Země: Norsko Norsko

Prodám zájezd do Norska na kolech

PRODÁM zájezd pro dvě osoby do Norska s polopenzí. Je to aktivní dovolená na kole + rafty nádhernou norskou přírodou. Termín 28.7.-9.8.2016. Bohužel nemůžeme jet ze zdravotních důvodů. Původní cena za osobu je 14500kč + 4400kč za ubytování ve vybavené chatce. Jinak je ubytovaní ve stanu. Tedy celkem za dvě osoby do chatky 37800kč. Pro jednu osobu zájezd stojí 18.900kč, přenechám za 10.000kč. Tedy pro dvě osoby za 20.000 místo 37.800 kč. Tento zájezd bývá často dopředu vyprodaný, minulý rok jsme 2 měsíce předem už tento termín nesehnali. Na lastminute jsem tento zájezd ještě neviděl, takže pochybuji, že se dal sehnat takhle levně.
http://www.alpina.cz/zajezdy/norsko-cyklo...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.07.2016
Autor: Henges
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Jak jsem dojel až na Nordkapp

Simona a Roman Sztulovi
Putování s dvouletým klučinou na nejsevernější mys Evropy
Manželé Sztulovi si v roce 2001 přivezli z měsíčního cykloputování Dánskem krásný dáreček. Na svět vykoukl 18. dubna 2002, byl blonďatý s…
199 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Seznamka

Hledám: Barma v lednu 2017

včera
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

84 cyklistů (8 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016