reklama

Levné kolo

dobry den vsem, sci si koupit kolo, co nejlevnejsi, tudiz bude asik varianta z hypermarketu.. nemam totizto ani tech 6tis na koupi nejakeho kola, bude to tedy nejaky kostitras jen na nejake male pojizdky.. kolam vubec nerozumim, i v takove cenove relaci se tu najdou ale ruzne tipy, co mam uprednostnit v takove cenove relaci? diky

[ Zpět ]
Datum: 13.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (spot)
  • Re: levné kolo

         

    Taky nepotrebuju na svych nekolik vyjizdek do roka kolo za tisice. A v Hervis sportu maji kola Balance, pry je to takova slusna stredni trida. Koupila jsem si model 1.3 zlevnene ze 7 tis. na 3000 a je uplne v pohode, dostacujici....a i vypada dobre ;o) Ty slevy tam maji kazdou chvilku, tak sleduj letaky. :o) Hodne stesti!

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mysak)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: levné kolo

           

      nojo, Hervis na Vankovce! fculaj me to ani neprislo:)) diky, tak hned zajdu..

      [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (spot)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: levné kolo

             

        ja mam nejblizsi Hervis ve Sterboholech v Europarku ;o)

        [ Zpět ]
        Datum: 13.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Mysak)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: levné kolo

           

      Mysaku, tusim v tom Hervisu je k tomu kolu nejaka servisni knizka?! sem se opomnela optat, ale cosik viselo na kole takoveho, si vzpominam..

      [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (spot)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: levné kolo

             

        Jojo, servisni knizka 2 stovky, mas pravdu.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (mysak)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: levné kolo

         

    Vyber si kolo s dobrou lehkou kostrou se správnou velikostí. Všechno ostatní si potom časem můžeš vyměnit za lepší.
    Z hlediska pozdějších nákladů na výměnu bych koupil s osmi kolečkem a pokud možno talíř 44-32-22 zubů, jestli chceš jezdit pohodově. Větší počet zubů, jestli máš sílu a chceš jezdit rychleji. Občas jsou v Hypermarketech taková kola za 5 000,- Kč, ale jsou tam jenom chvilku.
    Hlavně kupuj podle kostry, ta musí odpovídat!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: levné kolo

         

    Jak myslíš.. Jde o tvé zdraví a o tvé peníze. Kolik asi tak ušetříš, až ti v opravně řeknou, že tahle rozsypaná napodobenina brzdy se opravit nedá. Když zlevněj kolo ze 7000 na 3000, tak si polož otázku, zda ta původní cena skutečně odpovídala kvalitě. Ale jestli kolo vlastně nechceš, jestli pořebuješ jen utratit přebytečné peníze, tak klidně. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: levné kolo

           

      nu, tedy konkretne to kolo v Hervisu- je mi jasne ze sleva neni ze 7tis., kukam a vidim, treba ma plastove brzdy (velmi tomu nerozumim), odpruzenou vidlici- tu nemusim a grip razeni.. za tenhle cenovy limit se ale asik neda sehnat neco lepsiho, leda tak bazar trebars..
      a vsechno je to o tom, ze ty penize na lepsi kolo proste nejsou.. (prebytecne penize?! kde?! :) )

      [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (spot)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: levné kolo

             

        Taky nejsem žádnej odborník. Ale u kola ze speciálky jdeš s jakýmkoli drobným problémem rovnou tam. Oni třeba jen dotáhnou šroubek a usmějí se. Když tam přijdeš s "kolem ze supermarketu", tak se s tebou buď rovnou nebudou bavit, nebo pro začátek zaplatíš aspoň 500 a pak to poleze. O to jde.

        Odpruženou vidlici skutečně mít nemusíš, na grip řazení nic špatnýho neni. V supermarketech dokonce najdeš i makety celoodpružených kol za směšné ceny.

