reklama

Jesenik-Chebzi-Rejviz do 15-ti hodin

Ahoj, tak si dnes konecne do Jeseniku po 10-ti letech vezu kolo, ale bude na nej cas jen do utery a pak kdovi kdy tam budu mit kolo znovu ;-(.

Tesil jsem se na Praded, ale uz tomu pocasi neverim, tak bych rad zkusil z alespon Jeseniku pres Chebzi na Rejviz kde to jeste neznam a take abych nemusel nahoru po silnici mezi auty a Polskem zpatky do Jeseniku, ale protoze mam SILNICNI kolo, nevite prosim nekdo, jak ta cesta pres Chebzi na Rejviz vypada ?
(podle (foto)map mozna k Chebzi asfalt, ale dal to vypada "divne"...)

Pokud nekdo odpovi, tak prosim do 15-ti hodin, protoze potom uz se na Internet nedostanu - dekuju ...

[ Zpět ]
Datum: 15.08.2008
Autor: VladaS
  • Re: Jesenik-Chebzi-Rejviz do 15-ti hodin

         

    1) Celé je to asfalt, ze Studeného Zejfu, přes Chebzí až na silnici Jeseník-Rejvíz. Je cca 6 km do kopce, pěknáí trasa. 2) Jinak z Rejvízu je krásná cesta přes lesy do Bělé pod Pradědem, myslím, že rozhodně hezčí než přes Polsko. Na konci Rejvízu se zahne doprava kolem penzionu Orlík, potom po asfaltce do lesa k potoku a za potokem doprava a potom cca 6 km na Kristovo loučení a 14 km dolů do Bělé p.Pradědem. celé asfalt, z toho asi 500m trochu rozbitý. 3) Neděle a pondělí má být slušné počasí, takže ten Praděd by byl reálný. A doporučuji spíše to pondělí, bude tam snad méně lidí než v neděli.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2008
    Autor: MarekD
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jesenik-Chebzi-Rejviz do 15-ti hodin

           

      Ještě k bodu 2 - cesta z Rejvízu do Bělé, na mapy.cz je to ta cesta kolem Černé Opavy a potom kolem Šumného potoka.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2008
      Autor: MarekD
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jesenik-Chebzi-Rejviz do 15-ti hodin

             

        Dik, uz jsem to bohuzel nestacil v patek precist, ale nakonec opravdu vyslo krasne to pondeli:

        V patek prselo celou cestu, kdyz jsem si konecne vezl do Jeseniku kolo (na 340km vcelku se zatim necitim ;-)...) a uz jsem mel obavy, ale v pondeli jsem dostal od pritelkyne "povoleni na Praded" ;-) a tak jsem konecne zkusil, na co jsem se tak dlouho tesil ...
        Od Bele pres Vidly a Studanku po Hvezdu jsem nepotkal zadneho cyklistu a od Hvezdy nahoru jsem jeste predjel asi tak 15 horskych kol a mne (kupodivu) nepredjizdel nikdo, i kdyz jsem radeji jel neznamy kopec "opatrne kochaci rychlosti" 2 hodiny 15 minut (bez odpocinku).
        Nahore bylo krasne modro a 16 stupnu, takze jsem mel na pocasi stesti:
        http://www.bikemap.net/route/74578

        V patek jsem opet dostal "povoleni na kolo" ;-) a tak jsem si dal alespon jeste take kratsi okruh (abych to neschytal, ze jsem dlouho pryc...) pres Rejviz do Laky Prudnicke a pocasi take hezky vyslo
        Z Chebzi nahoru vychazela pred Rejvizem asfaltka a tak jsem videl, ze asi byla skoda, ze jsem radeji jel po silnici a snad jeste budu mit v Jeseniku nekdy kolo, abych to tam prozkoumal...
        http://www.bikemap.net/route/74582

        [ Zpět ]
        Datum: 26.08.2008
        Autor: VladaS
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

359 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024