Země: Francie Francie, Itálie Itálie

KORZIKA TOUR 2006

Přátelé, kamarádi, holdující pohybu. 11 lidí se nás rozhodlo projet si Korziku kolmo s malými přestávkami u moře, na skalách. Rádi bychom doplnili Transit o další 4 blázny. Pokud máte zájem, vězte, že je nám kolem 26 let, jsme svéprávní a více se dozvíte na mém mejlu, nebo na www.tommik.cz Aleš.

[ Zpět ]
Datum: 17.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Aleš)
  • Re: KORZIKA TOUR 2006

Všechny tyhle takyzájezdy a různý huráakce mi připomínají minulej režim - všechno na povel jednoho mozku. Člověk nemá možnost jiný volby, nebo změny, mnohdy ani svobodu. Když se upíše a slušně zaplatí, musí poslouchat. Jeduli v malý partě nebo dvojici, program kdykoliv změnim podle počasí, směru větru, hladu a chladu, zastavim a vykoupu se kde chci já.
    Taky nemusim třeba nikdy do kempu, kde bych využil nanejvýš teplou vodu, jinak nic, a to za tvrdý peníze. A tahat sebou auto jako další duševní a finanční zátěž, to už bych si připadal jako naši profifotbalisti na tréningu. Nevim, asi sem moc samostatnej.

[ Zpět ]
    Datum: 19.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Staník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolmo na Moskvu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě
Severní polární kruh, Balkán, Moskva, Cabo da Roca Zaslechnete občas dálek volání a máte chuť vyrazit na kole někam hodně daleko? Říkáte…
299 Kč

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři cesty: do Santiaga de Compostela, odtamtud zpět a ještě do Paříže
Kniha akademického malíře Jiřího Boudy (syn Cyrila Boudy) shrnuje zážitky z jeho velkých cest na kole po Evropě, které absolvoval v…
499 Kč
Tip na letošní dovolenou

Běžkování v Dolomitech

(CK Kudrna)
28.02.2017, 6 dní
7 500 Kč
zimní Autobusem

Lago di Garda MTB

(CK Kudrna)
03.05.2017, 6 dní
7 100 Kč
cyklistický Autobusem

Lago di Garda na silničním kole

(CK Kudrna)
03.05.2017, 6 dní
7 100 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklovandr

15.02.2017
Plánujete letní dovolenou? Pro případ že by se chtěl někdo připojit, v první polovině července na cyklovandr přes…

Hledám: Cyklovandr

15.02.2017
Plánujete letní dovolenou? Pro případ že by se chtěl někdo připojit, v první polovině července na cyklovandr přes…

Hledám: MTB cyklistika

Hledám: MTB cyklistika
14.02.2017
Hledám cyklopartačku na MTB výlety. Jsem z Kolína, ale vyrážím nejčastěji Sázava ovšem není problém samozřejmě i…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

183 cyklistů (16 přihlášených)

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017