reklama

Výběr cros. kola.

Zdravím, chci si koupit cros. kolo v ceně +- 20tisíc. Zatím jsem váhál mezi Author Airline nebo Merida Crossway TFS 800-V, ale teď jsem narazil na dalšího adepta a sice Maxbike Gibau - dobrá cena, osazení, komplet LX, jenže tato kola vubec neznám. Jde mi hlavně vzhledem k výšce a váze 191/95 o kvalitu rámu. Díky za každou radu.

[ Zpět ]
Datum: 07.01.2008
Autor: jardad
  • Re: Výběr cros. kola.

Mám airlina a nemůžu vůči němu říct jediný špatný slovo. Maxbike znám jiného, ale rovněž je dobrý. Nicméně - z těhle tří (a ze všech dalších) bych teď volil ZCELA JEDNOZNAČNĚ meridu - buď tu "800" nebo "900", i když komplet osazení XT pokládám za zbytečné. Takže tu "800" - jen bych to po ojetí ráfků přeplet na hydraulické LX.

[ Zpět ]
    Datum: 07.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner nejen na kolo

včera
Ahoj, hledám partnera, který jezdí v okolí Prahy nebo kdekoliv jinde na kole (třeba Šumava). Mimo to rád chodí po…

Hledám: Cyklovýlety

včera
Ahoj hledám cyklistku 40-50 L na společné výlety. Rád jezdím na kole,ale jezdit sam to není ono . Jezdim na pohodu…

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo
23.07.2017
Ahoj, hledám sportovního kamaráda na vyjížďky na silničním nebo horském kole. Uvítám pokud by měl zájem i o lezení…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

123 cyklistů (8 přihlášených)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | včera

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017