reklama

Kam na kole s cestovkou

Ahoj,
chceme v létě vyrazit do zahraničí na kole s nějakou cestovkou, a protože s cestování na kole od cestovky bude naše první, byl bych rád, kdyby mi někdo sdělil nějaké své zkušenosti s CK. Přemýšlíme o Kudrně, konkrétně o Slovinsku. Byl jste tam někdo, nebo cestoval jste s Kudrnou? Máte nějaké lepší typy na jiné země? Chtěli bychom jezdit spíš v přírodě, kopce, údolí, né moc silnic a ježdění po památkách.... Ocením každou radu, dík

[ Zpět ]
Datum: 09.03.2010
Autor: Lucka
  • Re: Kam na kole s cestovkou

Mám dobré zkušenosti s Adventurou - zajímavý program cest, střídají se zátěžové a odpočinkové dny...
    Dobré recenze jsou ale i na Kudrnu a S.E.N.

Jen tu cílovou destinaci si asi budete muset zvolit sami. Je spoustu zajímavých míst, kam se dá jet :o)))

[ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Slovinsko určitě schvaluju!!! Byl jsem tam předloni s Eurocyklem, a bylo to nádherný!!! Na rajčeti mám větší než malé množství fotek.

[ Zpět ]
    Autor: mira.l
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

... za domácí úkol!!!!!

už mlčim.......:)

[ Zpět ]
      Autor: mira.l

Ve Slovinsku jsem byl před pár lety s Tripem, byli jsme ubytováni v Kranjske Goře a jezdili jsme po okolí včetně Itálie (Tarvisio, přejezd přes Vršič, výjezd na Aljažev dom pod Triglavem, poslední den přes Wurzenpass do Villachu).
    Jinak já jezdím s cestovkou pravidelně, nejraději do Rakouska.

[ Zpět ]
    Datum: 10.03.2010
    Autor: Aviatik

Ahoj,
    já byla 2x s Adventurou (Holandsko, Slovinsko-Chorvatsko) a nemůžu si stěžovat. Holansko sice celý týden propršelo, ale snažili se :-) Ta cesta z Itálie přes Slovinsko do Chorvatska k moři se mi líbila moc, jen jsme jeli v červenci a bylo opravdu dost vedro. A u moře všichni chytli salmonelu, ale i přesto tam byla skvělá atmosféra (Adventura za tu salmnelu opravdu nemohla, pochytali jsme to někde po cestě). Dá se kombinovat jízda s cestou autobusem, domluva je možná celkem o všem. Takže doporučuju.

[ Zpět ]
    Autor: Mufa

Ahoj.
    My jsme byli s kámošem loni ve Slovinsku s CK Eurocykl. Nemělo to chybu. Ubytování v hotelu s polopenzí, jídla hromada, dobré pivo :-) Vlastně jednu chybu to mělo - zájezd trval pouze týden. To jsme vyřešili tak, že do toho Slovinska jsme dojeli na kolech po vlastní ose, ještě jsme si užili rakouské Alpy a dovolenou si tak o týden prodloužili. Takže tu CK mohu jen doporučit.
    Předloni jsme byli ve Švýcarsku s CK S.E.N., taky na jednom místě v Bernských Alpách, ubytování se snídaní, taky skvělá dovča až na to, že dva a půl dne z toho týdne propršely. Ale to cestovka neovlivní.

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč

Na kolech pod Mt. Blanc

Michal Ivasienko
Putování se třemi malými dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy
Ještě rok před popisovanou cestou k nejvyššímu vrcholu Evropy neměli účastníci této expedice naprosto žádné zkušenosti s cykloturistikou a…
289 Kč
Tip na letošní dovolenou

Černá Hora na kole

(CK Extrem Tour)
28.07.2017, 10 dní
12 990 Kč
cyklistický Autobusem

Slovinsko na kole

(CK Kudrna)
28.07.2017, 10 dní
9 200 Kč
cyklistický Autobusem

Triglav – ferraty

(CK Kudrna)
02.08.2017, 5 dní
4 700 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: Hledá se sympaticka cyklistika

včera
Hledám kamarádku - přítelkyni, která ráda věnuje volný čas kolu a když napadá sníh tak lyzim :) Nejvíce jezdím,…

Hledám: Kamaráda na kolo i cykloturistiku

Hledám: Kamaráda na kolo i cykloturistiku
včera
Hledám kamaráda na kolo i cykloturistiku u nás i v zahraničí. Nejlépe z okolí Rudné u Prahy. Jezdím, co to jde v…

Hledám: Prima sportovního muže

Hledám: Prima sportovního muže
26.07.2017
Ahoj kolo mám ráda-ráda poznávám nejen krásny ČR ale i jiných zemí nejen ze sedla ale i třeba i pěšky a prima…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

156 cyklistů (3 přihlášení)

Díky za kdyňský MTB nářez

Jabkoty's mile international – další parádní bajková akce ze západního koutu Čech, která stojí za zmínku a…
JohnyB | 26.07.2017

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017