reklama

Praskání ve vidlici

Dobrý den

Mam takovej dotaz. Na horském kole mam nějakou obyč odpruženou vidlici RST pružina elastomer. Poslední dobou se mi zní začaly ozývat nějaké divné zvuky, něco jakoby praskání. Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Co bych s tím měl tak asi udělat.

předem děkuji za konstruktivní odpovědi

[ Zpět ]
Datum: 29.06.2007
Autor: Dan
  • Re: Praskání ve vidlici

Asi neexistuji jednodussi modely na rozebrani. Zkus to jednoduse rozsroubovat a podivat se dovnitr, co by to mohlo byt. Prohlidnout, vycistit, promazat novou vazelinou.

[ Zpět ]
    Datum: 29.06.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Najdu partnera?

včera
Hledám partnera na cyklovýlety, pro načerpání energie, zlepšení kondice.....a do budoucna pro vytvoření pevného…

Hledám: Kamarádku na kolo i na turistiku

18.08.2017
Hledám kamarádku na dovolenou na kole nebo s turistikou v období listopad-březen, nejlépe s CK nebo i s partou…

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
16.08.2017
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

242 cyklistů (17 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017