reklama

Dětské cyklozávody

Zdravím všechny diskutující cyklisty! Jelikož mám velmi živou a soutěživou dceru, co jezdí slušně na kole, tak jsem s ní začal jezdit na dětské cyklistické závody (kategorie do 6 let popř. 7-8 let). Po pátrání na internetu jsem našel tyto dětské cyklozávody: http://uloz.to/1764831/Lucin%C4%8Diny%20z%C3... a jelikož nemám pokryty ještě některé víkendy, tak bych vás chtěl požádat, pokud by měl někdo typ závod do 150 km od Mladé Boleslavi, jestli by mi ho sem nenapsal. Děkuji.

[ Zpět ]
Datum: 12.05.2009
Autor: marbl
  • Re: Dětské cyklozávody

         

    Já sem koukal, že se něco koná ve Hřebči, kousek od Prahy. Nevim, jestli se o tom někde dočtu...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dětské cyklozávody

         

    http://www.festivalcyklistiky.cz/cz/detske-mtb...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2009
    Autor: HonzaK
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dětské cyklozávody

         

    http://cyklo.jiz50.cz/cz/publish/21/Detsky...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2009
    Autor: Miki70
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dětské cyklozávody

         

    Ahoj, tady u nás na Ústecku (Ústí n. L. je do 150 km od MB :-) ) bude druhý ročník závodů okolo rekultivované krajiny a na jezeře Milada. Loni jsem tam byl, byly trošku porodní bolesti, byl to první ročník. Druhý je už dle organizace mnohem vychytanější a určitě bude fajn. Vloni byla početná účast. Veškeré informace včetně letáčku, trasy, propozic najdeš zde http://www.jezeromilada.cz/akce.html . Závody budou v sobotu 30.5. Pokud budeš taky soutěžit a přihlásíš se do 17.5., máš ve startovním poplatku 80,- Kč kromě pití a buřta ii tričko.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2009
    Autor: Jarinek82
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské cyklozávody

           

      Děkuji všem za ochotu a především Jarinkovi. To je přesně ten víkend, co jsem měl dosud volný. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.05.2009
      Autor: marbl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dětské cyklozávody

             

        oooch, děkuji, to mě těší...tak se tam uvidíme ;-) Líbí se mi, že jste tak akční a že to dcerku bere...

        [ Zpět ]
        Datum: 15.05.2009
        Autor: Jarinek82
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dětské cyklozávody

               

          Ještě jednou díky za typ. Závod se nám líbil, holka byla pěkně zablácená, takže byla spokojená, škoda jen té bramborové medaile :-). Snad by mohli příště vyhlašovat kluky a holky zvlášť, cen bylo dostatek, takže napsat pár diplomů navíc by snad nebyl problém. Myslím, že svou úrovní závody a program pro děti vysoce převyšuje třeba závody "Kolo pro život". Pokud to příští rok vyjde, pojedem zas.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.06.2009
          Autor: marbl
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Dětské cyklozávody

                 

            Ahoj, jsem rád, že se líbilo. Loni to byl trošku porod, letos to mělo nějakou úroveň. Jediné, co hold nevyšlo, je počasí. Ale to se prostě naplánovat nedá a buďme rádi, že aspoň nepršelo. Sice se v tom hlavním závodě jelo lépe, že z člověka nelilo tak moc, ale ten studenej vzduch dejchat...bylo to nepříjemný a v krku se dělaly nepříjemný hleny. Vloni zase byly třicítky a to jsem zase myslel, že mi v těch kopcích pukne srdce. Měj se fajn a přeji hodně úspěchů na dalších akcích!