        Mě se nejlevnější zdaj kola od jakéhokoli známého výrobce s ocelovým rámem, s pevnou vidlicí a řazením v rukojeti. Ve speciálce od těch 5-6 tisíc, na podzim pak bývají slevy až 20%. Jsou to jak horský kola tak krosový. To už by se "rozpadnout" nemělo. Peníze - no, tak holt počkej, přece nemusíš mít kolo teď hned. (Jestli potřebuješ teď hned, tak už je snad lepší si za tisícovku koupit nějaký kradený v bazaru a až dojede (což bude brzo), tak ho vyhodit.)

        [ Zpět ]
        Datum: 14.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: levné kolo

               

          hojo, ale ocelovy ram, pevnou vidlici a grip razeni maji v Hypersuper i ty za 3tis.. :-o
          penize- pockat.. tak jak jsem psala- penize nejsou a dodavam- s povzdechem a smutnou tvari- ze ani nebudou.. jsou jine investice, ktere je treba udelat..
          kradeny?! uuuva! bych se snad i bala a ke vsemu tohle moc nepodporuju- vubec atak:)
          stejne vam vsem dekuji za rady..

          [ Zpět ]
          Datum: 14.07.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (spot)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: levné kolo

           

      Za tu cenu koupíš např MTB Author Impulse SX Z odpruženou vidlicí rst s 21.rychl.Nebo kola krosová ovšem bez pružení.Jsou to sice hi-ten rámy,ale pořád lepší než ty krámy z Hervisů,giga,či drapa sportů nebo hypermarketů.Tu odpruýenou vidlici jen doporučuji, i levná je přínosem v pohodlí pokud je značková jako RST.156L OMI.nebo kola Amulet,Acstar,4ever,česká spolehlivá značková.Kola z řetězců a hyperm.. jsou špatně neodborně sestavena nevhodně lacino vybavena špatné utahovací momenty spojů atd.Rozhodně se pořádně rozmysli komu chceš věnovat své vydělané peníze!Jenom Ty budeš jezdit nebo spíše nejezdit.Přeji dobrou volbu.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: levné kolo

             

        Zdenku, kolo za 3- tri- tisice! kukam ze Author Impulse je za 6 390,-.. coz je tedy -pro me- velky cenovy skok ( ale kolo je to pekne:))

        [ Zpět ]
        Datum: 14.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (spot)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: levné kolo

               

          Ale bez odpružené vidlice začíná Author na 5190 - horské i krosové, dámský i pánský rám (Unica, Outset, Lumina, Prime). Věř tomu, že za tři tisíce prostě kolo není, že se ti to stejně pak prodraží. :')

          [ Zpět ]
          Datum: 14.07.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: levné kolo

               

          Samozřejmě Tě chápu ale je až s podivem jak tato diskuse probíhá v jednotném rytmu.Zkušenosti opravdu hovoří za sebe viz ostatní varovné příspěvky. Všichni Ti opravdu chtějí pomoci a ne uškodit nikdo asi nezávidí tvůj předběžný výběr.Je to finančně kruté vím,ale jiná možnost je hazard z těžko vydělanými penězi i zdravím.ahoj.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.07.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: levné kolo

         

    Levné věci se časem prodraží. Kolega z práce si koupil levné kolo a neustále se mu to rozpadalo pod zadkem, v prodejně kde to koupil a kde mu dělali i servis, se už schovávali jen ho z dálky viděli. Jsou věci na kterých se nevyplatí šetřit a kolo je myslím jednou z nich.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: levné kolo

           

      100% souhlasím. Na kole se nevyplatí šetřit. Tím nemyslím, že by si měl někdo, kdo jezdí 100 km týdně koupit kolo za 40 či více tisíc ...
      Já když na jaře začal s výběrem nového kola, měl jsem představu tak 8-11 tisíc. V průběhu vybírání jsem se dostal na 12-15. A nakonec jsem koupil bezmála za 18 a jsem max. spokojený.
      Ale po pravdě, myslím že za těch 10-13 tisíc (podle mne) jde koupit kolo, se kterým by mohl být člověk pár let naprosto spokojen.
      Samozřejmě, záleží na mnoha dalších faktorech - jak se o kolo starám, jaká je kvalita servisu v prodějně, kde kolo koupím, atd ...
      :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: levné kolo

