reklama

tlak v pneumatikach

zajimalo by me na jaky tlak se obvykle husti pneumatiky u horskych kol

[ Zpět ]
Datum: 06.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (petr)
  • Re: tlak v pneumatikach

To je různý, obvykle mezi 30 až 60 psi (pounds per square inch). Většinou je to rozmezí na tom plášti napsáno. Doporučená maxima huštění uvádějí i výrobci ráfků (hodně nahuštěný širší plášť je schopen ráfek zlikvidovat). Huštění záleží na váze jezdce, terénu, roční době, počasí, stylu jízdy. Některý pláště vyžadují hustit dost přesně, jinak dost ztrácejí jízdní vlastnosti.

[ Zpět ]
    Datum: 06.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Glum)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: tlak v pneumatikach

Vysloveně do terénu to foukám na 2,5 - 3 barry, na tvrdší podklad na 4 - 4,5 barrů. Budeš si muset vyzkoušet, co je pro Tebe optimální (viz Glum: záleží na...).

[ Zpět ]
    Datum: 07.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.

Hledám: Parťačku

12.11.2017
Hledam kamaradku na kolo,behani,kafe nebo jen tak na pokec po praci nebo o vikendu.Sportuji v okoli Branika a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

193 cyklistů (14 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017