            [ Zpět ]
            Datum: 04.06.2009
            Autor: Jarinek82
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dětské cyklozávody

         

    S okolím Mladé Boleslavi sice neporadím, ale budu moc rád na tipy na dětské cyklozávody na plzeňsku. Dceři je 8 let. Díky moc.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2009
    Autor: HonzaT
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dětské cyklozávody

         

    Tak jsem si sem přišel zas jednou zaprudit. Uplynulý víkend jsme byli na závodech v Plzni a nevím, jestli je to tím, že jsou prázdniny nebo neměli žádnou reklamu, ale závodů se zúčastnilo jen pár dětí. Prostě nebyli soupeři. Proto vás vyzývám, ať své potomky zvednete od počítače a televize a ať si přijedou zazávodit v sobotu do Chrudimi (Kolo pro život) a neděli do vesničky Povrly mezi Děčínem a Ústím (Cyklomaratontour). Sháním především soupeřky do kategorie do 6 let. Děkuji :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2009
    Autor: marbl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dětské cyklozávody

         

    Tak už jsem dlouho ničím nepřispěl, tak to napravuju. Jak se zdá, tak vas tu asi moc se svými potomky na MTB závody nejezdí, ale pokud by se to změnilo, vytvořil jsem pro vás web s kalendářem a popisem dětských závodů. Kalendář naleznete na stránkách: http://www.sportovniakceprodeti.cz/kalendare... Na stránkách v blogu mé dcery jsem popsal všechny závody, kterých jsme se letos zúčastnili, takže i z toho si lze udělat obrázek, jak takové závody vypadají. Jelikož jsou zimní večery zatím dlouhé, tak pokud by měl někdo návrh, co by se dalo ještě vylepšit, tak sem s ním.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2010
    Autor: marbl
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské cyklozávody

           

      Hele jak u těch závodů zajišťujete hlídání dětí a jaký sou kategorie?

      [ Zpět ]
      Datum: 11.01.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dětské cyklozávody

             

        Já nejsem pořadatel těchto závodů, vytvořil jsem pouze jejich přehled. Hlídání, pokud vím, tak není zajištěno na žádných závodech. Kategorie si mužeš přečíst v popisu akce (pokud jsou v tuto chvíli známé) nebo na webu závodů (pokud jsou stránky aktuální). Na oboje je odkaz v kalendáři.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.01.2010
        Autor: marbl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské cyklozávody

           

      Když už se s tím dělám celou zimu, tak to dám sem do placu. Jak už jsem napsal výše, vytvořil jsem kalendář MTB závodů, ve kterých jsou vložené dětské závody nebo to jsou závody ryze dětské. Kalendář v tuto chvíli obsahuje přes 160 závodů a cyklistických akcí pro děti. A jelikož už je nová sezóna před startem, tak podávám info o prvních skorojarních závodech. Tuto sobotu pořádá spolek karlovarských cyklistů první závod série Jarní bahno. Dětské kategorie jsou vypsány dvě a to 6 - 9 let ve kterých soupeří kluci a holky dohromady a 10 - 14 let, kde soutěží kluci a holky zvlášť. Startovné má mladší kategorie zdarma, starší zaplatí 50,- Kč. Takže kdo bere své děti na závody, tak má první příležitost dostavit se v sobotu od 9 hodin k lesní restauraci Linhart v Karlových Varech.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2010
      Autor: marbl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dětské cyklozávody

             

        Tuto sobotu pořáda karlovarský AM bike no limits druhý závod série Jarní bahno. Propozice jsou stejné jako minulý týden, pouze se mění místo startu závodu, které se přesune na kopec Tři kříže nad hotelem Thermal.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.03.2010
        Autor: marbl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dětské cyklozávody

             

        V sobotu pořádá karlovarsky AM bike 3. závod série Jarní bahno. Propozice závodu jsou stejné, jako o předchozích dvou víkendech. V neděli pořádá sportovní klub Wzdechy team závod v Novém městě nad Metují. Dětské kategorie jsou vypsány do 11 - 13 a 15 let. Pokud se přihláíte ještě dnes zaplatíte startovné 80,- Kč, jinak si v den závodu připravte 120,- Kč. Prezentece probíhá v čase 8:30 - 9:45 a první jde na start kategorie do 15 let a to v 9:50 hodin.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.03.2010
        Autor: marbl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dětské cyklozávody

               