             

        No pokud nekdo jezdi 100km tydne tak se mu slusny kolo rozhodne vyplati, ale na 100 km rocne tohle proste bohate staci a nevymluvite mi to :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 14.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (mysak)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: levné kolo

               

          tak to si člověk může rovnou koupit nějaké to kolo v bazaru, nebo přes inzerát. Možná bude víc spolehlivé, než to nové z hepermarketu. A rozhodně ta cena bude přijatelnější. Když si vybavím ty opakující se cesty s nefunkčním kolem a přístup prodavačů.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.07.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (eva)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: levné kolo

               

          Určitě je lepší koupit kolo v bazaru. Kdyžtak si tam přitáhni někoho, kdo tomu rozumí, ať máš jistotu správné koupě. Sám jsem letos v bazaru prodal svoje staré kolo za 3 500,- (pořizovací hodnota 10 000,-). Pěkné, zachovalé, ale už dva roky jsem na něm nejezdil, tak zbytečně zabíralo místo.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.07.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Stýv)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: levné kolo

               

          Na 100km ročně radši z bazaru něco, co bylo původně z cykloservisu. Některá supermarketová kola mají totiž poločas rozpadu 50km a pokud se mermomocí chceš zabít, jde to i levněji.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.07.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: levné kolo

         

    No, jestli si vůbec můžu dovolit reagovat. (Co říkáš Joe?) Mám nepříjemnou zkušenost s koupí kola v Hypermarketu. Už bych nikdy takovou blbost neudělala. Přístup a ochota jak při prodeji a následujícím servisu, se nedá srovnat. Určitě bych kolo koupila u odborníka-člověka, který se o kola zajímá.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (eva)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: levné kolo

         

    Mírné OT tak trochu na okraj - o poměru cen

    Za "komančů" kdy jsem sháněl favoria (obyčejný galuskáč F1) tak v krámě pořád nebyl... Nakonec jsem ho koupil tuzexu asi za 700 bonů (x5 = 3,500,- Kč) což byly tehdy mé dva měsíční platy .
    Takže dát dnes za kolo (tak aby nebylo jen pro parádu, ale něco vyhrželo a nemuselo se pořád seřizovat) 10-15 tisíc není moc.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: levné kolo

         

    Rozhodně nekupovat nic v hypermarketech, radši ani v Gigasportu a podobných. Tam může člověk levně nakoupit cyklooblečení a doplňky, ale ne kolo. Znám lidi, kteří tuhle hloupost udělali a pak se divili. Jeden zjistil, že patka vidlice jde ohnout holou rukou, jednomu upadla za jízdy brzda i s kusem vidlice, dalšímu přehazka. Tyhle věci jsou životu nebezpečné. Když pojedeš z kopce a najednou se ti utrhne zadní brzda z vidlice a namotá se do kola tak jdeš okamžitě na hubu a pokud jedeš po silnici tak tě ještě přejede auto, protože na něco jako bezpečný odstup při předjíždění se u nás nehraje.
    I kdybys nevěřil tomuhle, tak uvaž, že všechny noviny a časopisy, co kdy testovaly supermarketové speciály, zjistily životnost ne vyšší než 300km. I ten nejsvátečnější jezdec to kolo zruší za jednu sezonu. A koupí další a další... Píšeš, že máš málo peněz, tak je necpi do kapsy nějakým supermarketům za nic. Kup kolo za 5-6 tisíc v opravdovým cykloobchodě, kde ho máš se zárukou na poruchy a se servisem. Vydrží ti dobu, za kterou bys musel ty supermarkety koupit minimálě pětkrát, pravděpodobně mnohem víc.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: levné kolo

         

    Já bych se toho levného kola nebál pouze vtom případě,že veškeré opravy budu dělat sám.Cpát kolo do servisu se mi příčí.Jezdit se dá přece skoro na všem.Jirka jezdí na překližce,já mam kolo z jeklu.Jiný nedá dopustit na Al slitiny.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (62jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: levné kolo

           

