reklama
Země: Rakousko Rakousko, Itálie Itálie

Alpy

Letos plánujeme s přítelem cestu k moři na kole přes alpy.Jenže z nedostatku času se chce vrátit zpátky nějakým jiným způsobem, třeba vlakem.Nemáte někdo nějakou zkušenost jaké jsou možnosti cestování po Itálii případně po Rakousku vlakem s kolem?

[ Zpět ]
Datum: 04.05.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Hanka (jirousko@students.zcu.xx))
  • Re: Alpy

Bohužel nemám :-)

[ Zpět ]
    Datum: 04.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lucka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dobrý den.Já cestuji s kolem běžně, protože jsem nádražák.V cizině mám dobré zkušenosti s kolem sbaleném ve vaku, který si beru s sebou do kupe. Přední i zadní kolo připevněné klipsnovýma řemínkama z boku k rámu, otočená řidítka a je to. Nosím to za rámovou trubku, kde mám díru ve vaku.Vak mi ušila z celtoviny manželka aby byl velký přesně na moje kolo.V kupe taky jedním řemínkem kolo připoutám za rám k zavazadlovému roštu nad sebou z důvodu bezpečnosti. Mnoho km na kole i vlakem přeje Jirka.

[ Zpět ]
    Datum: 09.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (xlancj@seznam .xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dobrý večer,
      zajímalo by mě, kde jste koupili celtovinu na výrobu vaku. Děkuji

[ Zpět ]
      Datum: 14.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (zdenka)

V zájezdech najdeš nabídku prvního cyklobusu v ČR s provozem do zahraničí a detaily pak na jeho webu.

[ Zpět ]
        Datum: 15.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Soňa)

Cestování vlakem v Rakousku je úplná pohoda. V regionálních vlacích bez problémů jak u nás, na vlaky Intercity je třeba mít rezervaci. Vlakem jsem v Rakousku cestoval již několikrát a shdou okolností také při našem návratu z cesty do Itálie (Z Brna do Benátek). Tehdy jsme neuměli vyřešit spolehlivě problém přepravy na itelské železnici a prot jsme se ještě kus vraceli do rakouska, kde již vše proběhlo hladce. Ale cestovat v Rakousku z vakem je úplná zbytečnost, cestování s kolem je tam shodné nebo i lepší než u nás. Tu Itálii potvrdit nemohu, neznám aktuální podmínky.

[ Zpět ]
    Datum: 15.05.2006
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Kudrnovský skitest

(CK Kudrna)
16.11.2017, 4 dny
9 600 Kč
zimní Vlastní doprava

Lyžování v Rakousku, kávička v Itálii

(CK Sunbike)
25.12.2017, 5 dní
8 490 Kč
zimní Autobusem

Vánoční lyžovačka v Alpách

(CK Kudrna)
27.12.2017, 4 dny
9 900 Kč
zimní Autobusem
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

dnes
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

208 cyklistů (12 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017