          Tak jako předchozí středy podávám dnes report o dětských cyklistických závodech. Tento víkend už je z čeho vybírat. V sobotu se jede v Karlových Varech poslední závod série Jarní Bahno. Propozice jsou tentokrát na stránách závodu poněkud zmatečné, poněvadž prezentace začíná v 10 hodin, což je počáteční čas dětských závodů, takže kdo se chce zúčastnit, ať si časy ověří u pořadatelů. Místo závodů je tentokrát Čankov. Další sobotní závod proběhne ve Valticích s názvem Kanec Trophy 2010. Prezentace je od 7:30 do 10 hodin, závod kategorií od 11 let začíná v 11:20 hodin, děti do 10 let mají plánovaný start kolem 15 hodiny. V neděli pořádají v Teplicích nad Metují Aprílovou osmičku. Čas prezentace je od 10 hodin a končí 30 minut před startem kategorie. Závod kategorií 10 - 14 let začíná ve 12 hodin, kategorií 6 - 9 v 16 hodin a kategorie do 5 let v 16:15 hodin. Druhým nedělním podnikem je první závod série Becker Cup v Chrástu u Plzně. Prezentace je od 9:30 do 10:30 hodin a start první kategorie je plánován na 11 hodinu. Kategorie podle posledních informací mají startovat od nejstarší po nejmladší. Pokud moje Lucka rozchodí lehkou virózu, měli by jsme se na startu objevit také, takže sháním soupeřky do kategorie 7 - 8 let. :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 07.04.2010
          Autor: marbl
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské cyklozávody

           

      Vřelé díky za kalendář závodů pro děti.

      Prosím ale o opravu názvu mnou spolupořádaného závodu (17.10.10) ze Soběšická Muldička na Velo Hanák Muldička 2010.

      Díky předem Z.B.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2010
      Autor: zbartos
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské cyklozávody

           

      Tento víkend už bude z čeho vybírat. V sobotu pořádá TJ Bohemie Nový Bor v rekreačním středisku Radvanec první závod série Peklo severu. Prezentovat se můžete od 8 - 10 hodin a dětské kategorie mají startovné zdarma. Kategorie jsou uspořádány poněkud zvláštně a to do 6 let, 7 - 9 let, 8 - 12 let a 13 - 16 let. Podle informací od pořadatele je možné startovat ve více kategoriích, vyhodnocení pouze v jedné kategorii. Takže tu, ve které bude závodník vyhodnocen, si musíte vybrat předem. Snad jsem to pochopil správně. :-) Na tomto závodu se pravděpodobně objevíme také, takže očekávám přísun zdatných soupeřek.

      Další sobotní závod pořádá Kokos team v Březíně u Manetína s názvem "Kokosová časovka". Prezentovat se můžete "od rána" do 11 hodin. Kategorie do 6 a 10 let jedou trať 4 km, kategorie do 15 let si zajede 10 km. Při přihlášení do pátku zaplatíte za startovné 50,- Kč v den závodu o 10,- Kč navíc.



      V neděli začne prvním závodem ve Vratislavickém pivovaru Konrád námi oblíbená série Dětský MTB cup libereckého kraje. Závodníci budou podle věku rozděleni do 7 kategorií a to do 4 - 6 - 8 - 10 - 12 - 14 a 16 let, kluci a holky zvlášť. Registrovat na závod se můžete zde, prezentace proběhne od 8 - 9:15 hodin. Startovné na jeden závod je 100,- Kč, pokud si zaplatíte celý seriál, bude vás to stát 300,- Kč (kadeti 400,- Kč). Možná se může zdát někomu hodně, ale cena odpovídá kvalitě závodu a doprovodného programu.Na tento závod se velmi těšíme.

      Další nedělní závody se jedou na jihu čech. Z pohledu dětských závodů mi přijde významější první závod Jihočeského poháru v Řepicích, který pořádá Bike club Vimperk. Na tyto závody je slyšet poměrně dost chvály a tak bychom se chtěli v létě také jednoho zúčastnit, abychom to mohli potvrdit nebo vyvrátit. :-) Prezentovat se můžete od 8 - 10 hodin. Kategorie jsou vypsány do 6 - 8 - 10 - 12 a 14 let kluci a holky zvlášť. Pokud se přihlásíte předem, zaplatíte za startovné 50,- Kč, pokud až na místě připlatíte si 30,- Kč. Budeme držet palce Adélce Špičkové.

