny, já vozím vzadu na nosiči psa, na jené z nich mám už určitě hodně přez 7K kilometru a jediný problém, hned jsem musel předělat u všech vývod lanka z boku nášlapu , bo se lámal v terénu o kameny a pařezy--stejně debilně má ale vývod toho lanka i třeba koloběžka yadoo za uplně jiný peníz.

    konstrukčně--sváry naprosto v pohodě u všech tří kusu--třeba v porovnání s Olpranem, to je děs a běs jak je to vše usmrkané, nikoli svařené.

    dobrá vcelku levná volba je i základní Kostka,

    https://www.svetkolobezek.cz/kolobezky-terenni...

    cenově něco pod 6k, oproti wilcoxovi ale nemá dvojité ráfky--na druhou stranu má ele smysluplně vyvedený bowden i na zadní brzdu a smysluplněji vyřešené stupátko--nekutilovi jsem nedávno doporučil raději právě dražší základní Kostku--26/20.

    nic jiného cenově okolo 5K nevymyslíš, leda by to byla bazarovka

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2019
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Levná koloběžka

           

      Elektrifikované koloběžky?
      To jakože existuje řídící jednotka, která sleduje, jak často/silně se odrážíš a podle toho ti motor na koloběžce pomáhá? Nebo jen klasická plynová páčka, kdy se odrazíš maximálně při rozjezdu a pak už se jen vezeš?

      Každopádně bych řekl, že u bezmotorové koloběžky jsou úplně jiná kritéria výběru než má elektromotorkář... ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.09.2019
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Levná koloběžka

             

        To by šlo snadno ošéfovat. Např. na kotník magnet, na stupačku obdobu snímače kadence. Nebo sofistikovanější verze se snímačem v podrážce (obdoba wattmetru) s bezdrátovým přenosem do ŘJ :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.09.2019
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Levná koloběžka

               

          Tak řešení lze vymyslet spoustu i bez magnetu, třeba couvací snímače na bocích stupátka (radar)... ale nejlevnější by pravděpodobně byl obyčejný akcelerometr, protože koloběžka, pokud se odrážíš periodicky zrychluje a zpomaluje (silnější odraz znamená větší zrychlení)... a jelikož 3D akcelerometr by ti řekl i sklon povrchu, byl by wattmetr (při znalosti hmotnosti koloběžky, jezdce a jízdních odporů) realizovatelnou funkcí... ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.09.2019
          Autor: Jrr
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Levná koloběžka

             

        Každopádně bych řekl, že u bezmotorové koloběžky jsou úplně jiná kritéria výběru než má elektromotorkář... ;-)-------------------------------------------------------------------------------------------------------

        tak to samozřejmě, pokud máš přední, nebo zadní náboj třeba 6cm, těžko tam dostaneš motor s roztečí 10cm.

        a protože koloběžka nemá šlapky, tak aby si motor--přípomoc myslela že šlapeš, magnety pro pas senzor ze šlapek musíš nalepit na náboj motoru a kabel k pas senzoru zapojit přez spínač, nebo vypínač, kde si pak určuješ--spínáš, nebo vypínáš tu přípomoc, pokud nechceš jezdit jen a pořád pouze na plynovou páčku.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.09.2019
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Levná koloběžka

               

          Jakože vtip bez smajlíku?

          Jaký přínos má zblbnutí senzoru šlapání, aby si vždy myslel, že šlapeš, oproti plynové páčce?

          V obou případech jen stojíš (nebo dokonce sedíš) a vezeš se. Ta plynová páčka alespoň ovládá výkon plynule, zatímco vypínač k oblbnutému senzoru ti dává výběr mezi maximálním a žádným výkonem, nic mezi tím. Z mého pohledu nepohodlné, hloupé a u silného motoru i nebezpečné.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.09.2019
          Autor: Jrr
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Levná koloběžka

                 

            Jakože vtip bez smajlíku?

            Jaký přínos má zblbnutí senzoru šlapání, aby si vždy myslel, že šlapeš, oproti plynové páčce?------------------------------------------------------------------
            jeden z důvodů je ten, že držet plynovou páčku třeba 50/70km nic mnoho a palec pak bolí.

