reklama

Hobbyking - slevy

Zdravim.
Myslim ze tato téma muze nekomu hodit. Pokud najdete nejakou dobrou baterku na hobbykinge ve sleve na EU sklade - dejte vedet tady:)

Od 31.08.2017 12Ah 6S Multistary jsou ve sleve.
https://hobbyking.com/en_us/multistar-high...

Kupuju hned 2:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.08.2017
  • Re: Hobbyking - slevy

Díky moc za skvělý tip, hned jsem zkusil dvě objednat,s dopravou vyšly obě za 109,20Euro, uvidíme,kolik to bude v Kč na výpisu z banky. Bude to můj první pokus s Lipolkami, rád využiju i rady Boba a uvidím, jak se osvědčí :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2017
    Autor: pobrdny
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Skvele:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.09.2017
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak ta sleva jiz nejsou:(
        6 dni je to docela hodne na premysleni a nakup:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.09.2017

I za tu plnou cenu se to vyplatí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Každopádně já moc děkuji, já ji ještě stihnul využít, teď mě přišel výpis z banky a za ty dvě baterky v akci jsem platil 2902,-Kč a za ten měřáček 480,-Kč. Takže mě aspoň zbyly korunky na tu nabíječku s balancérem za 3300,-Kč, i tak je to dohromady asi jen polovina, co bych dal za repasi té Lionky. Díky moc za ten odkaz a když tam zase něco zajímavého bude, tak bude fajn to sem hodit :-) Teď už jen čekám, kdy to dorazí, je to někde na cestě v Německu, snad se to nezatoulá :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: pobrdny
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

13.09.2017 jsou ve sleve na EU sklade:

Nejsou to velky slevy, ale nekomu muze hodit:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2017

Vcera jsem poprve nabil obe novy 12Ah 6s baterky naplno (4.2V+balancovany), a pak za 2 hodiny uplne ji vybil.
    Bohuzel, dva clanka c 12 maji mensi o hodne mensi kapacitu nez ostatni:(
    Plne vybita jedna baterka ma
    3.0
    3.6
    3.6
    3.6
    3.6
    3.6
    Tak ma asi 10Ah.
    Druha(jeste neni plne vybita):
    3.3
    3.6
    3.6
    3.6
    3.6
    3.6
    Tak ma asi 11Ah.
    Jiste lze troche dobit te prvni clanky a vybit jeste 2Ah.

Za 110euro je to dobry nakup:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.11.2017
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ty 3V je už téměř za hranici minima pro lipol, na to pozor! Ty 3,3V jsou už taky na pováženou.
      Dle mého názoru to není moc dobrý kup.
      Aby jsi udržel ten článek životaschopný budeš muset končit na napětí na něm 3.4V a ty ostatní budou mít 4V. Tím kapacita bude stěží 50%.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Jiste 3.0 je plne vybity clanek, dal tu baterku nelze vybit, i kdyz ostatni maji 3.6V.

Ale tohle neni pravda "Aby jsi udržel ten článek životaschopný budeš muset končit na napětí na něm 3.4V a ty ostatní budou mít 4V. Tím kapacita bude stěží 50%."

Bezne pouzivam te baterky 4.15-3.8V, tam je asi 8-10Ah, me to klidne staci na dojizdeni do praci I ten slaby clanek resit nebudu.

Ale na ten velky test nabil vse clanky 4.2V, ten prvni clanek byl 4.22 a balancovanim to kleslo do 4.2V.

Kdyz prvni mel 3.4V, ostatni meli 3.6V, ne 4.0V.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak to je naprd. Co s tím budeš dělat? Řešení by bylo vyměnit článek, ale to asi tady jen tak nejde.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Robikl

Ja s tim nic nebudu delat:)

Zijstil jsem, za oba prvni clanka jsou horsi, nez ostatni. Tak to bylo i pred prvnim nabiti, kdyz baterka jen dorazila (napeti na prvnim clanku bylo 3.77V, ostatni 3.74V).

To znamena, ze nema cenu delat balancovani, pokud pri ni pujde vybijeni prvniho clanku, a pri vybijeni staci sledovat jen prvni clanek.

Staci nabit prvni clanek o 0.02V vice, nez ostatni (4.17V na prvnim, 4.15V na ostatnich), a ten rozdil v kapacite skoro zmizi.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

22.11.2017
    25 euro za 6s, 5.2Ah.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 18:11
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Dva bajkeři

včera
kolem 40 let hledají dvě bajkerky na pohodové vyjížďky nejen po okolí Brna. Jezdíme v klidném tempu hlavně mimo…

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

120 cyklistů (1 přihlášený)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017