      Další jihočeská akce, kterou pořádá MAX 1 Marketing v Hluboké nad Vltavou, je první závod série Cyklomaratontour 2010 - Okolobudějc. Prezentace dětských závodů je od 8 - 9:45 hodin a startovné je zdarma. Kategorie jsou vypsány do 6 - 8 - 10 - 12 a 14 let kluci a holky zvlášť.

      Jediný moravský závod o kterém vím a má vypsané dětské katagorie se pořádá v rámci série Drahanské vrchoviny v Bořitově. Čas prezentace je od 8:30 do 15 minut před startem kategorie, které jsou vypsána do 6 - 9 - 12 a 15 let kluci a holky zvlášť. Startovné je zdarma.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2010
      Autor: marbl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské cyklozávody

           

      V sobotu se uskuteční první závod série Kolo pro život v Letech u Prahy s názvem Trans Brdy. Dětské kategorie jsou pro tento rok rozšířeny a to na odrážedla a do 5 - 7 - 9 - 11 a 13 let. Prezentace dětských závodů bude ukončena v 9:20 hodin a první (v 9:50 hodin) jdou na start kluci a holky do 5 let. Za startovné zaplatí děti do 5 let 50 Kč, ostatní do 13 let 100,- Kč. Očekávám spoustu soupeřů a soupeřek v kategorie do 7 let!

      Velkou konkurencí pro předchozí závod bude tentokrát Author Český ráj. Dětské kategorie jsou vypsány do 6 - 10 a 14 let kluci a holky zvlášť. Prezentace dětských závodů končí v 10:30 hodin, startuje se v 11 hodin. Startovné je zdarma.

      Na západě čech pořádá Lyžařský klub Jasan Aš první závod Ašského poháru Ašský bláteník. Prezentace pro děti do 6 let je do 9:45, ostatní kategorie 30 minut před startem. Startovné dělá 30,- Kč, pro děti do 6 let je zdarma. Závody začínaji v 10 hodin.

      V sobotu se má konat také závod Valchovský kameňák, ale doposud jsem nenašel k závodu žádné informace.



      V neděli se pořádá v Úpici Ratibořický maraton. Prezentace má být ukončena v 11:30 hodin a startovné je pro děti zdarma. Dětské kategorie jsou rozděleny do 6 - 9 - 12 a 14 let. Dětské závody začínají po 12 hodině.

      Druhý nedělní závod se pořádá v Pržnu u Frýdlantu nad Ostravicí. Je to první závod série eD'system Cup. Prezentace bude probíhat v čase 9:00 - 12:00 hodin a bude ukončena 15 minut před koncem kategorie. Kategorie jsou vypsány pro věkové kategorie 7 - 9, 10 - 12 a 13- 14 let. Závody začínají v 10 hodin. Startovné je pro všechny kategorie 30,- Kč.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.04.2010
      Autor: marbl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské cyklozávody

           

      V sobotu se pořádá 2. závod Dětského MTB cupu libereckého kraje ve Vesci a zároveň to je také druhý závod série Cyklomaratontour 2010. Prezentace proběhne v čase 8:00 - 9:15 hodin a za startovné zaplatíte 100,- Kč. Doufám, že tentokrát dorazí do kategorie 7 - 8 let víc soupeřek než minule. Podle informací, které jsem dostal od pořadatele i na tomto závodu je možné zaplatit startovné za celý seriál - 300,- Kč. Takže pokud se jste se nezúčastnili prvního závodu ve Vratislavicích, ale hodláte se zúčastnit následujících pěti, určitě se vám to vyplatí.

      Druhý sobotní závod se pořádá v Příbrami, jako partnerský závod série Kolo pro život s názvem Příbramský permoník. Prezentace proběhne v čase 8:00 - 9:20 hodin, startovné je pro děti do 5 let za 50,- Kč a do 13 let 100,- Kč. Kategorie jsou stejné jako v sérii KPŽ. Budeme držet palce soupeřce a kamarádce Lucky Dáše Hejhalové.