            Druhý důvod, přez ten senzor--záleží teda i na použité řídící jednotce si mužeš nastavit pouze nejnižší přípomoc, která tu těžší elektrokoloběžku pak odlehčí na rovinkách pocitově na bezmotorovou koloběžku a plynovou páčkou si pak pomáháš pouze v kopcích na trasách, kam by se nikdo nikdy na bezmotorové koloběžce nevydal.

            Ono dokud si to nikdo nevyzkouší v reálu--třeba když nějakou koloběžku někomu půjčím, prvních pár kilometru si samozřejmě vystačí s plynovou páčkou, po více kilometrech to ovládání pouze páčkou ale každého začne nakonec prdět a přejde právě na tu pouze spínanou přípomoc.

            Jestli si to neumíš představit v reálu, s tím já nic neudělám, navíc je mi to vcelku jedno, co sy myslí někdo, kdo na tom nikdy nejel.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.09.2019
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Levná koloběžka

           

      Nejsem schopen dohledat něco konkrétního, ale podle mně by nemuselo být těžké poptávat jen rámový set a dovybavit si ho. Je mi sympatická, že má standartní 100mm vidlice, tedy žádný proprietární střed.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.09.2019
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Levná koloběžka

         

    STŘEDNI KOLOBJEŠKA - [15.9. 2019]
    ... tak ta je teda má ...
    https://sport.bazos.cz/inzerat/109458044...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2019
    Autor: AV
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Levná koloběžka

           

      nech si ju vjenovat qánocům a v qjetnu můžeš vyrazit.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.09.2019
      Autor: bara2
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Levná koloběžka

         

    Nekupuj...radši vezmi něco s nižším naslapem..

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2019
    Autor: highlander
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Levná koloběžka

         

    Kdyby byla levnější, tak ji někam zavezu a tam nechám. :-) Vypadá dost pochybně a vysoký nášlap je problém. Ale pro sjezd z kopce lehkým terénem by třeba šla.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.09.2019
    Autor: Marin7
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Levná koloběžka

         

    prosím o radu, jako naprostý laik, tak i moje dcera, která si k vánocům přeje koloběžku, máte někdo insportline drogo? co mám na mysli: https://akcni-produkty.cz/kategorie/kolobezky... jde mi o to, že nechci kupovat nic ultra profi, protože známe, nevím, jestli jí to bude bavit, ona spíš kouká na vzhled, že se jí líbí tyto masivnější koloběžky, doporučili byste pro 14 letou holku (co dle mého na ní sedne dvakrát do týdne), když pojede za kamarádkou?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.10.2019
    Autor: cernoujir
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Levná koloběžka

           

      Kup kostku, tohle jsou plecky, skoda penez

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2019
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Levná koloběžka

           

      11.5cm světlá výška stupačky je hodně vysoké. Dost se na tom nadře, ale nebude muset řešit hledání boulí na chodníku, aby nespadla.
      Třeba Yedoo City na stejné stránce má výšku stupátka jen 8cm, ale je dvakrát dražší. Ale dá se snadno koupit i koloběžka v bazaru od někoho, koho omrzela. Bude levná a mnohem kvalitnější.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2019
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Levná koloběžka

             

        Ctrnáctka ojetou kolobku? Jsi spadl z višně. To musí být funglovka, nejlépe nějaké známé značky a i s visačkou s mastnou cenou (to se dá dotisknout na počítači, netřeba platit). Výška stupátka je asi to poslední, co ju zajímá.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.10.2019
        Autor: bara2
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Levná koloběžka

               

          No jo, no asi máš pravdu. V tom linku je taková ta bleděmodrá pastelová nádhera.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 17.10.2019
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Levná koloběžka

           

      když už posíláš v prvním příspěvku linky...
      skus toto:
      https://www.cyklobazar.cz/vsechny-kategorie?q...

      a pokud chceš dělat reklamu tak toto:
      https://www.nakole.cz/clanky/810-inzerce-nakole...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2019
      Autor: cibi
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Levná koloběžka

           

      Dle mého na ni dvakrát týdně nesedne, protože ta koloběžka nemá sedátko... :-)
      Jinak o značce insportline nejlepší mínění nemám, ale holt opravdu značkové koloběžky stojí citelně víc...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2019
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

435 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024