reklama

S vozíkem na sněhu, na cestě, ...

Nějaké fotky, jak s dvěma dětmi jezdíme, lyžujeme, běháme, chodíme, ... my
http://detsky-vozik-za-kolo.horolezci.cz/

[ Zpět ]
Datum: 21.05.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Pažout)

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: S vozíkem na sněhu, na cestě, ...

Nedá mi se nezeptat, co to je za značku vozíku??? Vypadá jak kabina od tryskáče, děcka z něj musí mít parádní panoramatický výhled....:-))))

[ Zpět ]
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Souhlasim, ze vyhled maji paradni. Mladej nechtel jezdit v kocarku, ale ve voziku, kde ma rozhled je v klidu. Kocarek uz prakticky nepouzivame.

Znazka voziku,... napr. je napis vyrobce na vlajecce ...

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Pažout)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bohužel z vlaječky nejsem schopen přečíst tuto značku. Pokud to tu necheš zveřejňovat, pošli mi to když tak zprávou. Díky!

[ Zpět ]
        Autor: Martis

TREK :-)

[ Zpět ]
          Autor: Jarda

Moc krásné fotky, taky mě zaujal vozík.Když jsem pořizovali vozík koukala jsem na něho a v neprospěch pro něj mluvila váha a manželovi se nelíbil vzhled,sice nevím proč, spaní vypadá v pohodě.Jestli můžu mít dotaz nevadí váha vozíku při sjezdu z kopce?
    Na fotkách jsem viděla jiný typ vozíku u vašich kamarádů? máš prosím tě srovnání, zajímalo by mě,proč jste se rozhodli pro tenhle vozík.

[ Zpět ]
    Autor: edik

Vozik se nam moc libil po strance designu, nic jineho za tim neni.
      A tak mozna i trochu "vernost" znacce ;), mam kolo od stejneho vyrobce.

[ Zpět ]
      Datum: 22.05.2008
      Autor: Pažout

dík za odpověď i za odkaz, akorát jsme na vašich stránkách zůstali včera odpoledne viset, když je koukat na co......

[ Zpět ]
        Datum: 22.05.2008
        Autor: edik
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

170 cyklistů (15 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017