      Třetí závod se konná v Prusinovicích na Zlínsku pod názvem Rohálovská 50. Prezentace proběhne v čase 8:00 - 10:30 hodin a startovné je na tomto závodě zdarma. Kategorie jsou v tomto závodě vypsány do 6 let kluci a holky dohromady, do 10 a 14 let kluci a holky zvlášť.

      Čtvrtý závod se konná také na Moravě a to v Bohumíně s názvem 12. MTB cena Bohumína. Prezentace proběhne od 10 hodin do 15 minut před startem kategorie. Za startovné zaplatíte 30,- Kč. Vypsány jsou kategorie pro holky do 9 a 14 let a pro kluky do 9 - 12 a 14 let.



      V neděli se konná 2. závod plzeňské série Becker Cup a tím je časovka v Kyjovském lese. Prezentace začne v 10 hodin a první závodník vyrazí na trať 10:30 hodin. Startovné pro kategorie do 8 let je 50,- Kč, pro kategorie do 14 let 100,- Kč + všichni zaplatí zálohu na startovní číslo 50,- Kč.

      Druhý nedělní závod se jede v Pernštejně s názvem Pernštejnské Giro. Čas prezentace je od 9:00 hodin a končí 30 minut před startem kategorie. Dětské závody začne kategorie do 6 let v 10 hodin. Startovné je zdarma.

      Dalším nedělním závodem je 2. podnik jihočeského poháru v Nové Peci. Prezentace proběhne v čase 8:00 - 10.00 hodin. Startovné pro předem přihlášené je 50,- Kč, pro přihlášené na místě 80,- Kč.

      Čtvrtým závodem je 2. podnik série Peklo severu - horská MTB časovka Jedlová. Prezentace pro kategorie do 9 let je na vrcholu Jedlové, pro ostatní v Jiřetíně u chaty Slovan od 10 hodin. Startovné je zdarma.

      Jediným nedělním moravským závodem je prvním MTB závodem série Jesenického šneku O pohár Ludvíkova. Čas prezentace není znám, dětské závody začínají od 14 hodin. Pro kategorie do 12 let není startovné uvedeno, závodníci do 15 let zaplatí 30,- Kč.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.04.2010
      Autor: marbl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské cyklozávody

           

      V sobotu pořádá obec Benešov a TJ Sokol Benešov další závod série Drahanské vrchoviny. Prezentace začne v 8:30 hodin a pro závodníky končí 30 minut před startem jejich kategorie. Závody začnou odrážedla v 9:15 hodin. Další kategorie jsou do 6 - 9 - 12 a 15 let. Kluci a holky startují zvlášť. Startovné je pro dětské závodníky zdarma.

      Další sobotní závod pořádá cyklistický tým Galaxy bike Tálín a tím je první závod Galaxy série Galaxy CykloŠvec maraton Tálín. Podle propozic na webu závodu je prezentace v čase 7:00 - 9:30 hodin a závody ve 14 hodin. To nechápu, proč se děti musí prezentovat 4,5 hodiny před závodem. Kategorie jsou vypsány pro věkové kategorie do 6 a 9 let kluci a holky dohromady a do 12 a 14 let kluci a holky zvlášť. Startovné je 50,- Kč.

      V neděli je pro děti jediný závod a to Dětský Author Šela maraton v Přerově. Tohoto závodu se loni zúčastnilo 420 dětských závodníků, což je zřejmě rekord v účasti dětských cyklistických závodů. Podle posledních informací mají pořadatelé na letošní závod připravených 500 startovních čísel. Kategorie jsou vypsány pro děti do 5 let (zvlášť odrážedla a zvlášť děti na kole) a do 6 - 8 - 10 - 12 a 15 let, kluci a holky zvlášť. Prezentace začíná v 11 hodin a končí 30 minut před startem kategorie. Závod začnou klukovské kategorie do 12 a 15 let ve 12:30 hodin. Startovné je 30,- Kč.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2010
      Autor: marbl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské cyklozávody

