reklama
Země: Itálie Itálie

Lago di Garda

Jsme sami zaniceni bikeri, disponujeme jednim apartmanem u LAGO DI GARDA.

Nase stranky jsou www.apartment-allegra.com

Navstivte nas a radi Vam poradime nejkrasnejsi cyklotrasy v nasem okoli.

[ Zpět ]
Datum: 15.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Silvie cerna (gardallegra@yahoo.xx))
  • Re: LAGO DI GARDA

Jenom jestli jste opravdu zanícení bikeři. Účel reklamy je oklamat zákazníka a tento inzerát asi nebude výjimka.

[ Zpět ]
    Datum: 16.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (informator1)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LAGO DI GARDA

Ne každá reklama je stupidní a ne každá se snaží oklamat zákazníka. Na rozdíl od propagace Jendy na tomhle nevidím nic špatného. Kdybych chtěl jet na Gardu určitě bych byl vděčný za každou informaci. Jestli by se snažila oklamat zákazníka, to bych poznal brzy. A pak bych se o tyhle zkušenosti podělil s ostatními. Takhle je to jen další informace, která mi nevadí.

[ Zpět ]
      Datum: 16.04.2007
      Autor: Zden42
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Toskánsko na kole

(CK Cyklotur)
29.05.2017, 7 dní
8 380 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole

(CK Kudrna)
31.05.2017, 12 dní
14 300 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – krajem renesance a vína

(CK Sunbike)
31.05.2017, 10 dní
10 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: cyklopartnerku pro cykloturistiku

dnes
Ahoj Hledám (opravdu jen partnerku na cyklotůry)-(klidně i zralejšího věku), které má rada cyklistiku a stan, ale…

Hledám: Albánie

včera
Hledám parťáky na cestu Slovensko, Maďarsko, Bosna, Albánie, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Rakousko a zpět. Popř…

Hledám: nejen cyklistu

Hledám: nejen cyklistu
27.05.2017
Sport,kultura,cestování a vzájemné poznávání s nezadaným mužem z Prahy, co aktivně žít ho baví. Nadhled, humor,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

298 cyklistů (25 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017