reklama

ake sedlo

Prosim poradte ake sedlo je podla vas the best of na dlhe jazdy dakujem

[ Zpět ]
Datum: 13.03.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (becica ([email protected]))
  • Re: ake sedlo

         

    Takové, k kterého nebolí prdel. Jestli máš stejnou jako já, tak třeba to moje:-D

    [ Zpět ]
    Datum: 13.03.2008
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ake sedlo

           

      Odpověď strohá, trošičku ironická, ale pravdivá. Bohužel skoro pro každé pozadí je jiné to nejlepší sedlo.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2008
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: ake sedlo

             

        tak dik to ste mi moc neporadili

        [ Zpět ]
        Datum: 14.03.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (becica ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ake sedlo

               

          brooks b 17, je to klasicke kozene sedlo a prvych 100 km na nom je pohroma, ale potom sa ti tak dokonale vytvaruje na zadok, ze uz sa ho nebudes chciet zbavit. ja ho mam uz na piatom bicykli a stale super...

          [ Zpět ]
          Datum: 14.03.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny jurki)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: ake sedlo

                 

            a nevytvaruje se zadek podle sedla ? :-))

            [ Zpět ]
            Datum: 14.03.2008
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: ake sedlo

                 

            Kožené sedlo Brooks, B17 nebo Flyer s pružinama. Dělaj se už 100 let a stále není nic lepšího na dlouhý jízdy. Koukni na www.azub.cz.

            [ Zpět ]
            Datum: 22.03.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (vasekp)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ake sedlo

               

          Nikdo Ti konkrétní sedlo neporadí, protože každému opravdu sedne něco jiného... Každý máme zadek (a sedací kosti) trochu jinak stavěné a to co vyhovuje mně, může už druhého vyloženě mučit... Tohle je otázkou zkoušení, zkoušení a opět zkoušení... Třeba budeš mít štěstí a padne Ti hned to první, možná...

          [ Zpět ]
          Datum: 14.03.2008
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ake sedlo

               

          A co bys mi poradil, kdybych se tady na fóru začal ptát jakou potřebuju velikost bot a jak je potřebuju široké?
          Samozřejmě bez udání toho, jakou mám velikost nohy nebo šířku chodidla.
          Asi bys mi také nedokázal poradit pro mě ideální botu.
          Se sedlem je to úplně stejné.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.03.2008
          Autor: Mlok
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ake sedlo

               

          Nezlob se na mě, sám teď tenhle problém řeším a mám z toho hlavu zamotanou. Možná podlehnu reklamě a některým referencím a pořídím Specialized BG2. Je to ale skok do tmy, uvidím až časem.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.03.2008
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: ake sedlo

                 

            nehledě na předchozí příspěvky by zmíněné BG2 mohlo být Tvým favoritem, já mám dvě a na další kolo koupím třetí. je to první sedlo v mém životě u kterého se projevuje efekt, že čím déle na něm sedím, tím mi přijde pohodlnější. skok do tmy to nebude, spíš do lehkého šera

            [ Zpět ]
            Datum: 23.03.2008
            Autor: vladaza
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ake sedlo

         

    tady máš pohodlné seldo http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=3833 doknce i s návodem jak ho vyrobit

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2008
    Autor: Bidlo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

364 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024