           

      Tento víkend už je bohatší na závody než ten minulý a tak vám servíruji jejich přehled:

      V sobotu se v Mladá Boleslavi koná 2. závod série Kolo pro život. Prezentace proběhne v čase 8:00 - 9:20 hodin na Krásné louce. Katgorie jsou vypsány pro odrážedla a do 5 - 7 - 9 - 11 a 13 let kluci a holky zvlášť. Startovné je pro děti do 5 let 50,- Kč, ostatní zaplatí 100,- Kč. První startuje kategorie do 5 let o to v 9:50 hodin. Hledám soupeřky do 7 let!!!

      Dalším sobotním závodem je úvodní závod série Pošumavská liga horských kol v Dolejším Těšově. Prezentace bude probíhat od 9:00 - 13:00 hodin nejpozději do 30 minut před startem kategorie. Kategorie jsou vypsány do 10 let kluci a holky dohromady a do 11 - 13 a 15 let kluci a holky zvlášť.Startovné není zmíněno.

      V neděli se koná třetí závod série Cyklomaratonotur u Kunětické Hory u Pardubic. Prezentace proběhne od 8:00 - 9:30 hodin a závody začnou v 10 hodin. Kategorie jsou vypsány pro děti do 6 - 8 - 10 - 12 a 14 let kluci a holky zvlášť. Startovné je zdarma.

      Druhým nedělním závodem je Jičínská 50. Prezentace bude probíhat v čase 8:00 - 9:30 hodin a závody začnou v 10:10 hodin. Katagorie jsou vypsány pro děti 7 - 9 a 10 - 12 let kluci a holky zvlášť. Za startovné zaplatíte 30,- Kč.

      Třetím závodem je třetí závod série Becker cup v Kralovicích. Prezentace bude probíhat od 8 hodin a končí 30 minut před startem kategorie. Kategorie jsou vypsány pro děti do 6 - 8 - 10 - 12 a 14 let kluci a holky zvlášť. Závody začínají kluci do 8 let v 9:00 hodin. To jsme zvědavej, kolik jich takle brzo dorazí. Startovné je 50,- Kč + 50,- Kč záloha na číslo.

      Čtvrtý závod se koná na jižní moravě v Tišnově s názvem Memoriál Ivo Medka. Prezentace bude probíhat od 11:15 hodin o končí 15 minut před startem kategorie. Kategorie jsou vypsány pro děti 9 -10, 11 - 12, 13 - 14 a 15 -16 let kluci a holky zvlášť. Za startovné zaplatí 30,- Kč. Závody začnou kategorie do 10 a 12 let ve 12:45 hodin. Hm, s plným žaludkem se asi bude blbě závodit.

      Posledním nedělním závodem je druhý závod série eD'system Cup ve Frýdlantu nad Ostravicí. Prezentace bude probíhat v čase 9:00 - 12:00 hodin nejpozději 15 minut před startem kategorie. Závody jsou vypsány pro kategorie 7 - 9, 10 - 12, 13 - 14 let kluci a holky zvlášť a začínají v 10:00 hodin. Za startovné zaplatíte 30,- Kč.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.05.2010
      Autor: marbl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské cyklozávody

           

      O následujícím víkendu se roztrhl se závody pytel a tak v sobotu jich máte na výběr 9 a v neděli 7, (i když vzhledem k tomu, jaká je v současné době situace na Moravě, je možné, že některé budou zrušeny).

      Takže v sobotu je pro nás závod č. 1 třetí závod série Dětského libereckého MTB cupu v Lidových sadech v Liberci. Prezentace proběhne v čase 8:00 - 9:15 hodin, startovné je 100,- Kč. Závody začínají bobíci v 10:00 hodin.

      Pro ty závodníky, kteří závodění nebudou mít dost, je o pár kilometrů dál v Jablonci nad Nisou připraven v odpoledních hodinách další závod ABB MTB cup. Prezentovat se musí do 13:30 hodin a startovné je zdarma. Kategorie jsou do 10 a 14 let kluci a holky zvlášť. Závody začíná ve 14 hodin kategorie do 10 let.

