MTB tretry pro širokou nohu

Měli byste tip na MTB tretry pro širší nohu s vysokým nártem? Zkusím samozřejmě sám, ale rád bych měl aspoň představu, které tretry patří k těm širším. Cema třeba do 3500.

[ Zpět ]
Datum: 20.04.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (ABC)
  • Re: MTB tretry pro širokou nohu

Docela široké jsou tretry od Spešlů. Ale že by dělali kotníčkové, to fuckt nevím.

[ Zpět ]
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já nechtěl kotníčkové.. :-)

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Aha, blbě jsem to pochopil.

[ Zpět ]
        Autor: Kominík

Tohle vidím jako problém, bude to chtít čas a trpělivost a jezdit po prodejnách a zkoušet a hledat to nejlepší co bude sedět.

[ Zpět ]

Tretry Specialized TAHO mají zvlášť vejký prostor pro prsty, šněrování pak umožňuje zvolit optimální obtažení nártu. Já u ních oceňuji ten velký prostor pro prsty, kdy navlečené nohy nejsou v zimě utlačovány.

[ Zpět ]
    Autor: henry

Vím, že se dělají třeba širší SIDi s ozančením mega, ale narazit na ně bude zřejmě problém

[ Zpět ]

Nike Kato IV, nejsou teda nejak extra tvrdy, ale pouziva je i kamos kterej jezdi fakt hafo a spokojenost, jsou v podstate jak delany pro siroky nohy, doporucuju aspon zkusit

[ Zpět ]
    Datum: 28.04.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (rime)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka - cyklistu i pěšáka cca 60-68 let

včera
Ráda poznám parťáka na cesty z regionů Příbram, Rokycany/cíl Brdy/ nebo Horažďovice, Strakonice /Pootaví/.Jezdím…

Hledám: Partnerku na MTB

včera
Ahoj, rád se seznámím s bikerkou na společné vyjížďky do terénu v okolí Prahy, do hor, single tracky,..

Hledám: Kamaráda/dku na kolo Ostrava

28.03.2017
Pro rekreační ježdění po kraji, bych uvítala spolucyklistu/tku - samotnou mě to moc nebaví. Ideální v týdnu,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

272 cyklistů (26 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017