      Právě na šufánkové oceli z hypermarketu se moc jezdit nedá, protože se rozpadne. Když jsem si tu překližkovou tříkolku stavěl sám, tak vím, jak jsem to dělal a věřím tomu. Když jsem ta to zaplatil známé firmě a v ceně je nejen záruka na véžné poruchy, ale navíc to, že si nikdo zatím nestěžoval na vážné poruchy nýrobků té firmy, tak tomu taky věřím. Ale jestliže jsem zatím neslyšel NIKOHO mluvit pozitivně o kolech z obchoďáku, a naopak velmi negativně se o nich vyjádřili i lidé, kteří je koupili na oněch 100km ročně a pak je stejně neujeli, zato najeli 100km autem kvůli reklamacím, tak se na to nedá než plivnout. Je s podivem, že stále další a další lidé jsou dost hloupí na to, aby se chytli na akce a superslevy a uvěřili, že provozovatelé toho obchoďáku jsou altruisti co rozdávají skoro zadarmo kvalitní věci, za jaké bych jinde musel platit.
      Jinak máš pravdu, jezdit jde skoro na všem, viz třeba http://www.bikeforest.com/

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: levné kolo

         

    Já jsem si také chtěla zpočátku koupit nové kolo tak do 5000kč. Ale po přečtení mnoha příspěvků zde jsem změnila názor a z kola do 5000kč rázem bylo kolo skoro za 10000kč. Jsem velmi spokojená,je to cross Maxbike předělaný na treka.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Helča)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: levné kolo

           

      MaxBike mam, má ho i moje žena a obadva si chrochníme.
      Mám pocit, když na něm sedím, že jsem jeho součástí a on mojí. Já si s ním dokonce i povídám. Jméno jsem mu ještě ale nedal. Možná mu ho vymyslím a pak teprv budem ještě větší kamarádi.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: levné kolo

         

    Já si kupoval levné kolo (chtěl jsem ho jen na jizdu do práce) , ale už nikdy z Hypermarketu??? Prvníjsem 3x reklamoval volný střed,pak odešly brzdy a o něco později šestikolečko.A to jsem na něm jezdil málo.Když jsem pak spočítal kolik jsem do toho musel znova investovat tak ...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (skricx)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: levné kolo

         

    Než nové levné kolo z hypermarketu to raději za stejné prachy kolo z druhé ruky, ale řádně vybavené.
    Zrovna jednu takovou šunku z hypermarketu osazuju lepšíma věcma a není to žádnej med. Je na ní ujeto něco kolem tisíce km a ve středových miskách jsou viditelné rýhy a středy kol jsem musel taky vyměnit, protože se nenechaly seřídit ani po výměně konusů.
    At ti ruka upadně, jestli šahneš na hypermarketové kolo :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: levné kolo

         

    takze.. vam vsem dik, predevsim tem co upozornili na Authora:) sem koupila toho nejlevnejsiho- Author Outset.. o vikendu uz sem dala prvnich 50km na zajeti, zatim spokojenost..dikydiky

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (spot)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: levné kolo

           

      Gratuluju, výborně. O víkendu jsem zrovna dal řeč se dvěma cyklisty právě na takovejch Authorech - ocelový MTB s pevnou vidlicí. Byli naprosto spokojeni.. Jenže pozor: Byly to kola už 13 let starý. :')

      [ Zpět ]
      Datum: 18.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: levné kolo

             

        supeeer! tak to mi vydrzi taky aspon 13 let?!:)))
        ne, vazene, je to fajn kolo, az na ten tezky ram- pro zenu- mi padnul.. a barevne je tez vyvedeny:)

        [ Zpět ]
        Datum: 18.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (spot)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: levné kolo

           

      Půjč si od známých jiné kolo a uvidíš ten rozdíl. Je mi líto všech co mají Authora.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: levné kolo

             

        Bejbís, dnes sem pročítala různá témata a kam vlezeš, tam haníš Authora.
        Já měla Authora 10 let a problém s velikostí jsem neměla, jen je si potřeba pořádně vybrat velikost.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: levné kolo

               

