reklama

Ahoj, chtěl bych pořídit nový kliky s integrovanou

Ahoj, chtěl bych pořídit nový kliky s integrovanou osou. Uvažuju buď o Shimano LX nebo Truvativ Firex. Máte s něma prosím nějaké zkušenosti? Které byste doporučili spíše? (co se týče váhy, životnosti, tuhosti, funkce řazení,...) Díky!

[ Zpět ]
Datum: 17.10.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (rexa)
  • Re: Ahoj, chtěl bych pořídit nový kliky s integrov

Mám na kole LX a otevřeně přiznávám že jsem si je koupil jenom proto, že vypadají super a chtěl jsem je mít na kole. Někdo tu řešil že jejich prostřední převodník moc nevydrží. Mám je krátce a zatím jsem spokojený.

[ Zpět ]
    Autor: Zoid
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, chtěl bych pořídit nový kliky s integrovanou

Je to zhruba prast jako uhod, nekdo ti doporuci Sh. LX a jiny Truvativy. Shimano bude kazdopadne tuzsi, diky systemu duteho vykovku kliky. Jina vec bude, jestli jejich rozdilnou tuhost sam vubec rozeznas. Hmotnost si dokazes zjistit urcite i sam kdekoli na internetu.
    Sam vozim Shimano XT a zatim bez problemu, zivotnost prevodniku je snad v kazde serii jina, protoze moje prostredni placka zacina nabirat retez teprve az ted, zhruba po 10.000 km (!!!).

[ Zpět ]
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, chtěl bych pořídit nový kliky s integrovanou

ja som si tento rok tiez doprial LX a bol som riadne zaskoceny ich tuhostou ... normalne citim ako vsetka energia ide do prevodov ...

no ale co to bude robit po par rokoch jazdy ti nepoviem :-)))

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mmm)
  • Re: Ahoj, chtěl bych pořídit nový kliky s integrov

Já mám najeto 6000 na firexech bez problémů i když pošilhávám po XT-08.

[ Zpět ]
    Datum: 20.10.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (keto (js61@volny.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na spolecne vyjizdky

včera
Ahoj, timto zdravim vsechny kdo bude tento text cist Hledam cyklistku, cyklistu, ktery(a) nema s kym jezdit jako…

Hledám: Bulharsko na kole

19.06.2017
Někdo s CK Alpina Bulharské hory na kole? Červenec nebo srpen. 48+, je jedno odkud jsi Míša

Hledám: Vídeň

18.06.2017
Zdar sportovci/kyně, v týdnu 10.-14.7. plánuju cyklo výlet z FM do Vídně a zpět na silničce, nejlépe za příznivého…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

188 cyklistů (12 přihlášených)

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017

Jak jsem nedokončil Půlželezňák

Jelikož moje videa zatím úspěchy neslaví, zkusím opět napsat nějakou pohádku a uvidím, zda to dopadne lépe...…
Jrr | 29.05.2017

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017