reklama

Brzdy Deore XT Disc 2008

Do nové sezóny uvažuji nad pořízením nových hydraulických brzd a jako favorita mám nové Deore XT model 2008. Máte prosím s nimi někdo zkušenost, případně, kde se dají sehnat? Měřím 190cm, váha 85kg a uvažuji o kotouči dopředu 180mm, zadní 160mm. Díky

[ Zpět ]
Datum: 21.02.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek Plachy)
  • Re: Brzdy Deore XT Disc 2008

         

    XT 07 byly velmi dobré a ty 08 jsou podle ohlasů prvních majitelů ještě o malinko lepší, takže chybu s nimi určitě neuděláš. Já jsem ještě ty 08 zatím neměl možnost vyzkoušet (ty starší jsem jezdil delší dobu).

    Pokud ještě nejsi rozhodnutý, tak bych do výběru přidal ještě ORO K18ky a Juicy J7. Všechno výborné brzdy a nedá se říct, že by některé z nich byly vyloženě lepší než jiné. Ale každé chodí trošku jinak, takže každému může sednout něco jiného.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2008
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brzdy Deore XT Disc 2008

           

      100% souhlas!

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiras)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brzdy Deore XT Disc 2008

           

      Taky souhlasim

      [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jenz)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brzdy Deore XT Disc 2008

         

    A třeba tady je maj za slušnou cenu:
    http://www.netbike.cz/select_det.php?id_vyrobek...

    a případně tam maji i ty ostatní za slušné ceny:
    http://www.netbike.cz/select_det.php?id_vyrobek...
    http://www.netbike.cz/select_det.php?id_vyrobek...

    Tyhle ceny jsou dobré, ale neznamená, že některé z nich někde nebudou ještě o chlup levněji.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2008
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brzdy Deore XT Disc 2008

           

      Díky za info, na stránkách vidím, že to mají skladem, zkusím jim napsat a uvidím...

      [ Zpět ]
      Datum: 22.02.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek Plachy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brzdy Deore XT Disc 2008

             

        Ahoj, jak jsi dopadl, už jsi je koupil, taky o nich uvažuji. Zkus napsat dojmy. dík

        [ Zpět ]
        Datum: 26.03.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jens)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brzdy Deore XT Disc 2008

           

      Mám dotaz na majitele brzd SH XT 08, co přesně má funkce "Free stroke adjuster" dělat? Je to obdoba co je u Oro K24? Thanks

      [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomi)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brzdy Deore XT Disc 2008

         

    Ja je mám v kobinaci páka+RF,najeto asi 1000km,jsem velmi spokojen,před tím LX-DC hydry.Dobrá cena je na bikesport.cz.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.02.2008
    Autor: keťo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brzdy Deore XT Disc 2008

           

      Ještě odkaz http://www.bikesport.cz/detail.php?id=963

      [ Zpět ]
      Datum: 22.02.2008
      Autor: keťo
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brzdy Deore XT Disc 2008

             

        Náhodou jestli to má skladem nevíš?

        [ Zpět ]
        Datum: 22.02.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kaca)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Brzdy Deore XT Disc 2008

               

          To nevím,ale odpovídají na maily celkem rychle.

          [ Zpět ]
          Datum: 24.02.2008
          Autor: keťo
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brzdy Deore XT Disc 2008

         

    Nechci zakladat novou temu a tak se zeptam tady. Vozite uz nekdo na kole brzdy Shimano SLX http://www.netbike.cz/select_det.php?id_vyrobek...
    Rozhoduji se mezi starymi LX a novymi SLX. Diky

    [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (misak)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brzdy Deore XT Disc 2008

           

      LX byly bez problému a věřím, že SLX nezklamou.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.09.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Peter)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brzdy Deore XT Disc 2008

           

      Jak jsi se nakonec rozhodl? Chci prejit z vecek na kotouce a rozhoduji se mezi slx a deore. Kotouce bych rad plovoci barevne Hope, mohl by nekde vzniknout problem s temito brzdami. Dik

      [ Zpět ]
      Datum: 13.05.2010
      Autor: vokrou
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brzdy Deore XT Disc 2008

         

    Mám XTčka 08, předtím jsem měl vepředu Deore M525 a musím říct že mě trošku XTčka zklamaly, čekal jsem rozdíl, ale možná že snad i to starý M525 brzdilo líp, jinak samozřejmě to brzdí skvěle, to ne že ne, možná je to tím že sem si zvykl na chování těch M525 za ty roky.
    Jinými slovy, pokud netrváš na XT, doporučuju Deore, na americkejch stránkách kde tomu věnovali celej výzkum si nový Deorečka vedli jako jedny z nejlepších (boužel samozřejmě už nevim kde to bylo) v brzdném učinku a samozřejmě v ceně, XT na tom byly hůř.
    Takže tak, každopádně tím chybu neuděláš, celkem lehce de nastavit kotouč aby neškrtal (u M525 to bylo ještě lepší), v zimě v minus par stupnu brzdí normálně, pak se ale zkracuje chod paky. Nikdy mi z ni nic neunikalo ani pri minus 10 atd... proste OK, jen bych zvazil XT x Deore (dost rozdil v cene a v kvalite ne)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2010
    Autor: Egesi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

355 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024