Hayes HFX 9 - náhradní ovzdušňovací krytka

Měl jsem menší nehodu a odneslo to víčko od páky HFX 9, celkem noc se nestalo, ale jen prostě ulítla ta malá krytka otvoru pro ovzdušnění (to co je na fotce vidět vedle šroubku víčka) http://blocksbikes.com/store/images/hfx9xc1...

Kapalina vytekla a nebrzdím. Teď co s tím? Objel jsem místní servisy a nikde nic nemají, sice slíbily že to časem seženou, ale nevidim to optimisticky - a to jsem v sobotu chtěl jet na závody. Tak mě napadá, že bych tam mohl narvat i obyč hřebík, nevím.... máte nějaký rady? Nevíte náhodou, jestli k origoš ovzdušňovací sadě ty krytky nedávají?

[ Zpět ]
Datum: 02.08.2007
Autor: elbunda
  • Re: Hayes HFX 9 - náhradní ovzdušňovací krytka

Tak vyřešeno - sada nýtů do plechu z Baumaxu to jistí. Naplněno, odvzdušněno i bez té odvzduš. sady za nekřesťanské peníze.

[ Zpět ]
    Datum: 09.08.2007
    Autor: elbunda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: na kolo o víkendech

25.03.2017
Ahoj, hledám cykloparťačku pro víkendovou cyklistiku i turistiku, jízdy na pohodu

Hledám: Partnerku

Hledám: Partnerku
24.03.2017
Hledám partnerku na kolo do 50let.Pouze z Prahy

Hledám: Kamaradku na kolo

23.03.2017
Znam cyklostezky v okoli Ostravy a hledam spolecnici ve veku 50-62 let zdatnou pro jizdu na kole k obcasnym…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

252 cyklistů (27 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017