reklama

canyon.ch

Ahojte,
nedávno jsem zjistil, že kromě kol na canyon.com existují ještě úplně jiné kola na canyon.ch - s ještěrkou ve znaku. Nevíte někto co jsou zač, případně zda se něco takového dá koupit také u nás, nebo nechat poslat podobně jako z canyon.com? Na těch stránkách jsem takovou možnost neviděl. Díky.

[ Zpět ]
Datum: 21.11.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (pajda (pajaxy@post.xx))
  • Re: canyon.ch

Zaujalo me to a co jsem neobjevil- znacka Canyon(.ch) je obchodni znackou kol pro svycarsky trh vyrabena koncernem Lizard Sports, urcite vsem cyklistum budou dobre zname treba neoprenove chranice od fy Lizard Skins- proto taky ta jesterka jako logo.
    Jinak ceny se mi zdaji na osazeni tech kol dost vysoke (a tuplem v porovnani s Canyon.com). Pokud je budes presto chtit, neni nic jednodussiho nez se obratit na jejich vyrobce- dole na strance: http://www.canyon.ch/index.php?id=49&L=1

[ Zpět ]
    Datum: 22.11.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky za informace! Kolo teď kupovat nebudu, ptal jsem se spíš tak ze zvědavosti. Máš pravdu že na tu výbavu jsou ty kola dost drahé, líbilo se mi ale - aspoň co jsem se tak díval do toho jejich katalogu - že nekombinují různé sady komponentů dohromady. Třeba by se náš Author mohl inspirovat :-)

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (pajda (pajaxy@post.xx))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No ja osobne proti kombinovani sad nebo i vyrobcu komponent na jednom kole nic nemam, ale pokud to ma nejaky smysl. Co uz povazuju za horsi je tohle kombinovani s cilem trochu oklamat zakaznika. Priklady- bike je komplet na Deore krome presmykace a razeni XT a prehazovacka je XTR (= vyrobce uvede "vybava XTR a XT"), bike komplet na XT s naby, kazetou a retezem jenom Deore apod. Proste nelogicke skoky o nekolik rad, kde amater nepozna zjevnou snahu o usetreni na ukor kvality.

[ Zpět ]
        Autor: vasek
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

243 cyklistů (27 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017