reklama

Už jste rozebírali vidlici?

Tak si říkám , že teď před hlavní sezónou bych asi měl vyčistit a promazat vidlice. Ale - ještě jsem to nikdy nerozebíral (jedna manitou = pružina, druhá sentůr = vzduch + olej). Dotaz:
1. mám do toho vůbec preventivně lézt, když všechno chodí, pruží, tlumí, neskřípe...?
2. jestli ano - zvládnu to doma sám? Nevyskáčou na mě nějaká pérka, pružinky a tak? Potřebuji speciální nářadí?
(Dosavadní manuální zkušenosti: na kole vše kromě výpletu a té vidlice, krom toho jsem vytvořil polici, ohradku na uhlí a přišívám knoflíky. A konec konců - když to zvládli japonci, tak to přece musím zvládnout i já, ne?)

[ Zpět ]
Datum: 09.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
  • Re: Už jste rozebírali vidlici?

         

    Tezko rict jestli na tebe neco vyskoci,ruzne vidle se rozebiraji ruzne (nekdy i ruzne modely jednoho vyrobce) ,ale co jsem videl,tak se vsechny vidle rozebiraly tak ze se bud vysroubovaly srouby (nekdy zakryte krytkou) zdola, nebo zatky shora,pripadne taky srouby shora,podle konstrukce vidle,pak se vysunou vnitrni nohy.Idealni je sehnat pro ten ktery typ nejaky vykres jak to vevnitr vypada ale i bez nej bys to mel zvladnout.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už jste rozebírali vidlici?

         

    Jasně, koupím a rozeberu jestli není někde nějakej problém. Problém jsem našel, jsem rád, že jsem do toho vlezl ... ale taky mě lepilo... Je potřeba sehnat si manuály, podle nich VŠECHNO nářadí a hurá na věc. Je to ale i věc značky ...

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Marek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

391 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024