          Už jsem tu psal, že jsem se na Authorovi trápil dva roky. Myslel jsem, že kupuju kvalitu. A kupoval jsem jenom vzhled.
          Zase na druhou stranu jsem Authorovi vděčný, že mě přinutil hledat, proč se mi na jiném, stejně velkém kole sedí líp než na Authorovi, a tím jsem se dozvěděl něco o geometrii kola.
          Já na Authorovi vydržel 2 roky, ale kamarádka, která si nenechala poradit a koupila si taky Authora, ta ho dokázala za půl roku prodat a vrátila se raději ke svému starému kolu.
          Víš, já jsem ty dva roky nevěděl, že se trápím, že by to mohlo být lepší. Zkus si půjčit kolo od někoho jiného.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.07.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Bejbís ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: levné kolo

                 

            Nevidím důvod si půjčovat jiné kolo.
            Navíc Author už šel do důchodu, kolo mám jiné, stal se ze mě cyklokellysta:-)
            Ale ono šmahem zavrhující - Author je špatný, protože já si špatně vybral - mi přijde trochu neobjektivní.

            [ Zpět ]
            Datum: 19.07.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: levné kolo

                   

              Nemám to jen od sebe. Jak myslíš, že jsem přišel na tu zkrácenou kostru? Někdo mi to řekl, tak jsem začal porovnávat kostry a byla to pravda.
              Další byla ta moje známá, stěžovala si stejně jako já.

              [ Zpět ]
              Datum: 19.07.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Bejbís ([email protected]))
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: levné kolo

                     

                Porovnej geometrii od Maxbiku a Authora a zjistíš,že je naprosto stejná a s Maxbikem jsou lidi spokojený.Myslím si,že jsi Bejbísi RÝPAL. Všichni značkový vý robci se navzájem hlídají a kopírují. Někdo má delší trup, jiný zese nohy,tak holt každému padne kolo jiné

                [ Zpět ]
                Datum: 22.07.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Mader)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: levné kolo

                       

                  Jsem porovnal a Author při velikosti rámu 20" je minimálně o 3 cm kratší než jiný výrobce a rámu kola 19". Nenašel jsem rozměry rámu tak aby byly stejné velikosti. I tak jsem u Authora vzal větší rám a stejně je kratší.
                  Asi jsi porovnával špatně.
                  Možná jsem rýpal, ale tohle je třeba vědět při koupi kola. A málokdo to ví.
                  Já si zarýpám a ostatní se dozví a všichni jsou spokojení.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 28.07.2005
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: levné kolo

               

          Ještě bych chtěl doplnit, že jsem neměl problém s velikostí kola, tu jsem měl stejnou jako teď u MaxiBika - 22 palců, ale s pocitem při jízdě a hlavně při průjezdech zatáčkama. Připadal jsem si jak vosa na bomboně a měl strach to kolo naklonit. Ono všechno souvisí se vším.
          Toho Authora jse začal hanit až když jsem si pořídil jiné kolo a poznal že to jde líp. Měl jsem pocit, že jsem se napálil, prohlídl jsem internet, prohovořil s kamarády a začal hanět, aby se i ostatní nenapáli stejně jako.
          On na Author už přišel taky, že to není správná cesta a začal od letošního roku taky vyrábet nezkrácené kostry.
          Hezky si toho svého užívej.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.07.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Bejbís ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: levné kolo

                 

            Zase kecáš, viď - poprvé jsi se podíval na geometrii a zjistil jsi, že je prakticky shodná. Že "zkrácené kostry" jsou tvůj výmysl, tak je to. Nebo tu fakt chceš tvrdit, že Author se konečně dozvěděl o jistém proslulém Bejbísovi, který sežral všechnu moudrost, a změnil kvůlli němu geometrii. To si fakt myslíš, že jsou všichni (kromě tebe) tak blbí?

            Nikdy jsi neuvedl jediné číslo, které by tvou jedovatou posedlost "zkrácenými kostrami" dokazovalo.

