reklama

Hayes HFX 9 - náhradní ovzdušňovací krytka

Měl jsem menší nehodu a odneslo to víčko od páky HFX 9, celkem noc se nestalo, ale jen prostě ulítla ta malá krytka otvoru pro ovzdušnění (to co je na fotce vidět vedle šroubku víčka) http://blocksbikes.com/store/images/hfx9xc1...

Kapalina vytekla a nebrzdím. Teď co s tím? Objel jsem místní servisy a nikde nic nemají, sice slíbily že to časem seženou, ale nevidim to optimisticky - a to jsem v sobotu chtěl jet na závody. Tak mě napadá, že bych tam mohl narvat i obyč hřebík, nevím.... máte nějaký rady? Nevíte náhodou, jestli k origoš ovzdušňovací sadě ty krytky nedávají?

[ Zpět ]
Datum: 02.08.2007
Autor: elbunda
  • Re: Hayes HFX 9 - náhradní ovzdušňovací krytka

Tak vyřešeno - sada nýtů do plechu z Baumaxu to jistí. Naplněno, odvzdušněno i bez té odvzduš. sady za nekřesťanské peníze.

[ Zpět ]
    Datum: 09.08.2007
    Autor: elbunda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

včera
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.

Hledám: Ahoj chlape,cyklisto,turisto

včera
Ahoooj všíchni pohodoví cyklisti a i turusti.Jsem přímo z Prahy a na kole jezdím vetšinou buď jednodenní výlet…

Hledám: Partner nejen na kolo

24.07.2017
Ahoj, hledám partnera, který jezdí v okolí Prahy nebo kdekoliv jinde na kole (třeba Šumava). Mimo to rád chodí po…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

310 cyklistů (16 přihlášených)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017