Ještě dnes je možné navštívit veletrh ITEP

Veletrh cestovního ruchu ITEP v plzeňském Kulturním domě stojí za návštěvu. Mapy a tipy na cyklovýlety nabízí většina regionů, jen je někdy dobré se zeptat. Hned v přízemí u vchodu navíc najdete speciální cyklistický stánek, na kterém se společně představuje program Cyklisté vítáni, stezky Greenways, internetový portál Plzenskonakole.cz a NaKole.cz.

Datum: 24.10.2009
Autor: Redakce
  • Re: Ještě dnes je možné navštívit veletrh ITEP

Plzeňský kraj má co nabídnout a ještě hodně co dělat s vlastní propagací. Já sem si tohoto veletrhu všimnul pozdě, ale někdy bych se tam měl určitě jet podívat.
    Jinak ta Techmania je fakt super - děti se tam vyřání, i naše často nazaujaté oddílové děti se už ptají, kdy tam znovu pojedem???

[ Zpět ]
    Datum: 24.10.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parnerku či partnera na výlety

Hledám: Parnerku či partnera na výlety
17.01.2017
Vitální senior (71) hledá partnerku či partnera na výlety, ev. i dovolenou s elektrokolem. Moje žena má bohužel…

Hledám: Parťačku nebo parťáka

Hledám: Parťačku nebo parťáka
16.01.2017
na cyklovýlety kolem Brna. Jezdím v pohodovém tempu 20 - 50 km. Upřednostňuji polňačky, les, cyklostezky, hlavně…

Hledám: Společné cyklovýlety

16.01.2017
Manželé 47/43 hledají pár k společným cyklovýletům na kole.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

146 cyklistů (11 přihlášených)

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017

7001

3. (poslední) část trilogie Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v…
Quatsch | 04.01.2017