      Třetím závodem na severu čech je Extrém bike Most. Kdo se nestihl přihlásit do 16.5.2010 může to napravit ješte večer před závodem od 17 do 21 hodin za zvýšené startovné o 100,- Kč.. V den závodu se nelze přihlásit! prezentace pro předem přihlášené proběhne od 8:00 hodin do 30 minut před startem kategorie.

      Druhým závodem v Prachaticích pokračuje Galaxy série. Prezentace proběhne v čase 9:00 - 10:00 hodin. Startovné není uvedeno, ale předpokládám částku 50,- Kč. Kategorie do 6 a 9 let jsou společné, do 12 a 14 let jsou kluci a holky zvlášť. Závody začínají v 11:05 hodin.

      Série Becker cup pokračuje svým čtvrtým závodem v Domažlicích. Prezentace bude probíhat od 9 hodin a skončí 30 minut před startem kategorie. Startovné jako obvykle 50,- + 50,- Kč záloha na číslo. Závody tentokrát začne kategorie do 10 let v 10 hodin.

      V opavě Kylešovicích pořádá Bike club sport Opava Silesia maratonek. Prezentace proběhne v čase 6:30 - 8:00 hodin. Kategorie jsou vypsány pro děti do 6 - 8 - 10 - 12 a 15 let. Závody začne kategorie do 15 let v cca 10:30 hodin. Startovné je 40,- Kč.

      Další sobotní závody se mají konat na severní části Moravy a to Mrtvý muž ve Vykýřovicích a Sicentrum Tour v Dolní Bečvě. Nevím ovšem, jestli se za současných podmínek závody uskuteční. V případě zájmu sledujte weby těchto závodů. Dětský pohár v Olomouci je zrušen.

      V neděli je pro nás závod č. 1 první závod série Kerda cup v Bedřichově. Prezentace proběhne v čase 8:30 - 9:30 hodin. Kategorie jsou vypsány do 5 - 7 - 9 - 11 - 13 a 14 let a více kluci a holky zvlášť. Závody začínají v 10 hodin. Za startovné zaplatíte 20,- Kč.

      Druhým nedělním závodem je Author Bezděz 50. Prezentace proběhne v 7:00 - 9:30 hodin. Kategori jsou vypsány do 6 - 10 a 14 let kluci a holky zvlášť. Závody začínají po 11 hodině. Startovné je zdarma.

      Dalším závodem je třetí závod Jihočeského poháru v Kubově Huti. Prezentace proběhne v čase 8:00 - 10:00 hodin a za startovné zaplatí předem přihlášení 50,- Kč přihlášení na místě 80,- Kč. Závody začne kategorie do 6 let v 10:30 hodin.

      Druhý závod MTB poháru Broumovska 2010 se pořádá v Janovičkách u Broumova s názvem Bike Kostka. Prezentace začne v 10 hodin a končí 30 minut před startem kategorie. Kategorie jsou vypsány do 5 - 7 - 9 - 12 a 14 let kluci a holky zvlášť. Závody pro kategorie do 12 a 14 let začnou ve 12 hodin, pro kategorie do 7 a 9 let je začátek v 16 hodin, pro nejmladší kategorii je začátek v 16:15 hodin. Startovné je do 9 let zdarma, starší děti zaplatí 40,- Kč.

      Další nedělní závod , který by se mohl uskutečnit je Velká cena Fajťáku u Velkého Meziříčí. Prezentace začne v 8 hodin. Vypsány jsou kategorie 5 - 7, 8 - 10 a 11 - 14 let. Dětské závody začnou v 10 hodin. Startovné je 50,- Kč.

      Závodem Okoloolomouce pokračuje série Cylomaratontour. Prezentace proběhne v čase 8:00 - 9.30 hodin a startovné je zdarma. Závody začínají v 10 hodin.

