reklama

zdravim montuju kliky sh.105 a nechapu co ma za funkci ten umel

zdravim montuju kliky sh.105 a nechapu co ma za funkci ten umelohmotny valec co se dava do stredu,myslite že tam musi byt

[ Zpět ]
Datum: 23.01.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (roman777 (Roman.casar@seznam.xx))

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: zdravim montuju kliky sh.105 a nechapu co ma

Myslím že žádný ale výrobce si asi myslí že to tam dává kvůli možnému znečištění osy. Možná i ložisek což je podle mně úplná blbost protože jsou zapouzdřená. Podle mně zbytečnost ale raději jsem to tam u LX klik nechal :-)

[ Zpět ]
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zdravim montuju kliky sh.105 a nechapu co ma za funkci ten

Jisteze tam musi byt, je to soucast vsech stredu s loziskama vne ramu, jak Shimano, tak Campa, RaceFace, Truvativ, ... Je to tam být vážně kvůli utěsnění.

[ Zpět ]
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: zdravim montuju kliky sh.105 a nechapu co ma za funkci ten

no dal jsem to tam as sila utahnuti 30n je kolik ?jemne dotahnout nebo dorvat??

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (roman777)

Jemně dorvat :-)))

[ Zpět ]
        Autor: Petrun

dikes

[ Zpět ]
          Autor: Neregistrovaný uživatel (roman777)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu
včera
Uvítám inteligentní a (pozor, není totéž) rozumnou ... nejlépe dámskou ... společnost na celodenní cyklistiku (40…

Hledám: spolujezdkyni na občasné nenáročné cyklovýlety

včera
, podle nálady zajedeme i dál Spíše se kochám než uháním. Sdílená radost je dvojnásobná

Hledám: Kamarádka na kolo

včera
Nenajde se partačka na výlety do 36 let.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

159 cyklistů (8 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017