reklama

uvolněné dráty zadního kola

Dovezl jsem si kolo z garanční prohlídky. Ujel na něm 20 km a musel jsem zpátky dojet vlakem. Polovina drátů byla povolena. Čím to může být, jel jsem po rovině.

[ Zpět ]
Datum: 02.07.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Miloš)
  • Re: uvolněné dráty zadního kola

         

    no dráty si většinou "sednou" zajeď do servisu ať ji tam dotáhnou.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.07.2007
    Autor: cykloš
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: uvolněné dráty zadního kola

           

      Přesně - neřeš to a vrať jim to do servisu, ať to dodělají. Nemělo by tě to stát kromě času ani korunu. I na práce je půlroční záruka.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: uvolněné dráty zadního kola

         

    Pokud se to stalo po garančce, tak to nějakej chytrák chtěl docentrovat a některé dráty prostě povolil víc než měl.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.07.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: uvolněné dráty zadního kola

           

      Tím chytrákem myslíš někoho ze servisu ? Já jsem na to nesáhl, protože to neumím.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Miloš)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: uvolněné dráty zadního kola

             

        Evidentne.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2007
        Autor: wewerka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: uvolněné dráty zadního kola

             

        Ze servisu.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2007
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: uvolněné dráty zadního kola

         

    no to si děláš srandu ne?...někdo že v servisu místo utažení povolili dráty?....bych je porovnal o něčí hlavu:(

    [ Zpět ]
    Datum: 03.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (milanf)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: uvolněné dráty zadního kola

         

    Je to jednoduché: výplet kola byl příliš měkký.

    Nový ráfek má hrany otvorů ostré. Já je u nového ráfku ze strany duše vrtákem mírně srazím. Výplet dělám velice tuhý a navíc ještě po vypletení položím kolo na osu a po obvodu ráfku na několika místech zatlačím k zemi. Pak kolo otočím opačně a zase totéž. Špice se tak lépe usadí v otvorech. Potom kolo docentruji.

    V prodejně se s tím ale nikdo moc nepáře a u hotového je jisté, že výrobce „jel na rekord”, takže zatímco mě čeká 1. docentrování někde po 600 a více km, u hotového kola obvykle daleko dříve, často už po 200 km.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2007
    Autor: Bin-Laďin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

302 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024