reklama

Hayes HFX 9 - náhradní ovzdušňovací krytka

Měl jsem menší nehodu a odneslo to víčko od páky HFX 9, celkem noc se nestalo, ale jen prostě ulítla ta malá krytka otvoru pro ovzdušnění (to co je na fotce vidět vedle šroubku víčka) http://blocksbikes.com/store/images/hfx9xc1...

Kapalina vytekla a nebrzdím. Teď co s tím? Objel jsem místní servisy a nikde nic nemají, sice slíbily že to časem seženou, ale nevidim to optimisticky - a to jsem v sobotu chtěl jet na závody. Tak mě napadá, že bych tam mohl narvat i obyč hřebík, nevím.... máte nějaký rady? Nevíte náhodou, jestli k origoš ovzdušňovací sadě ty krytky nedávají?

[ Zpět ]
Datum: 02.08.2007
Autor: elbunda
  • Re: Hayes HFX 9 - náhradní ovzdušňovací krytka

Tak vyřešeno - sada nýtů do plechu z Baumaxu to jistí. Naplněno, odvzdušněno i bez té odvzduš. sady za nekřesťanské peníze.

[ Zpět ]
    Datum: 09.08.2007
    Autor: elbunda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Velké Losiny zastavil ses na Ipu

dnes
Velké Losiny - byl jsi tam se svými dvěma kamarády ve středu možná ve čtvrtek 8.či 9. kolem 18 hodiny. Zastavil…

Hledám: Najdu partnera?

včera
Hledám partnera na cyklovýlety, pro načerpání energie, zlepšení kondice.....a do budoucna pro vytvoření pevného…

Hledám: Kamarádku na kolo i na turistiku

18.08.2017
Hledám kamarádku na dovolenou na kole nebo s turistikou v období listopad-březen, nejlépe s CK nebo i s partou…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

308 cyklistů (28 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017