      Dalším závodem MTB Na Kubitárně pokračuje série Jesenický šnek. Prezentace proběhne v čase 9:00 - 9:45 hodin a za startovné zaplatíte 40,- Kč. Závody začínají v 10 hodin.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.05.2010
      Autor: marbl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské cyklozávody

           

      Tuto sobotu se koná čtvrtý závod Jihočeského poháru MTB do Vimperku, který bude zároveň i Mistrovství Jihočeského svazu cyklistiky v MTB cross country pro rok 2010. Přihlásit se můžete na internetu a pak vás startovné výjde na 50,- Kč, nebo na místě v den závodu a pak si připlatíte ještě 30,- Kč. Prezentace bude probíhat v čase 8:00 - 10.00 hodin. Dětské kategorie jsou vypsány pro závodníky do 6 - 8 - 10 - 12 a 14 let kluci a holky zvlášť. Závody začínají v 10:30 hodin.

      Druhým sobotním podnikem jsou pohodové Cyklozávody Jezero Milada. Tento závod se nám loni velmi líbil. Takže kdo nemá rád tlačenice, bere sebou na závody rodinu, tak pro toho jsou tyto závody jak na míru. Dětské kategorie jsou vypsány pro závodníky do 5 - 10 let kluci a holky dohromady a do 14 let kluci a holky zvlášť. Další možnost je soutěž týmů 1 dospělý a 1 dítě do 14 let nebo 1 dospělý a 1 "dítě" do 18 let. Poslední možnost je tříčlená štafeta bez rozdílu věku a pohlaví. Prezentace proběhne v čase 7:30 - 9:00 hodin. Startovné pro děti do 10 let je 20 Kč, do 14 let a týmy 80,- Kč a za štafetu 3 x 80,- Kč. Závody začínají v 10 hodin.

      Třetím sobotním závodem je Trutnovská 50, která je třetím podnikem série Kolo pro život. Závodníci mohou opět počítat s bohatým doprovodným programem. Prezentovat se můžete v den závodu v čase 8:00 - 9:20 hodin a závody začínají jako obvykle děti do 5 let v 9:50 hodin. Startovné je 100,- Kč, děti do 5 let platí polovic.

      Dalším sobotním podnikem je VC Lázně Velké Losiny. Tento závod je součástí sérií Jesenický šnek a Šumperský pohár MTB. Jaké jsou kategorie dětských závodů, nelze z propozic vyčíst. Prezentovat se můžete od 8 hodin nejpozději 45 minut před startem kategorie. Startovné dělá 30,- Kč, pro děti do 12 let je zdarma. Závody začínají v 10 hodin.

      V sobotu se koná také 3. závod Poháru Drahanské vrchoviny v Okrouhlé. Jelikož jsou propozice známé až ode dneška, takže já už je na svém webu vypisovat nehodlám, zde je na ně přímý odkaz. Celkem by mě zajímalo, jestli je to pozdní zveřejnění propozic úmysl, neschopnost pořadatelů nebo webmastera.

      Poslední sobotní závod, který jsem objevil se koná v Kněžicích u Třebíče s názvem Ježek Pell´s bike maraton. Dětské kategorie jsou vypsány pro děti ve věku 12 - 13 let a 14 a 15 let kluci a holky zvlášť. Prezentovat se můžete v čase 8:00 - 10.30 hodin. Závodit se začne v 10:10 hodin a za startovné zaplatíte 350,- Kč. To je na dětské kategorie hodně, pokud to v propozicích není chybně uvedeno.

      V neděli jsou závody pouze dva a tím prvním je Zbraslavská 8sma. Prezentovat se můžete v čase 12:00 - 13:30 hodin. Vypsány jsou kategorie do 4 let (pouze odrážedla) do 5 - 8 - 10 a 13 let kluci a holky zvlášť. Závody začínají ve 14 hodin a startovné je zdarma.

      Druhým závodem je MTB Ondřejník, který se koná v Kunčicích pod Ondřejníkem. Prezentovat se můžete od 9 hodin. Vypsány jsou kategorie do 6 - 9 - 12 a 15 let kluci a holky zvlášť. Závody začínají v 11 hodin a startovné je zdarma.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.05.2010
      Autor: marbl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

337 cyklistů (2 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024