reklama

Merida vs. Gary fischer

Zdravim

Mám takový problém. Uvažuji o koupi nového kola a váhám mezi dvouma znacka, vlastne ted uz trema :) první kolo je Gary fischer marlin Disc 08, druhé je merida matts tfs 350 a treti je specialized hardrock comp disc 07. Můžete mi rposím sdelit vas nazor. V obchode mi radili mezi specialem a garym a spis uprednostovali garyho ze je celkove rychlejsi a lip se na nem jede .. ja abych pravdu rekl nevim na garym sem jel a muzu rici ze to je para a nejvice vaham mezi garym a meridou .. pls muze mi nekdo poradit ??? diky moc

[ Zpět ]
Datum: 22.04.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (jery ([email protected]))
  • Re: Merida vs. Gary fischer

         

    Byva zvykem sem hodit odkazy, kdyz chces poradit :o)
    Co se tyka rychlosti- napis na ramu nejezdi rychle nebo pomalu, co muze vyhovovat jednomu (a bude na tom konkretnim kole treba diky tomu rychlejsi nez na trochu jinym) vubec nemusi sedet druhymu. Navic jedno kolo je "rychly" po asfaltu, jiny ve sjezdech, jiny v technictejsich pasazich..
    Vyber si takovy bike, ktery ti sedi predevsim geometrii ramu a u kteryho se ti zda lepsi pomer cena x osazeni.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Merida vs. Gary fischer

         

    Jak píše kolega, záleží kolo od kola a hlavně, co od něj chceš. Hravost, rychlost, pohodlí? Ale pozná nepatrné rozdíly i obyčejný cyklista? Hodně promluví vidlice, pláště... Měl jsem Meridu, sice jsem jí už vyměnil, ale byla skvělá. Asi by jsem si vybral podle poměru cena/výbava. Přeji šťastnou ruku

    [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (paha ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Merida vs. Gary fischer

           

      HRAVOST??

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2008
      Autor: mdk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Merida vs. Gary fischer

         

    GF - kultovka - na to co umí, předražená
    Spešl - kultovka - na to co umí, předražená
    Merida - střední až nižší třída - vůči ostatním značkám opět předražená

    Proč zrovna tyhle značky ? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2008
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Merida vs. Gary fischer

           

      Jak píše Jarda - GF za ty prachy slabota, Spec. taky, ta merida mi z toho vychází tak nejlíp.... Ale asi by bylo lepří něco málo přišetřit a koupit už nějakýho bika s pořádnou vidlí a na LX se slušnýma hydrama... Kolem 20K už se dá koupit slušnej bajk třeba loňskej model z výprodeje... Co třeba GT nebo Rock Machine? :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2008
      Autor: HombreXXX
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Merida vs. Gary fischer

           

      Zas to GF má aspoň trochu promyšlenej rám, ta Merida je prostě tuctovka.
      Ale předražený to je všechno :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2008
      Autor: Scully
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Merida vs. Gary fischer

             

        Když na to koukám znova a pořádně, tak ten GF nevypadá tak špatně. Zato Spešl za 14000+ a dají tam Aceru, nemám slov... Naopak tam jsou vynikající BB5, to se to pak špatně radí ;-)

        Z tohoto výběru ale vypadá nejlépe opravdu ta Merida.

        Pořád ale tvrdím, že v této cenové relaci se dá sehnat cokoliv jiného a lépe vybaveného...

        [ Zpět ]
        Datum: 23.04.2008
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Merida vs. Gary fischer

               

          přesně, hlavně ta poslední věta.

          [ Zpět ]
          Datum: 27.04.2008
          Autor: HombreXXX
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

366 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024