reklama
Země: Rakousko Rakousko, Itálie Itálie

Na kole přes Brenner

Nazdar lidi, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nevíte jestli vede nějaká cyklostezka přes Brenner. Dík.

[ Zpět ]
Datum: 24.01.2007
Autor: ppavel4
  • Re: Na kole přes Brenner

         

    Jeli jsme tamtudy v lete 2005 a prestoze v Bolzanu na cedulich byla uvedena, ve skutecnosti koncila par kilometru za mestem a dal jen staveniste. Ale druhy den nam v informacich rekli, ze se stavi, takze uz by mohla byt hotova :)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.01.2007
    Autor: Ali
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na kole přes Brenner

         

    Jel jsem tamtudy od Lago di Garda v r.2000, po cyklostezce jsem dojel těsně před Bolzano. Dál se stavělo. Pravděpodobně povede (možná už vede) až do Vipitena. Dál přes vlastní průsmyk (spíš průsmyček, nemá ani 2000mnm) lze jet v poho po původní silničce, auta jsou na dálnici. Většinou. Nějaký stavební ruch jsem viděl v trase původní železnice (2006), ale byl to spíš neruch. Ovšem evropští řidiči jsou k cyklistům vlídní, jen tam nesmíte potkat Čecha. http://www.filabel.cz/kalimero.htm

    [ Zpět ]
    Datum: 27.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kalimero ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na kole přes Brenner

         

    Jeli jsme tam sice už v roce 2004,ale snad to platí dodnes. Z Innsbrucku stačí jet nahoru po staré hlavní silnici, kde je minimální provoz. Dolů to samé, na italské straně asi po 20 km začíná snad 70 km dlouhá super cyklostezka, kterou nepřehlédnete.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pilník ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole přes Brenner

           

      Jel jsem 2x z Brixenu přes Brener, ale žádnou cyklostezku jsem neviděl. Naposled v r. 2005
      Moje cestopisy najdete na www.kctlysahora.estranky.cz

      [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Netvor ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
03.05.2024, 10 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Napoleonův ostrov Elba na kole

 (CK Victoria)
05.05.2024, 8 dní
9 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

297 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024