reklama

slevy kol

Pls kdy cca začínají v obchodech slevy kol .Začátkem týdne mi nějakej smeták štípnul araba a tak sháním náhradu.dík

[ Zpět ]
Datum: 01.07.2007
Autor: bažiňák
  • Re: slevy kol

Letos je atypická situace. Kvalitní kola do slev nepočkají. Některé modely jsou už teď beznadějně vyprodané a někteří dovozci hlásí že už nemají ani šroubek. Merida má vyprodáno už přes polovinu modelů !!! Pokud bych chtěl něco kvalitního, letos bych raději na nic nečekal.

[ Zpět ]
    Datum: 01.07.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Přesně tak.

[ Zpět ]
      Datum: 02.07.2007
      Autor: Mlok
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

se neurodilo nebo co? ;)
      asi se poucili z predchozich let, este furt sou videt kola 2006 i 2005. asi

[ Zpět ]
      Autor: mdk

Holt mírná zima. Lidi ušetřili za hory. Kdo na ně jezdí pravidelně, ví jakej je to žrout peněz.

[ Zpět ]
        Autor: Petrun

Jsem jedinej magor, kterej letos sobe i pritelkyni koupil komplet vybavu na lyze :)

[ Zpět ]
          Datum: 14.07.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (faldas)

Aspon si usetril ;)

[ Zpět ]
            Datum: 15.07.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)

Sportovně založení lidičkové neutráceli za zimní vybavení a tím pádem jim zbylo na lepší kola, než jaká by si normálně koupili.
    Takže tak.

[ Zpět ]
    Autor: AV

No a jestli to přešvihli pořádně, tak se mi bude letos skvěle lyžovat, protože spousta lidí místo na sjezdovkách bude doma čučet na nová kola a do prázdné portmonky ;o)))))

[ Zpět ]

Lyžovat? Zatím jsi byl buď v práci nebo pod duchnou (nemocen) ...

[ Zpět ]
        Autor: AV

aby ses nedivil ;o))) .. to že se většinu času flákám u počítače neznamená, že jsem na staré koníčky zapoměl ... a lyžovat jsem byl, od doby co jsem přestal aktivně sportovat (dobře 10 let, když bych počítal občasnou posilovnu tak cca. 7 let) v průměru dvakrát za každé tři roky ... sice mi nohy už neutáhnou ty šílenosti, co jsem jako náctiletý předváděl 2x-3x ročně v Alpách apod., ale stylem se dá hodně dohnat, takže si to pořád s radostí užívám ...... to jen že se nestydím přiznat svou chabou fyzičku, přihlásit se aktivně k akci a pak odvolat když do toho něco vleze a že přecenuji svoje síly že se snažím stačit bikerům se 100x větším kilometrovým nájezdem ze mě tady na fóru dělá takovou padavku ... ale mlžit kvůli tomu nezačnu, sry :(

[ Zpět ]

Tak jsem dal na rady a vybíral jsem mezi Schwinn Mesa GS nebo Trek4300 oba byli po slevě cca 2000 a tak jeden z nich už je v garáži.Snad vydrží déle než 1 rok jako to už oplakané kolečko.

[ Zpět ]
    Datum: 14.07.2007
    Autor: bažiňák
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

203 cyklistů (21 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017