reklama

cyklovýlety

Na čom jazdíte na cykloturistické výlety=hlavne asfalt, sem-tam poľné cesty. cross alebo mtb?

[ Zpět ]
Datum: 02.10.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (noro ([email protected]))
  • Re: cyklovýlety

         

    zabudol som doplniť=samozrejme s veľkou poľnou :-)= brašne vzadu a vpredu

    [ Zpět ]
    Datum: 02.10.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (noro ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklovýlety

           

      Nej- kolo bude pro tebe, stejně jako pro většinu zde přítomných to kolo, na kterém jsi až dosud jezdil (nebyla-li to "Kohoutovka"). Zez plnou zátěží nejezdíš terény, tak "vo co go?"
      ;-D

      [ Zpět ]
      Datum: 02.10.2007
      Autor: pavka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cyklovýlety

         

    Jooo...to je tezka odpoved. Nekdo na silnicce, nekdo na treku, nekdo na crossu, nekdo na MTB, nekdo na lehaci. Ja osobne na MTB...prece jen mi prijde robustnejsi a kdyz nasadis hladke plaste, jede to i po asfaltu bez problemu.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.10.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cyklovýlety

         

    MTB

    [ Zpět ]
    Datum: 02.10.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cyklovýlety

         

    Už pouze na fullu s pořádnými plášti. A nemám problém ani když se jede občas po silnici, kde to jede malinko hůř, ale když se jede pohoda, tak to není ani moc znát (a chrcení mě nebere).
    Dříve jsem jezdil tak 20 let na silničce (od 10 let do loňska), k tomu posledních 10 let současně i bike. A poslední dobou bike stále převažoval více a více až z toho je pouze full a silnička šla loni do světa.

    Ono taky na těch našich silnicích buď jezdí šíleně aut nebo zase když jsou to malé místní silničky bez provozu, tak je to na nich při jejich kvalitě stejně nejlepší na fullu :-)
    Asfaltu se ale poměrně vyhýbám, nejvíc ho bude přes zimu, když bývá všude až příliš sra.ek, trochu bahna mi nevadí, ale bahenní lázně opravdu moc nemusim.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.10.2007
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cyklovýlety

         

    myslím,že cross,čili trekkingové kolo s širšími pláštěmi,které jsem synovi vyměnila,je to dobrá kombinace trekking a pláště skoro široké jako na horáka,jen o malinko užší,zrovna se mi nechce hledat rozměry pláště,stejně víte jaké myslím.Syn na tom jede po asfaltu jako trekking a v terénu je to zas biker.Na cestě k moři na tom měl těžké brašny a bez problémů,žádný defekt.Merida Crossway tedy nebude tak špatná,jak někteří zde na jiné diskusi naznačují.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.10.2007
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

339 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024