            [ Zpět ]
            Datum: 19.07.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: levné kolo

                   

              joe :musím souhlasit,bejbís evidentně neví o čem povídá vlastnosti různých geometrií rámu jsou mu Španělská vesnice asi i jeho kamarádi tomu nerozumí,jsou to bláboly o krátkejch rámech vždit to by byla výhoda v obratnosti kola i v možnosti použití pro ženy bez speciální geometrie vsd,asl ..Author ve většině testů vychází naopak jako kolo sportovnějšího charakteru z kvalitním zrychlení,pokud měl malý rám, ale i kdyby ne tak pokud má pocit kolmého posedu stačí delší představec a je to.

              [ Zpět ]
              Datum: 19.07.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (bike)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: levné kolo

                 

            Bej.proč pořád píšeš o krátkym rámu co je to za blbost to se nezlob ,ale to musí být omyl narazyls pravděpodobně na dámskou geometrii ASL tam je upravena délka horní rámové trubky trochu jiný hlavový ůhel a ůhel sedlové trubky,kratší řídítka širší sedlo a někdy i kradší kliky 170.Authorova kola jsou spíše švihovější a jejich velikostní sortiment je alespoň dle katalogu omezen na 3-4 a u vybraných nejvíce 5 velikosti což opravdu není mnoho.Vybrat se však dá pokud nemá člověk nadměrné velikosti.Hlavně menší.

            [ Zpět ]
            Datum: 19.07.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: levné kolo

                   

              A kdo nabízí víc velikostí-většina značek pouze 3.

              [ Zpět ]
              Datum: 22.07.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Mader)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: levné kolo

                 

            Co to meleš geometrie je stejná,to co tu popisuješ za pocity vzatáčkách...,tak na to má vliv i volba plášťů a další drobnosti.Myslí,že jsi prudič a nevíš vůbec o co jde.

            [ Zpět ]
            Datum: 22.07.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Mader)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: levné kolo

             

        Tak dramaticky bych to neviděl koukni co jich jezdí a že je to HI.TEN na těch pár kiláků a pak je to dobré člověk jde dál má nové pznatky a roste i v nárocích vlézt hned na super kolo kde by pak byl ten pocit z nového ještě lepšího.Spot užívej si kola dokud to jde,sezona je krátká!

        [ Zpět ]
        Datum: 18.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: levné kolo

               

          bejbis: Půjč si od známých jiné kolo a uvidíš ten rozdíl. Je mi líto všech co mají Authora.

          muhehe.. sem si pujcila kolo od znamych, neco tezkeho, stareho, ale horskeho s 21 prevody! ja chtela levny kolo, ne prvotridniho Mtbaka, za 5tis je mi to kolo tak akuratne.. sem rada ze mam Authora! po tech 50km na poprvy to rikam- az na to boleni v tech castech spodnich nezvyklych na totok:-) chce to treniky a cas zejo:-) nevidim duvod, proc lezt na jiny kolo- pujcis mi ho ty snad?! - vzdy je neco lepsiho ne?!
          i tak dik, sak co clovek to nazor.. mejte se vsichni bajecne a trebars se nekdy potkame na nejake ty stezicce..
          ps- mam toho nejlevnejsiho Authora zlutyho:)

          [ Zpět ]
          Datum: 20.07.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (spot)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: levné kolo

                 

            Taky myslim ze kdyz si koupila authora udelala dobre. Kamarad si koupil authora pred 10ti lety a tehdy to byl horak za 7000 Author - Dallas a bez vymeny dilu s tim nalital pres 3000 a pak zacal mit problemy s osmama a tak, fakt je ze to kolo nesetril. Rafky byly jednovrstve, dvouvrstve u nas myslim byly tehdy neco jako JETY - kazdy o nich mluvil a nikdo je poradne nevidel....:-)

            [ Zpět ]
            Datum: 20.07.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomas)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: levné kolo

                 

            Nenech si zkazit radost a užívej si své kolo a na toho debila Bejbíse kašli.Tyto kola znám,máš 2-3roky pokoj od výměny kónusů atd.

            [ Zpět ]
            Datum: 22.07.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Mader)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

329 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024