reklama
Země: Švédsko Švédsko

Závod Vatternrundan 2011 ve Švédsku

Ve Švédsku se jezdí každý rok v červnu amatérský závod Vatternrundan kolem jezera Vattern. Je dlouhý 300km, letošní ročník se jel tento víkend. Podle webových stránek závodu je to nejdelší rekreační závod na světě. Příští rok bych to chtěl zkusit, tak hledám 2 až 3 spolucestující do auta, abychom se podělili o náklady na cestu (auto jedna cesta cca 900km, trajekt Gdynia-Karlskrona). Zatím jsem to detailně nepočítal jak by to vycházelo, nejprve zjišťuji, zda by někdo měl zájem. V přípdě více zájemců by se dal asi domluvit i nějaký mikrobus, ale to hodně předbíhám.

http://www.cyklavaettern.com/Default.aspx...

[ Zpět ]
Datum: 21.06.2010
Autor: MarekD
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo ?
20.08.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Velké Losiny zastavil ses na Ipu

20.08.2017
Velké Losiny - byl jsi tam se svými dvěma kamarády ve středu možná ve čtvrtek 8.či 9. kolem 18 hodiny. Zastavil…

Hledám: Najdu partnera?

19.08.2017
Hledám partnera na cyklovýlety, pro načerpání energie, zlepšení kondice.....a do budoucna pro vytvoření pevného…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

261 cyklistů (14 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017