reklama

Měsíční údolí...

... z Konopiště do Poříčí. Jel jste někdo tímto údolím ? Jaký je tam cykloprovoz ? Jaký je tam terén ? Mám rád menší cyklistický provoz a více bahýnka.
Já mám jedno pěkné rozbahněné údolí kousek od chaty a cyklistů je tam málo, tak se nechci táhnout někam, kde bude sucho a provoz jak na Jižní spojce. Díky za informace.

[ Zpět ]
Datum: 21.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (kocour)
  • Re: Měsíční údolí...

Chceš říct, že bydlíš na východním okraji Prahy a ještě jsi nenavštívil Měsíční údolí?!? Tomu snad ani nevěřím.

Takže - je to krásná cesta podél potoka. Různě široká cesta od pěšinky až po cestu pro auta (v místě chat) přes kameny a kořeny.
    O víkendu je tam rozhodně velký provoz (místy se ti může stát, že půjdeš v "husím pochodu" a při troše štěstí ještě mezi německými důchodci...), takže já osobně tam jezdím už jen na jaře nebo na podzim. Teď v létě bych volila jen ve všední den.
    Bahno tam moc nehledej.
    Já osobně bych to přirovnala asi tak k cestě od Zlenické hlásky (lázní) do Senohrab.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hláska -Senohraby, to je fakt skoro stejný. Akorát si přidej přelézání popadaných stromů (ještě minulý týden tam byly).

[ Zpět ]
      Autor: Ane
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Cyklistický provoz téměř žádný.Letos ještě neodstranili popadané stromy a tak se z Racku dost přenáší. Bahýnko taky žádný. Ono tady už pěkně dlouho nepršelo. My jezdíme z Racku horem (po potoce vpravo). Byly tam krásný cestičky, ale asi před měsícem tam řádili lesáci a stojí to za h....
    V SO a v NE spoustu pěších turistů a teď začnou prázdniny, takže tam bude narváno pořád.
    Podle potoka mi to prostě moc nesedí, ale taky to může být tím, že tam bydlím a tak si raději vyberu jinou trasu, kde fakt nikoho nepotkám

[ Zpět ]

Naprosto s tebou souhlasím. Jsem taky místní a kolo jsem z Racku vlekla naposled jako malá a to tam ještě nebyli popadané stromy a stezku nevzala velká voda.
      Pro pěší je to krásná trasa, ale tahat tam kolo...
      Já jezdim raději vrchem přes Poměnice podél E55 a potom uhnu u staré závory doleva. Je tam pěkná cesta k potoku k lávce. (A do Poříčí to pak už docela jde.) Když jsem tam ale jela minule tak tam zrovna řádili lesáci (tahali kmeny od potoka nahoru), bylo po dešti a bahna tam bylo, že jsem měla kolo celé obalené.

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lupen)

Jo , ten les pod závorou zrychtovali dobře. Teď je lepší jet pořád rovně a zahnout doleva až u parkoviště u E55 (to ,ale určitě znáš). Když spěchám, tak projedu i přes to kukuřičné pole. JInak je docela pěkná cesta i z druhé strany E55.

[ Zpět ]
        Datum: 22.06.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ane.)

Sháníme místní cyklisty ochotné něco dělat.Pokud máš zájem a ještě sem občas zavítáš, přihlaš se mi na marikovai(zavináč)seznam.cz .

[ Zpět ]
        Datum: 31.10.2007

S pritelem jsme sice Prazaci, ale ja jsem puvodem z Tynce n.S. a pritel je Jablonecak. Hledame partu lidi na obcasne vylety na kola... vodu.. a tak.

[ Zpět ]
          Datum: 22.03.2009
          Autor: Neregistrovaný uživatel (boruvka (sarkaTopolova@centrum.xx))

Děkuji za informace.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kocour)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

196 cyklistů (19 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017