reklama

Ahoj, chtěla bych si koupit kolo, ať začnu žít tro

Ahoj, chtěla bych si koupit kolo, ať začnu žít trošku aktivněji :), ale nijak se v nich neorientuji, tak nevím, jaké si pořídit. Nechtěla bych do něj investovat moc peněz, tak do 10 000 Kč. Jezdila bych tak dvakrát týdně za přítelem (což je asi 12km po cestách) a pak možná (podle toho, jak mě to chytne :) ) o víkendech nějaký delší výlet. Prosím proto o jakoukoliv radu, podle čeho vybírat, ať nekoupím nějaké, co se mi po týdnu rozsype.

A ještě dotaz - má v této cenové relaci smysl nechat si kolo složit? (a pokud jo, tak jestli neznáte nějaký dobrý servis v Ostravě).
Díky za jakoukoliv odpověď, Jana

[ Zpět ]
Datum: 01.04.2008
Autor: feinri
  • Re: Ahoj, chtěla bych si koupit kolo, ať začnu žít tro

         

    poradím podobně jako nedávno známé - zadej www.maxbike.com /nebo cz?/, vyber prodejnu v Ostravě - je jich asi pět, zajdi tam a objednej krosové kolo na svoji postavu, za 12 000 odjedeš na funkčním, spolehlivém kole. nebude to žádná střela, ale najezdíš na něm za kamošem příjemný kilometry. tip - nešetři na sedle/ a klidně připlať/, pokud bys chtěla ještě obětovat nějakou kačku - tak si nech zaplést kola na náboje Novatec a špice DT, kamoška postupovala stejně a myslím, že se nedostala ani na těch 13000

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2008
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, chtěla bych si koupit kolo, ať začnu žít

         

    Na to co píšeš bude asi nejlepší crossové kolo a pokud s ním nebudeš jezdit nějaké rozbité polňačky tak v té ceně raději s pevnou vidlicí,velký výběr a dobrou zkušenost mám s firmou Kolík ze starého Bohumína,obchod hned u hlavní cesty nelze přehlédnout,kola hotová i možná stavba na přání,sedlo lze vyzkoušet,když nesedí a není poškozené lze vyměnit za jiné,taktéž představec za jinou délku nebo sklon.Mají tam i již zmíněné maxbike.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2008
    Autor: keťo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, chtěla bych si koupit kolo, ať začnu žít tro

         

    Já bych si taky radši připlatil. Za 12 tisíc už koupíš velmi slušné krosové kolo i s dobrou odpruženou vidlicí, na kterém odjezdíš spoustu kilometrů. Doporučuji kouknout se, jestli někde ještě nemají slevy na loňské modely, získáš tak kvalitnější kolo za menší peníz, než kdybys kupovala letošní model. Doporučuji pořádně odzkoušet sedlo a gripy, to jsou dvě věci, na které jsou dámy velmi citlivé...

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Rigby11)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj, chtěla bych si koupit kolo, ať začnu žít

           

      Ano to je pravda, pokud dané kolo bude mít špatné gripy tak to je křáp!

      [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahoj, chtěla bych si koupit kolo, ať začnu žít

             

        Je to moje chyba, že jsem pohodlný se přihlašovat, ale tohle o tom křápu není ode mě.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.04.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, chtěla bych si koupit kolo, ať začnu žít tro

         

    Na výlety do 30km stačí i tohle:
    http://www.kupkolo.cz/produkty/Cela-kola_21...!-Crossove-kolo-Apache-Indian-06_1376.html
    Nevyhazuješ prachy za nefunkční napodobeninu odpružené vidlice atd. Když Tě to chytne, už budeš vědět, zda mtb či treka, co od kola čekáš, kolik za to chceš dát, budeš mít na čem jezdit, takže si počkáš na nový model, výprodej či výhodný kup ojetiny...

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2008
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, chtěla bych si koupit kolo, ať začnu žít tro

         

    já osobně doporučuji maxbike-naryn,protože ho mam jsem snim spokojena ma přední vidlici odpruženou,přehazovačka shimano acera,cena je velmi vyhodna 9990,-kč ...http://www.maxbike.cz/detail-kola-naryn-57/

    [ Zpět ]
    Datum: 01.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Reňas ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

371 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024