reklama

Ahojte.Chtěl bych si tento týden koupit kolo,ale n

Ahojte.Chtěl bych si tento týden koupit kolo,ale nevím jestli udělám dobře s výběrem, a proto bych chtěl radu od vás zkušených.Mám vybrané Meridu Tfs 500 V nebo 300 D a nevím které z nich.Nebo poradíte v ceně do 18000,- něco lepšího??Nebo si nechat poskládat?Předem moc děkuji.Vím, že vás s tím tady zatěžuje skoro každý, ale není to malá investice.Na kole jezdím jak lesem tak po cestách.Týdně asi 300 km.S kolem před tím jsem udělal velkou chybu a nechci to opakovat.Ještě jednou dík

[ Zpět ]
Datum: 04.06.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (GofW)
  • Re: Ahojte.Chtěl bych si tento týden koupit kolo,ale n

Doporučoval bych ti tohle: http://www.kupkolo.cz/produkty/Cela-kola_21...!-Horske-kolo-Apache-Hawk-07_1984.html
    Lehký rám, slušná vidlice, výborné osazení, doprava zdarma.

[ Zpět ]
    Datum: 04.06.2008
    Autor: vlakr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahojte.Chtěl bych si tento týden koupit kolo,a

Mno tak to bych se musel kouknout někde na prodejnu.Rád bych ho viděl na vlastní oči.Pokusím se pohledat nějaký obchůdek aspoň s novým modelem ať mám nějakou představu.Zatím děkuji

[ Zpět ]
      Datum: 05.06.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (GofW)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
dnes
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

216 cyklistů (22 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017