reklama

Mam galuskovy ventilky u MTB, plaste 26x2.1. Po najeti asi 1.5

Mam galuskovy ventilky u MTB, plaste 26x2.1. Po najeti asi 1.5 tis mi odesla u ventilku Taiwanska duse Cheng-Shin. Namontoval jsem novou (nejaka cinska), ujel asi 3 kilaky a to samy - trochu vyloupnuty ventilek. Koupil jsem novou - nahodou Rubena - a zase uplne to samy. 3 kilaky a dost. Rafek je v poradku, sedlo ventilku v rafku OK, pasek na rafku OK, obouvam to slusne, naklepu, pumpuju slusne, moc neutahuju pojistnou matku u ventilku, ale uz mi to pripada zacarovane. Prevrtavat rafek na autoventilek nechci, ale nez zacnu kupovat drahy duse, tak se chci poradit, jestli to nevezi jeste v necem jinem. V diskuzi jsem se docetl, ze to Rubeny delaji, ale me to uz udelaly za sebou 3 ruzne duse. Nemate nejaky napad? Nemuze to souviset s tim, ze duse jsou na rozmezi 1.5-2.1 a tech 2.1 je pro ne proste trochu moc?

[ Zpět ]
Datum: 10.02.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan2)
  • Re: Mam galuskovy ventilky u MTB, plaste 26x2.1. Po najeti asi

         

    Ve znacce duse nevim, jestli to ma vliv. Ale nemas treba rafek urceny pro autoventilek? (S vetsim otvorem?) Nebo neni na tom otvoru pro ventilek otrep po vrtani? Z vlastni zkusenosti vim, ze je potreba casto diry na niple a pro ventilek jemne rukou zacistit vetsim vrtackem.
    Pokud je rozmer duse do 2,1" plaste, klidne jej muzes pouzit i na 2,25, jde to bez problemu, v tomhle to neni taky.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mam galuskovy ventilky u MTB, plaste 26x2.1. Po najeti asi

           

      Dik. Otvory jsou galuskovy a zadny zjevny otrep jsem tam nenasel. Zacistit to ale jeste zkusim nez udelam 4 pokus. Mate me, ze nevim v cem to vezi. Aspon ze muzu vyloucit ten rozmer.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.02.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan2)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mam galuskovy ventilky u MTB, plaste 26x2.1. P

           

      Tím to není. běžně používám galuskové ventily do ráfků s dírami pro autoventily. Spíš jestli není moc mastný plášť a neprotáčí se na ráfku. Když jsem koupil Ritchey Bety PRO bylo v nich tolik bílého prášku který klouzal jako blázen že jsem ho musel vyfoukat tlakovým vzduchem (16 amosfér). Mám raději když se plášť na ráfek přilepí a duše na plášť než když se to protáčí.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.02.2008
      Autor: Petrun
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mam galuskovy ventilky u MTB, plaste 26x2.1. P

             

        Plast vypada cisty a na novych dusich taky neni talku moc. Jedine mi jeste napada, jestli nema vliv, ze hustim trochu nameko. Ale dotedka mi to nedelalo problemy.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.02.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan2)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mam galuskovy ventilky u MTB, plaste 26x2.1. P

               

          Může to mít na protáčení vliv. I když na druhou stranu já nedávno musel sundat pláště ze žiletky a srovnat ventilky taky a to je hustím na 9 atmosfér.

          [ Zpět ]
          Datum: 10.02.2008
          Autor: Petrun
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mam galuskovy ventilky u MTB, plaste 26x2.1. Po najeti asi

         

    taky jsem někomu zpravoval defekt u gal. ventilku taky asi nějak procvaklý o ráfek, použil jsem na to větší kulatý flek, lokhajznou jsem v prostředku udělal odpovídající otvor na ventilek a přilepil na duši, jelikož jsem zákazníka už neviděl tak se asi oprava zdařila, popř. nezdařila a dotyčný si koupili novou duši a vyměnil sám :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2008
    Autor: jipík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mam galuskovy ventilky u MTB, plaste 26x2.1. P

         

    Navlékám na ventilek kousek duše a mám pokoj.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2008
    Autor: Pepa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mam galuskovy ventilky u MTB, plaste 26x2.1. P

           

      Dik. To vypada jednoduse a prakticky.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.02.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan2)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024