reklama
Země: Kambodža Kambodža, Ekvádor Ekvádor, Indie Indie

Kolem kolem exotiky na tri tydny na podzim

Zraje mi v hlave myslenka na cyklovylet po cca. dvou zemich behem tri tydnu, z duvodu pocasi spis na podzim ci v zime. Indocina, Jizni Amerika, dle inspirace. Zkusenost z cestovani i cyklistiky je hotovka, ale protah bych to nekde poradne v zapadlym kraji. Mam to drobek nastudovany, vitam insipraci i kompanii.

[ Zpět ]
Datum: 11.05.2009
Autor: Da-Biker
  • Re: Kolem kolem exotiky na tri tydny na podzim

Cau, zkus to trochu priblizit. Rad bych nekam vypad, nekam, kam se nejezdi kazdy rok, i za cenu treba vypovedi v praci. Rosta

[ Zpět ]
    Datum: 04.06.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Rosta (rhrubik@seznam.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolo sny a dobrodružství

Radim Jebavý a David Novotný
aneb Výzva i pro Dominátora
Věděli jste, že legendární hokejový brankář Dominik Hašek (Dominátor), nejúspěšnější gólman naší historie, olympijský vítěz z Nagana a…
349 Kč

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Indie – Himálajem na kole

(CK Rajbas)
29.07.2017, 23 dní
51 000 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: cyklopartnerku pro cykloturistiku

dnes
Ahoj Hledám (opravdu jen partnerku na cyklotůry)-(klidně i zralejšího věku), které má rada cyklistiku a stan, ale…

Hledám: Albánie

včera
Hledám parťáky na cestu Slovensko, Maďarsko, Bosna, Albánie, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Rakousko a zpět. Popř…

Hledám: nejen cyklistu

Hledám: nejen cyklistu
27.05.2017
Sport,kultura,cestování a vzájemné poznávání s nezadaným mužem z Prahy, co aktivně žít ho baví. Nadhled, humor,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

308 cyklistů (22 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017