reklama

Airlinisté i neairlinisté

Jen Vás chci všechny pozdravit. Když jsem dneska ráno viděl, kolik toho na tomhle webu přibylo, tak to budu muset zůstat dneska dlouho přesčas, abych si to přečetl. Mám radost ze starých známých jmen i těch nových. Tak ať Vám to pořád dobře jezdí!

[ Zpět ]
Datum: 01.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
  • Re: Airlinisté i neairlinisté

:')))

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

TY KLUKU JOE!!! Plně Tě morálně podporuju v Tvém hájení těch našich authorů. To říkám veřejně a nahlas!
      A s Bejbísem nemluvim!

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

jo jo, hezky se tu rozjelo mnoho diskusí !
    :-)

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull)

A Ty jsi samozřejmě taky na správný straně barikády...

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kamarádku

včera
Ahoj, hledám sportovně založenou kamarádku na kolo i na lyže. UO a okolí. Já 54/170/70.

Hledám: Kamaráda

18.01.2018
Hledám kamaráda na společné pohodové jízdy po cyklostezkách. Nehledám závodníka. Prostě ježdění na pohodu. Praha…

Hledám: Na kole po Evropě

17.01.2018
Ahoj, hledám parťáka a nebo parťačku na cca měsíční cestu po Evropě. Já 28 let, více informací osobně.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

128 cyklistů (2 přihlášení)

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (3.)

Bělorusko Měli jsme před sebou druhou zemi, Bělorusko. Již jsme v minulosti tento nepříliš známý a málo…
Peggy | 18.01.2018

Polsko 2014 - 4.část

13. den (28 km, Jája 20 km)Neměli jsme nastavený budík a vstáváme dost pozdě - skoro v devět. Ono to ale zas…
Santi | 14.01.2018

Za sluníčkem na Hebridy (2017)

Celý měsíc kolmo-tlačmo-pěšmo po ostrovech západní Vysočiny, krásné počasí skoro bez deště, žádné úmorné…
cyklo-poustevnik | 14.01.2018