reklama

CATEYE CC-AT100

Tak jsem si konečně pořídil computer s výškoměrem.Zůstal jsem věrný značce CATEYE,akorát mě zklamaly s nepřiloženým českým návodem.
Nevíte na jakých stránkách se dá vyhledat český návod?Asi hledám špatně,nemohu to najít.
Díky a pěknou blížící se sezónu.

[ Zpět ]
Datum: 20.03.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Robbe.tu (robbe.tu@centrum.xx))
  • Re: CATEYE CC-AT100

Je mi líto, ale kde se dá najít takový návod nevím. Jenom bych chtěl upozornit, že s českýmí návody se musí opatrně. Zažil jsem, že jsou vnich bludy a zavádějící i nepravdivé informace, které jsou v anglickém návodu správně. Je třeba přinejmenším oba porovnávat, lepší je český návod zahodit a číst anglický.

[ Zpět ]
    Datum: 20.03.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

presne tak, napriklad v ceskem navodu na Ciclosport 414M se daji vycist pozoruhodne veci.

[ Zpět ]
      Datum: 22.03.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kovar)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dobry den, taktez jsem si koupil AT100. Ja osobne cesky manual nepotrebuju, ale pritelkyne dela do jakosti a kontroly kvality, tak zasla do obchodu a rekla, ze nedostala navod, prestoze je to nutna podminka prodeje. Tak se ji 10x omluvili a navod ji dali. Jenze je to nejaky nascanovany a vytisteny hnus, ktery je asi jeste mnozen na kopirce, takze docela hruza :o) Ale neco se z toho asi vycist da. Ja jsem to tedy moc nezkoumal. Kazdopadne zaver je ten, ze prodejce JE POVINEN dodat cz navod.

[ Zpět ]
    Datum: 29.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pafal)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

126 cyklistů (4 přihlášení)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017