Kellys Magic

Ahoj, tak jsem si vybral toto kolo za tuto cenu http://www.jizdni-kola.eu/kellys-magic Chtěl jsem do toho dát klasicky kolem 15000,- Co myslíte? já vím,nemá kotouče ani přípravu na ně takže potencionální přechod na ně bude něco stát ale do teď jsem jezdil na opravdu obyčejném crossu takže už takto vybavené beru jako velké zlepšení.

[ Zpět ]
Datum: 03.07.2008
Autor: zbyna
  • Re: Kellys Magic

Mám ho 5tý rok a v pohodě.(najeto asi 18000 - mám k němu totiž i silničku) . Jen počítej s tím, že vidlice nic moc, žádné velké terény. Na běžné ježdění úplně stačí. Fakt je, že už po roce jsem litovala, že nemám kotoučovky.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ane.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kellys Magic

no já jsem do teď jezdil na Compactu od Authora...takže si určitě polepším,hydry právě počítám, že bych si je tam třeba nechal v budoucnu dát,snad mi vydrží taky aspoň 5let:) mám sice taky silničku ale chci ji prodat,mám ji danou tady v bazaru,no uvidím, právě jsem si ho objednal

[ Zpět ]
      Autor: zbyna
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pohoda

dnes
Dva dědci z Ostravy -Poruby hledaji na spolecne nenarocne vyjizdky na kole dve babky 60 i vice ,mame za to ze je…

Hledám: Cykloturistika

Hledám: Cykloturistika
23.02.2017
30letý cykloturista se skladacím kolem Brompton,hledá cykloturistku na spolujízdy po ČR a po Světě!

Hledám: Brňáka- Brňačku na vyjížďky

Hledám: Brňáka- Brňačku na vyjížďky
23.02.2017
dobrý den, hledám někoho k sobě na kolo na vyjíždění v okolí Brna i jiné oblasti ve všední dny i víkendy..
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

178 cyklistů (16 přihlášených)

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017